Niewerbalna komunikacja

Najczęściej zadawane pytania i najczęściej dawane odpowiedzi.

Moderator: Opiekunowie

Post Pn lis 14, 2011 8:02 pm

Niewerbalna komunikacja

Cześć.
Na prośbę użytkownika Tonike zakładam temat:

Witam. Od pewnego czasu mam problem, zacznijmy od początku. Jakieś 2 miesiące temu nawiązałem pierwszy kontakt z niefizycznymi przyjaciółmi (krzyknąłem: "przyjaciele kontrolujcie mnie!"), wszystko szkło gładko, pierwsze lekcje, wizje i wspólne loty. Jednak po pewnym czasie przestali słuchać moich wezwań. I tu zaczyna się problem, podejrzewam że chodzi o komunikacje niewerbalną (tak jak opisywał to Darek Sugier), ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Czy wysyłać jakieś obrazy zamiast słów? Czy w poza jest jakiś nieznany mi zmysł? Jak wy to robicie? Jak uczyliście się komunikacji niewerbalnej?

ka

Opiekun

Pochwały: 6

Post Wt lis 15, 2011 2:55 pm

Re: Niewerbalna komunikacja

Po pierwsze nikt i nigdy nie ma prawa Ciebie kontrolować, nigdy też nie proś o coś takiego, to jest tak jakbyś podszedł w ciemną noc, w ciemnej ulicy do grupy nieznajomych i powiedział: Proszę pobijcie mnie i zabierzcie mi wszystkie pieniądze!

Z tego co tu jest napisane można przypuszczać że przez łut szczęścia trafiłeś na coś przyjaznego i mądrego(coś złośliwego nie oparło by się aby spełnić takie życzenie ).

Co do samej komunikacji niewerbalnej, to jednym nauka tego idzie bardzo szybko a inni nigdy nie są w stanie się tego w pełni nauczyć.

Sam proces jest dość dziwny i trudny, często się łapię na tym że w snach rozmawiam z kimś po angielsku, po czym dochodzi do mnie że tak na prawdę wcale nie rozmawiałem po angielsku.
To jest tak że dochodzą do nas impulsy? wibracje? nie wiem jak to nazwać, a dopiero potem nakładamy na to znaczenie, a najłatwiej nadać nam znaczenie poprzez słowa.

Powiedział bym wręcz że czym mniej się myśli o niewerbalnej komunikacji tym lepiej, można się tego nauczyć totalnie nie wiedząc jak się to robi, ani jak to działa.

Co do pomocy w nauce niewerbalnej komunikacji to Robert Monroe stworzył najmniej dwa nagrania Hemi sync które tego uczą.
Wave 4 adventure 4- Non verbal communication 1
oraz
Wave 4 adventure 5 Non verbal communication 2.
Angielskojęzyczna strona o Nagualizmie(+polskie tłumaczenie) http://nagual.yuku.com/

Pochwały: 1

Post Śr lis 16, 2011 1:30 pm

Ostatnio na swoje życzenie mam więcej kontaktów z kosmitami. Oczywiście jasno określam z kim chce się spotkać, żeby uniknąć nieproszonych gości. W każdym z takich spotkań nie usłyszałem ani jednego słowa od nich, chociaż wtedy mnie to nie dziwiło. Dzisiaj również przywołałem ich w śnie. Za trzecim razem nie mogłem zrobić testu rzeczywistości, tzn. nie potrafiłem wyrwać drzewa i rzucić nim gdzieś czy podnieść jakąkolwiek rzecz za pomocą telekinezy. Na szczęście przypomniałem sobie, że nie pamiętam, żebym się obudził, więc to sen. Zanim przywołałem braci z kosmosu ^^ jeszcze raz powiedziałem kogo chce spotkać. Przylecieli, znowu nic nie mówili. Kiedy próbowałem zastosować komunikację niewerbalną, czyli wysłać myśli - także nie było żadnego efektu.

Dopiero w momencie kiedy istota podeszła do mnie i przybliżyło swoje wysunięte oko do mojego wysyłając jakiś strumień co odczułem jak się wbija usłyszałem też, że wysyłała mi mnóstwo informacji. Nie bój się, też bym się bał na Twoim miejscu dodał. Od tego momentu mogłem bez przeszkód się z nim komunikować. Co to jest ? pakiet językowy odpowiedział. Przed obudzeniem zdążyłem zapytać się skąd jestem, padła jakaś nazwa, coś jak onegai ? Chciałem też aby pojawiła się przede mną planeta z której pochodzę. Pojawiła się, niedługo potem się obudziłem. Po co mi te kontakty ? dalej mam w sobie chęć odkrycia kim jestem. A jeśli chodzi o ten kontakt, mam nadzieję, że mnie sprytnie nie oszukał bo nie wyobrażałem sobie, że są jakieś "pakiety językowe". A jeśli oszukał, to co mi zrobił :D (Doświadczenie z dzisiaj).

Post Cz lis 17, 2011 1:58 am

A może by nazwać temat - " nauka języków obcych " :D w google by przynajmniej wyskakiwało :D

Powrót do FAQ ( Frequently Asked Questions )