Moje OOBE czyli: jak to u mnie wygląda. Coro

Dział dla początkujących dopiero co stawiających swoje pierwsze kroki w tej fascynującej dziedzinie. Możesz zadawać tu najbardziej trywialne pytania, lecz uważaj bacznie prześledź ten dział czy podobne pytanie jakie chcesz zadać nie uzyskało już swojej odpowiedzi.

Moderator: Opiekunowie

Post Pt lip 02, 2010 12:04 pm

Re: Moje OOBE czyli: jak to u mnie wygląda.

doswiadczenia jak najbardziej bogacące, powodzenia Ci zycze wędrowcze :)

Odpisuje na ten temat bo.... niesamowite, ale ja tez jako dziecko pocieralam palcem wskazujacym o kciuk, robiac przy tym takie okregi i tez pamietam ze wywolywalo to u mnie jakies odmienne stany swiadomosci, cos jak mega koncentracja i taki odlocik od rzeczywistosci, nie balam sie tego wcale a co wiecej, czasami lapie sie na tym ze robie tak zasypiając, nieswiadomie ;) dziwne.... ;)

Opiekun

Post Pt lip 02, 2010 10:51 pm

Re: Moje OOBE czyli: jak to u mnie wygląda. Coro

Ok, masz hipnagogi i wibracje. To znaczy że jesteś blisko OOBE. Staraj się w takiej sytuacji nasilać wibracje i pogłębiać ten stan. Powinno to zaskutkować wyjściem z ciała fizycznego. Niemniej jednak, mogą temu towarzyszyć pewne nieprzyjemności - których osobiście dość mocno doświadczyłem. Uczucie zgniatania, narastające ciśnienie w głowie, bardzo silny ból głowy - to tylko niektóre z dolegliwości które mnie napotkały. Nie mówię że tak musi być w twoim przypadku, ale czasem po prostu lepiej stracić świadomość i "obudzić się" już w Poza ;)

Paraliż i wibracje to jakby dwie odrębne kwestie. Możesz wyjść z ciała poprzez świadome wejście w paraliż przysenny i wizualizację unoszenia się do góry, lub też zastosować taką wizualizację jednocześnie nasilając wibracje (tak mi osobiście było najłatwiej).

Cierpliwość cnotą królów ;)
"Pozytywne działanie nie może ulec zniszczeniu, podczas gdy negatywność nieuchronnie niszczy sama siebie." - Budda Siakjamuni
"Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia, jeśli nie chcemy zginąć razem jak szaleńcy."
- Martin Luther King

ka

Opiekun

Pochwały: 6

Post N lis 14, 2010 6:58 pm

Się pracuje się ma :)
Angielskojęzyczna strona o Nagualizmie(+polskie tłumaczenie) http://nagual.yuku.com/

Post So cze 11, 2011 1:31 pm

No to do Ataku !!!!
Powodzenia i wytrwałości

Post N cze 12, 2011 10:55 am

Już wieczorem,dawno po napisaniu tego pasta wyżej pomyślałem,że tez chyba trzeba by wrócić do zapisywania snów bo już od jakiegoś czasu opuściłem się w tym i powoli przestałem pamiętać sny po obudzeniu.
No więc nie tracąc czasu pomedytowałem troszkę,poafirmowałem no i dziś rano od razu mogłem zapisać 3 sny.Zapisałem je tylko tak w skrócie i to wielkim bo kiedy rano budzik dzwoni to mam niewiele czasu na inne rzeczy jak tylko szykowanie się do pracy.Będę musiał przestawić go na kilka minut wcześniej co by na spokojnie zapisywać.
W sumie pisząc to chciałem podziękować za Twojego posta dzięki któremu ponownie zajmę się snami.
dzięki i pozdrawiam.

Post Pt cze 17, 2011 5:38 pm

Bardzo często miewam sny o tym, że z kimś się bije ale nigdy nie mogłem mu przywalić :( ale teraz mam już odpowiedź, jak mogę przywalić komuś czymś czego tak naprawdę niema. Może następnym razem jak będę się z kimś bił w śnie to odzyskam świadomość, mam taką nadzieję :D

Pochwały: 1

Post Śr mar 14, 2012 2:45 am

Coro napisał(a):...
Nie mogę się z Wami podzielić swoją wiedzą która wypływa z poznania.
Ale z całego serca zachęcam Was drodzy bracia i siostry do poszukiwania.
...

Nie to, że nie możesz - nie chcesz, a to jest różnica :P Chociaż fakt, ta odpowiedź nic drugiej osobie nie da jeśli sama tego nie poczuje. Można by powiedzieć, jesteś miłością, a miłość jest wszystkim co jest - błahe słowa bez pokrycia których zrozumienie może zając trochę czasu ;)

Pochwały: 1

Post So maja 05, 2012 11:44 am

A ja dzisiaj w świadomym śnie zauważyłem staruszka w łachmanach, brodaty i zaniedbany strasznie - siedział sobie w oddali na ławeczce przy kościele. Gdy go zobaczyłem przyszła mi jedna myśl - Bóg. Normalnie bym go pewnie nie zauważył, ale miał w sobie coś przykuwającego uwagę, pomimo tego wszystkiego, był uśmiechnięty. Chciałem z nim porozmawiać, ale coś dziwnego się działo z snem, ta osoba jak szedłem parę razy mi się pojawiała w różnych miejscach. W końcu się zatrzymałem, byłem już w innym miejscu, oddalonym kawał drogi od miejsca, w którym zobaczyłem starego człowieka. Te wszystkie miejsca bez problemu mogę wskazać u siebie w mieście. Dalej chciałem z nim porozmawiać. Jednak pojawiła się jakaś inna osoba, "Buddysta" tym razem takie słowo mi się z nim skojarzyło.

Miał do mnie podejście jakby pouczające. Niestety nie jestem dobry w zapamiętywaniu dialogów, jak i wyglądu ludzi. Pomógł mi zdjąć z siebie jedną pelerynę, bo miałem tak dwie założone <jedna z tyłu, druga z przodu>, że bez pomocy bym tego nie zdjął. Z rozmowy pamiętam jak powiedziałem, że świadome sny pogłębiają świadomość. Na co tamta osoba odpowiedziała, że to za duże słowo. Kiedy zamieniłem to na " świadome sny pogłębiają granice świadomości" - usłyszałem, że teraz dobrze to powiedziałem. Na mój temat padły jeszcze jakieś uwagi np <co ty, hodujesz te włosy ?>, ale jak już napisałem, nie zapamiętałem wszystkiego. Czy to zbieg okoliczności ? Może tak, ale wolałem to opisać. Wszak, nic się na tym nie traci. :)

Ps: Dopiero dzisiaj przeczytałem to co napisał Coro wczoraj, to tak dla wyjaśnienia.

Powrót do Pas startowy