Ostatnia wizyta: Pią Wrz 04, 2009 8:39 am Obecny czas: Pią Wrz 04, 2009 8:39 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: wsparcie niefizyczne
PostWysłany: Śro Mar 19, 2008 9:52 am 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:46 pm
Posty: 495
Miejscowość: z Ducha
Coś ciekawego mi się wczoraj przydarzyło. Kupiłam w końcu samochód używany, a wiecie - bez pomocy fachury jest to ryzykowny zakup. Stresując się zastanawiałam się przed snem, czy był to dobry wybór. Targały mną wątpliwości.

Zaraz po zaśnięciu w przefazowanej mocno świadomości zaczęłam robić coś dziwnego, chociaż naturalnego dla mnie... Zobaczyłam, jak wysyłam z siebie całe mnóstwo energii - luszowej energii (promień o średnicy może 1.5-2 metry), która biegła do zdarzenia z samochodem zawiezonego w powietrzu i dalej gdzieś, do MTJa czy Dysku jak sądzę. Żeby było śmieszniej jednocześnie biegła do mnie luszowa energia zwrotna, promieniem o podobnej średnicy - bardzo czysta, duchowa i właśnie luszowa czyli CBM, energia ta informowała mnie, że zakup jest pozytywny dla mnie, samochód dobrze posłuży. Moje lęki i niepokoje ukoiły się w tym, spokojna rozluźniłam się czując się bezpiecznie ukołysana, zasnęłam już bez pamięci.

Niesamowite było oglądać te przenikające się dwa słupy energii płynące przez zdarzenie z samochodem....

_________________
*** na drugim końcu galaktyki ***


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: wsparcie niefizyczne
PostWysłany: Nie Mar 30, 2008 10:02 am 
Offline

Dołączenie: Śro Mar 19, 2008 7:59 am
Posty: 21
W tym moim poziomie - ponieważ na wszystko muszę udzielić sobie odpowiedzi to sądziłam do tej pory, że to jakiś rodzaj autosugestii...autohipnozy...Kiedyś go opiszę.
W każdym badź razie ja w nim wykonuję jakąś monotonną czynność (coś układam???).
Będąc kilka lat temu na wycieczce w pięknym zamku w górach podeszłam do straganu z pamiątkami i mój wzrok padł na puzzle z owym zamkiem. Natychmiast doznałam czegoś w rodzaju deja vu i przypomniał mi się ten mój poziom. (choć nie sądzę żebym tam układała akurat puzzle)
Kupiłam te puzzle (nigdy wcześniej nie układałam), potem drugie, trzecie, dziesiąte...
Jestem osobą strasznie rozedrganą wewnetrznie, z lekka pobudzoną i mam często gonitwę myśli. No i niepodzielną uwagę.
Te puzzle niesamowicie mnie wciągnęły i pewnego razu odkryłam, że doskonale mi się przy nich myśli.
Układam je jakby bezwiednie, a moje myśli, problemy układają się logicznie i rozwiązania wydają się o wiele prostsze.
Podobnie jest w pracy - nie zabieram ze soba puzzli, ale jak mam problem z projektem np. to włączam na kompie jakąś gierkę - układankę i w ten sposób się uspakajam i zupełnie bezwiednie pomysły same mi przychodzą do głowy.
Nie jest to mimo wszystko złoty środek na wszelkie problemy, ale naprawde pomocny.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: wsparcie niefizyczne
PostWysłany: Nie Mar 30, 2008 5:10 pm 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:46 pm
Posty: 495
Miejscowość: z Ducha
Ja myślę, że w ten sposób absorbujesz swoje nizsze ciało mentalne i możesz latać przyczynowym w poszukiwaniu inspiracji... :D...

_________________
*** na drugim końcu galaktyki ***


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: wsparcie niefizyczne
PostWysłany: Nie Mar 30, 2008 6:03 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Mar 19, 2008 7:59 am
Posty: 21
Próbowałam się czegoś o tych ciałkach dowiedzieć. Byłam na Twojej i Zbyszka stronie, ale póki co to jest dla mnie za trudne. Zrozumienie tego wszystkiego. Chyba nie jestem idiotką ( :mrgreen:) - po prostu drastycznie zmienił się mój punkt widzenia i nie bardzo sobie jeszcze z tym radzę.
Przeczytałam 20 kilka stron książki Darka. Nie analizuję jej jeszcze, nie mogę. Jedno mogę stwierdzić - jest piękna.
Opisałabym ten swój poziom, ale nie wiem gdzie? Nie wiem co to jest. OSPUO? Ja tam nie idę ani nie lecę. Nie wiem pod co to podciagnąć?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: wsparcie niefizyczne
PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 12:41 am 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:46 pm
Posty: 495
Miejscowość: z Ducha
Ciałka - to temat rzeka, wiedza o ciałkach to wiedza o życiu, o naszych przejawach. Z tego co wiem to dobrze opisuje to Powell w swoich książkach o ciałach.

Ten Twój poziom nazwałabym przestrzenią wewnętrzną - w której możliwa jest percepcja wewnętrzna i zewnętrzna:)... Czasami jedno przechodzi w drugie... ;)
"i nie wiem czy to jeszcze ja
czy to ty już się zaczynasz"

(cytując swój wiersz)

_________________
*** na drugim końcu galaktyki ***


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: wsparcie niefizyczne
PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 6:54 am 
Offline

Dołączenie: Śro Mar 19, 2008 7:59 am
Posty: 21
Nagualita napisał(a):
Ten Twój poziom nazwałabym przestrzenią wewnętrzną - w której możliwa jest percepcja wewnętrzna i zewnętrzna:)...


Tak, myślę, ze to może być właśnie coś takiego.
W takim razie opiszę to tutaj - w dziale "Poza schemat".


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO