światło


Doświadczenie które trudno jest ci zidentyfikować i zamieścić w odpowiednim dziale, jest czymś zupełnie nowym i unikatowym. Najważniejsze, by takich doświadczeń było jak najwięcej wtedy z pewnością odkryjemy coś nowego i fascynującego.

Moderator: Opiekunowie

Avatar użytkownika

Posty: 84

Dołączył(a): Pt mar 07, 2008 4:19 pm

Pochwały: 1

Post Pn kwi 18, 2011 8:54 pm

światło

Ostatnio na oobe i sztuka miał pojawić się temat o świetle Paramatmana, które to skojarzyło mi się z jednym z moich doświadczeń jakie miałem już pewien czas temu. Najprawdopodobniej obudziłem się wtedy w obszarze przycielesnym by po chwili bez namysłu powiedzieć "Jam jest". Gdy to zrobiłem, uderzyła we mnie fala światła od głowy tak silna, że w mgnieniu oka byłem cały nim "wypełniony". Strach się zwiększał wraz z natężeniem światła, które w bardzo krótkim czasie zaczynało przekraczać mój próg wytrzymałości. A przynajmniej takie miałem wrażenie. Nie miałem ochoty dowiedzieć się co będzie dalej, natychmiastowo chcąc to przerwać. Udało się to zatrzymać, obudziłem się. Uczucia które wtedy powstały najlepiej oddadzą te słowa "o Ku%^a ...^^". Więcej już tego nie miałem, być może to nie było światło Paramatmana, ale z pewnością było to najbardziej hardcorowe doświadczenie jakie miałem.
Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 232

Dołączył(a): Cz lut 28, 2008 12:00 am

Post Wt kwi 19, 2011 1:52 pm

Re: światło

Ciekawe doswiadczenie, fajnie, ze sie nim z nami podzieliles :)
Avatar użytkownika

Posty: 84

Dołączył(a): Pt mar 07, 2008 4:19 pm

Pochwały: 1

Post So sty 12, 2013 8:04 pm

Re: światło

Uzupełniam wpis o kolejne doświadczenie ze światłem. Tym razem trochę innym. Odzyskałem świadomość w obszarze przycielesnym i zacząłem od razu wykonywać pewne ćwiczenie (czasem tak mam, że wykonuje sam z siebie pewne ćwiczenia). Wyobrażałem sobie, że staje się światłem, energia podczas tego zabiegu zaczęła rosnąć, wręcz napotkałem pewien opór, ale dalej starałem się powiększyć energię i nie przerywać ćwiczenia. W pewnym momencie zaczynam widzieć siebie z nad łóżka. Na łóżku nie widać mnie, tylko bardzo mocne światło, które zakrywa mnie całego. Wydostaje się ono z mojego wnętrza, na środek ciężko patrzeć, bo jest lekko oślepiające. Po bokach widać jak promienie powoli zwiększają swój zasięg, odczucia podczas trwania całej tej sytuacji są przyjemne, nie pamiętam jak to się skończyło, pewnie usnąłem bo zawsze kiedy odczucia są przyjemne, to nie staram się z nich "wychodzić" i pozostając w takim stanie, zawsze kończy się to uśnięciem. < - 09.10.11 r., trochę późno to dodaje, ale lepiej późno niż wcale.

Powrót do Poza schemat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO