Czy to było wstępne oobe?


Zrozumienie naszej podświadomości, która rozmawia z nami symbolami

Moderator: Opiekunowie

Posty: 2

Dołączył(a): So lis 23, 2013 10:59 am

Post Śr lis 27, 2013 3:45 am

Czy to było wstępne oobe?

Miałem sen taki,że leżałem na łózko i nagle piszczało mi w uszach tak jakby moje fale się dostrajały miałem lekkie wibrajce góra dół i jak się chciałem poruszyć to ciężko było bo przelatywały jakby mnie prądy chciałem wstać ale to bardzo bolało. Szczerze się wystraszyłem miałem później tak parę razy co jakiś czas. Teraz chcę doświadczyć stanu oobe ale nie wiem jak to zrobić próbowałem nawet powoli wstawać ale to boli. Mam tak co jakiś czas i mogę to tylko kontrolować tak ,że jak spinam mięśnie to się to kończy i się budzę.

ka

Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 304

Dołączył(a): Pn sie 24, 2009 4:12 pm

Pochwały: 6

Post Śr lis 27, 2013 12:43 pm

Re: Czy to było wstępne oobe?

Jeśli to się powtarza to masz okazję do treningu.

Gdy znów się to przydarzy nie rób nic na siłę, rozluźnij się, wycisz, zapoznaj z tym stanem, naucz się czuć w nim komfortowo.

Podstawą tutaj jest rozluźnienie, nie możesz być spięty, ani wystraszony, gdy już będziesz czuł się komfortowo to jedynie skoncentruj całą swoją uwagę na tych wibracjach, tym pisku. Nie próbuj nic na siłę typu, chodzić, wstawać, ruszać itd, jedynie cała uwagę skoncentruj na tych wibracjach, tak jakbyś tylko je chciał czuć i nic więcej.

Posty: 2

Dołączył(a): So lis 23, 2013 10:59 am

Post Śr lis 27, 2013 6:55 pm

Re: Czy to było wstępne oobe?

Właśnie nic nie robię już. Rozluźniam się czuje się lekko czuje ciepło takie nie do opisania ale jak to trzymać bo jak pomyśle, że się kończy to tak jest. Teraz robię tak żeby myśleć o czymś innym np wyobrazić sobie coś huśtawkę albo spadochron ze otwieram i mnie wyrzuca z przestrzeń astralną.

ka

Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 304

Dołączył(a): Pn sie 24, 2009 4:12 pm

Pochwały: 6

Post Cz lis 28, 2013 8:11 pm

Re: Czy to było wstępne oobe?

Jeśli rzeczywiście byś był rozluźniony i nic nie robił to w tym stanie można przeleżeć kilka godzin, alternatywnie zasnąłbyś zwykłym snem lub wszedł w świadomy sen.
Jeśli więc się budzisz to jest to z twojej inicjatywy, jest to wynik jakiegoś twojego działania.

Powrót do Sny, na które szukasz odpowiedzi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO