Palenie papierosów a pamięć snów.


Wszystkie ankiety jakie przeprowadzono na forum znajdują się tutaj. Oddając swój głos na którąś z ankiet, pomagasz oraz decydujesz o swojej przyszłości.

Moderator: Opiekunowie

Palisz papierosy???

Tak i pamiętam sny.
11
39%
Tak i nie pamiętam snów.
1
4%
Nie i pamiętam sny.
12
43%
Nie i nie pamiętam snów.
2
7%
Właśnie rzucam i zauważam różnicę w pamiętaniu snów.
0
Brak głosów
Właśnie rzucam i nie widzę różnicy w pamiętaniu snów.
0
Brak głosów
Rzuciłem/am i widzę różnicę w pamiętaniu snów.
0
Brak głosów
Rzuciłem/am i nie widzę różnicy w pamiętani snów.
2
7%
 
Liczba głosów : 28

Post Śr sie 12, 2009 9:02 pm

Palenie papierosów a pamięć snów.

Ostatnio mój chłopak rzuca palenie (nie pali). Powiedział, że pamięta teraz sny, a w czasach nie palenia nie pamiętał żadnego. Może raz na kilka lat.

Post Śr sie 12, 2009 9:06 pm

Re: Palenie papierosów a pamięć snów.

Ankieta omija biernych palaczy. Osobiście jako dotychczasowy bierny palacz nie widzę związku ze swoimi snami i wdychaniem dymu. Może poza tym, że mam koszmarki iz mój chłopak znów zacznie palić hehe;P
Avatar użytkownika

Posty: 624

Dołączył(a): N maja 11, 2008 6:21 pm

Lokalizacja: Sanok

Post Cz sie 13, 2009 7:30 am

Re: Palenie papierosów a pamięć snów.

przydałą by się opcja "nie i pamiętam sny rzadko"
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.obemania.pl/
KOCHAM WAS :)

Post Cz sie 13, 2009 3:11 pm

Re: Palenie papierosów a pamięć snów.

Ja rzucilem fajki 29czerwca, czyli nie pale juz od ponad miesiaca. Niestety nie zauwazylem, zeby to w jakims stopniu wplynelo na pamiec snow. Co jedynie, budzac sie rano nie jestem tak zaspany jak kiedys.
Zaglosowalem na ostatnia opcje. Mam nadzieje, ze ktos bedzie mial inaczej :)

Off top:
Vvi rzucaj fajki. Wiesz jak to smierdzi? :D W zyciu juz nie zapale fajki, przejrzalem na oczy i polecam to tobie. Teraz jestem calkowicie wolny i nie wspieram systemu akcyzowego :D

Post So sie 15, 2009 4:04 pm

Re: Palenie papierosów a pamięć snów.

Ale ja nie palę, byłam biernym palaczem, bo mój chłopak palił.

Co do dodatkowej obcji, hmy..., generalnie jakakolwiek ankieta musi być dużo bardziej rozbudowana. Mogłam zawrzeć też pytania na temat biernych palaczy. Gdybym miała robić rzetelne badania, to bym poprosiła by zgłosiło się 100 palaczy i 100 niepalących, jak również 100 biernych palaczy, rozesłałbym im rozbudowaną ankietę na ten temat i wtedy dopiero opracowywała wyniki. Tak więc dzięki tej ankiecie chcę jedynie wyczuć czy jest jakiś związek z paleniem i pamięcią snów. Powinno być np. pytanie - czy palisz papierosy i stosujesz techniki na zapamiętywanie snów itd. itp. WIĘC JEŚLI KTOŚ PALI I STOSUJE JAKIEŚ TECHNIKI TO NIECH TO NAPISZE W POŚCIE.

Posty: 3

Dołączył(a): N lut 08, 2015 9:49 pm

Post Cz lut 12, 2015 4:45 pm

Re: Palenie papierosów a pamięć snów.

Palę od 10 lat, i tak jak już wczesniej pisałam pamietam fragmenty, horrory całe.
Avatar użytkownika

Posty: 9

Dołączył(a): Wt sty 22, 2013 2:30 am

Post Śr paź 12, 2016 7:46 pm

Re: Palenie papierosów a pamięć snów.

Zacząłem palić w wieku 16 lat. Od dwóch lat przerzuciłem się na e-papierosy. Palenie nie ma żadnego wpływu na zapamiętywanie snów. Czy nie paliłem, czy paliłem, sny na ogół zawsze dobrze pamiętam. Zwykłe, jak i świadome. Pozdrawiam. :)

Powrót do Ankiety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO