Huna


Moderator: Opiekunowie

Avatar użytkownika

Posty: 137

Dołączył(a): So lis 29, 2008 10:15 pm

Lokalizacja: Kraina nisko latających stonek

Post Śr paź 26, 2016 10:41 pm

Huna

Witajcie wszyscy.
Chciałbym zaprosić wszystkich chętnych i zainteresowanych do odwiedzenia dość starego forum dotyczącego tematu Huny.
W żaden sposób nie jest to forum konkurencyjne więc mam nadzieję,ze moderatorzy mi wybaczą linkowanie.
http://kahunaism.com
Zapraszam wszystkich serdecznie .
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano N mar 19, 2017 4:29 pm przez my-way, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika

Posty: 9

Dołączył(a): Wt sty 22, 2013 2:30 am

Post So lis 05, 2016 4:20 pm

Re: Huna

Wiele lat temu, byłem mocno zaintrygowany Huną. To był pierwszy system, który w podawał mi w jasny sposób, rzeczywistość niefizyczną. W tamtym momencie mojego życia była to rewelacja.
Dużo później, gdy poznałem już więcej, w tym dramatyczną historię Hawajów i kahunów, wiem że obecna "Huna" jest tylko archeologią, starającą się odtworzyć coś, co zostało zniszczone przez naszą europejska cywilizację. Niestety, to tylko szczątki, nie zawsze ułożone w prawidłowy sposób. Max Long, tak naprawdę, nigdy nie spotkał się z kahunami - strażnikami dawnej wiedzy. W czasie, w którym był na Hawajach, już ich nie było. Napotkał już tylko kilku wiejskich szamanów. Hunę starał się odtworzyć, stosując różne kombinacje języka hawajskiego. Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika

Posty: 137

Dołączył(a): So lis 29, 2008 10:15 pm

Lokalizacja: Kraina nisko latających stonek

Post Śr gru 28, 2016 3:54 pm

Re: Huna

Dobrze napisane ale nic nowego dlatego poszukuję chętnych obenautow do wzięcia udziału w badaniach i eksperymencie na ten temat.
Zapraszam
http://www.kahunism.com
Ostatnio edytowano N mar 19, 2017 4:31 pm przez my-way, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika

Posty: 9

Dołączył(a): Wt sty 22, 2013 2:30 am

Post Pt lut 03, 2017 7:54 pm

Re: Huna

Za całym szacunkiem co do Ciebie kolego, ale na Twoim forum o Humie, które tu bezceremonialnie lansujesz w kilku tematach, też nic nowego nie ma. ;)

I nie o ilość wpisów użytkowników na Twoim forum chodzi, tylko o informacje o Hunie. Te teoretyczne, bo praktycznych u Ciebie na forum absolutnie nie ma.

Przykro mi. Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika

Posty: 137

Dołączył(a): So lis 29, 2008 10:15 pm

Lokalizacja: Kraina nisko latających stonek

Post N mar 19, 2017 4:26 pm

Re: Huna

O matko !!!
Czytanie to chyba nie jest twoja mocna strona, co?
http://kahunaism.com
Już na stronie głównej masz wszystko wyjaśnione a po wejściu na forum znajduje się całą reszta i znacznie więcej.
Z całym szacunkiem w twoim kierunku ale wyraźnie pisałem w drugim poście o co chodzi, wystarczy przeczytać.
A wyjątkowo trudno jest kogoś zapraszać i nie podać adresu, to a'propos lansowania.

Powrót do Praca z energią

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO