Ostatnia wizyta: Pon Gru 28, 2009 10:22 am Obecny czas: Pon Gru 28, 2009 10:22 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: przelanie świadomości w kwiat
PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 9:11 am 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lut 25, 2008 4:28 pm
Posty: 52
Miejscowość: klub pijanego oneironauty
Spontaniczna wycieczka podczas głębokiej medytacji:

Widzę różę czerwoną, jestem nią, czuję spokój ciszę i jedność ze wszystkim co mnie otacza, na różę świeci słońce ogrzewa mnie dodaje energii do życia, tkwię tak nadal w świadomości róży, nagle krople porannej rosy zaczynają spadać na moje płatki, powoli krople spływają do mojego wnętrza, łapczywie je wchłaniam, kap kap kap każda kropla jest cenna i przyjmuję ją z wdzięcznością. Tracę świadomość róży jestem znowu rychem ;].

Chyba to przeżycie mogę nazwać swoją najdalszą podróżą było najbardziej niesamowite i w dodatku kiedyś przeczytałem w książce Rosie McKnight, że miała podobną wyprawę też jej świadomość została przelana w roślinę. Niesamowite to było i ciężko to opisać bo te parę słów co naskrobałem to słabo oddają to co się czuło będąc tym wspaniałym kwiatem.

_________________
kopiąc jajami dół pod czereśnię znalazłem wiadro chałwy i trzy tykwy ogórków małosolnych


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: przelanie świadomości w kwiat
PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 3:22 pm 
Offline

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 2:18 pm
Posty: 185
Miejscowość: Z Ojca
Bardzo ciekawe doświadczenie i gratuluje Ci go. Pomaga ono w poznaniu otaczającego nas świata :). Byłeś wtedy poza ciałem, czy w ciele przy kwiatuszku? :).


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: przelanie świadomości w kwiat
PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 7:47 pm 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lut 25, 2008 4:28 pm
Posty: 52
Miejscowość: klub pijanego oneironauty
:)

to było właśnie ciekawe że nie czułem wogóle ciała fizycznego jak to ma najczęściej miejsce w mentalkach ale zarazem to nie było klasyczne astralne oobe ;] dobrze pasował opis który ktoś dał na poprzednim forum - obe mentalne parę razy zdarzyło mi się coś takiego i wtedy obraz zawsze był super :). Cała moja świadomość była przelana zarazem w kwiat poprostu nim byłem.

_________________
kopiąc jajami dół pod czereśnię znalazłem wiadro chałwy i trzy tykwy ogórków małosolnych


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: przelanie świadomości w kwiat
PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 10:06 pm 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń

Dołączenie: Czw Lut 21, 2008 3:28 pm
Posty: 16
Miejscowość: Wrocek
ano bardzo ładnie a odczucia miłości i współodczuwania, ja miałem kiedyś cyklicznie ciekawy wgląd w kwiaty co mam na parapecie i współodczuwałem z nimi kiedy się do jakiegoś zbliżyłem, wciągał jakąś część mojej świadomości było to bardzo miłe i przyjemne, bliskie działo się automatycznie a w pamięci utkwiło wyraźnie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: przelanie świadomości w kwiat
PostWysłany: Śro Kwi 02, 2008 6:12 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 12:06 pm
Posty: 80
Miejscowość: Puławy
aj Rysiu.. pozazdrościc tylko... trza było i mnie wtedy zwizualizowac i bym tam gdzies z Toba była jako chwast pewnie :D :*

_________________
..I'll see you on the dark side of the moon..


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: przelanie świadomości w kwiat
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 12:35 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 8:00 pm
Posty: 69
Miejscowość: z Las Vegas
Moim zdaniem jako Lotos przepiękny :)Rysiu pogłoski mówią żeś piękny jak kwiat, a tak na poważnie można uzyskać świadomość wszytskiego co widzimy ludzkie ja popada wtedy w swoistą hibernację można rozmawiac z drzewami być ptakiem i ćwierkać sobie nad ranem jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia reszta kwestia pragnienia.

_________________
WOW! jest ponadczasowe.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO