Ostatnia wizyta: Pią Wrz 04, 2009 8:39 am Obecny czas: Pią Wrz 04, 2009 8:39 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Pierwsze dobre wyjście!!
PostWysłany: Pon Mar 17, 2008 9:43 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 10:20 am
Posty: 132
Miejscowość: Strzyżów-Podkarpacie
To tak... w sumie w dużej mierze dzięki temu forum chodzę i tylko obe i obe...taki naszprycowany jestem, że hej:D

A więc przyszedłem ze szkoły...dosyć zmęczony bo wiadomo nie wyspanie po nocnej próbie...siadłem chwile na kompa zobaczyć na gg i na forum. Potem stara mnie zwaliła..to ja se myślę:"Walne se drzemkę, może jakiś fajny sen będzie".

Rozluźnienie było zajebiste:)) Chwile walczyłem ze snem, ale w końcu się poddałem i zasnąłem. Budziłem się parę razy, bo brat, bo stara, bo blablabla;p Ale w sumie coś w tym chyba było. Bo wybudziłem się pewnie z 5 razy i dalej szedłem spać...Aż tu nagle:

"Jestem w Lipinkach(mieścina, w którym jest ośrodek dla młodzieży, gdzie często jeździmy).. Bzyku(kumpel) mnie targa po podłodze ale nic nie widzę(oczy mam zamknięte)... nagle odzyskuje wzrok. Wiem ze jestem w pokoju z jakimiś nieznanymi dziewczynami i jak mnie bzyku targał to sie śmiały. Miałem dziurawą skarpetkę więc trochę się wstydziłem(rotfl), bo jak mnie targał to bylem bez butów. Ogólnie to siedzieliśmy w jakiejś salce i oglądaliśmy film. bzyku przestał...patrze a tu mój but wymalowany na biało jakby korektorem. on mówi ze właśnie sam nie wie skąd się to wzięło i sam by tego nie zmazał;p. "

Nie wiem o co chodzi z tym butem...ale z tym targaniem to mi się wydaje, że to mój MTJ mnie wyciągał z ciała. Udało mu się!!

"(...)Potem jesteśmy na trawniku na terenie mojego LO z tyłu i ja sie kłade i mówię z robię obe. I nagle zasypiam we śnie. To znaczy chyba wróciłem do ciała i odbiłem...(...)"

Często mi się teraz zdarzają sny, w których robię OBE ??!!

" (...)Kurde patrze i rzeczywiście...chyba Obe/Ld biegnę w stronę osiedla gdzie mieszkam... no i kurde sie skapłem ze nie mam kasy nic w tym ośrodku w Lipinkach (takie pomieszanie światów) ani ubrań, więc idę do domu... może sie da jakoś kasę wziąść..Największy napływ świadomości przyszedł gdy próbowałem latać! troszkę udawało się ale opadałem. Ale jak trochę wyluzowałem to samo mnie unosiło i było mi tak dobrze. To był mój pierwszy lot...WSPANIALE! (...)"

No właśnie...jakoś światy mi się wymieszały;p Bo przed tym targaniem, coś się na pewno działo...ii raczej słaba była świadomość i się wszystko poplątało;p

"(...) Powtarzam parę razy afirmacje "Jestem świadomy, pamiętam"(...)Nagle czuje a tu sen sie kończy...wołam afiramcje...jeszcze sekundę zostaje i sie urywa. No budzę sie, leżę na brzuchu...sprawdzam na komórce pod brzuchem która godzina na komie. Wstaje...i chce powiedzieć mamie..ale fajowo miałem obe a tu kreci mi sie w głowie jakbym był nachlany, ba nawet gorzej! komp był włączony i jakiś tam film leciał... ledwo co doszedłem do drzwi -takie krencioły były! otwieram drzwi, patrze tam poprzestawiane jakoś tak dziwnie i siedzą jakieś dziewczyny. w tym poznałem znajomą. Nie wiem czego ale zacząłem sie śmiać i zamknąłem drzwi i sie śmiałem dalej. bum obudziłem sie...leże na brzuchu...czuje mrówki albo lekkie wibracje, ale już zaprzestaje...wstaje i zapisuje wszystko"

Tutaj przykład fałszywego obudzenia, który wydaje mi się, że wyszedł przez afirmację...Ale świetne to fałszywe przebudzenie...pierwszy raz to miałem;p A jak wstałem to 5 minut sprawdzałem czy to nie znowu fałszywe przebudzenie;p

I ciekawe jeszcze jest to, że nad ranem miałem sen, w którym nie pamiętam za dobrze, ale szukałem, zbierałem jakiś pomocników/MTJ...nie pamiętam o co chodziło ani nic więcej;p

Dziwne jest jeszcze to, że trwało to bardzo długo wg mnie...tam to pewno z 2/3 godziny...w rl z 30 minut...jak na początkującego to długo dałem rady...aha i nie darłem na ham...to tak samo jakoś się toczyło...

Jesuuuu, ale ładnie sie cieszem!! Dosłownie miazga!! Już się nie mogę doczekać następnych lotów i eksploracji!! I sram na to czy to LD czy OBE bo to tylko nazwy, a to było moje prawdziwe i tylko moje doświadczenie...

Naprawdę teraz wiem, że jest warto i już za tym tęsknię...coś czuję, że dzisiaj o 4 rano tam wrócę heheXD

Pooozdrowienia:*

_________________
"Jedno jest tylko życie, które wkrótce mnie,
tylko to co zrobione z miłością nigdy nie zginie"
AVE ANARCHY & COME CLARITY!!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pierwsze dobre wyjście!!
PostWysłany: Wto Mar 18, 2008 6:22 am 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:40 pm
Posty: 405
Miejscowość: Karpacz, ten w górach
Fałszywe przebudzenia to tak samo wyjścia z ciała, tylko świadomości, gdzie jesteś brakuje.
Udało ci się mieć LD właśnie dlatego, że byłeś zmęczony i budziłeś się kilkakrotnie. Jak podobna sytuacja jest w nocy, że się człowiek budzi wielokrotnie to potem musi być LD albo tzw fałszywa pobudka. Oczywiście dobrze sobie to przy okazji afirmować. Następuje bowiem coś, co można nazwać rozsynchronizowaniem ciała i umysłu. Ciało sobie śpi i chce odpocząć a umysł hasa. I w tym momencie pozostaje kwestia zorientowania się, gdzie się znajdujesz. Można to zrobić za pomocą przeróżnych testów rzeczywistości albo jak już się jest nieco bardziej doświadczonym po prostu się wie. Co nie znaczy, że zawsze tak będzie, bo w OBE rutyna jest szalenie zgubna.

_________________
ciekawość to pierwszy stopień do... wiedzy
cokolwiek powiem w jakiejkolwiek sprawie, będzie to zawsze jedynie czubek góry lodowej

Odwaga w Poza to Tarcza, a Miłość do Wszechrzeczy to Miecz, który unicestwia Przeciwności.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pierwsze dobre wyjście!!
PostWysłany: Wto Mar 25, 2008 5:30 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 10:20 am
Posty: 132
Miejscowość: Strzyżów-Podkarpacie
Kuffaaa kocham to życie:))

Teraz(około 6:00) miałem najprawdziwsze wyjście jakie może być!! Żadne tam LD tylko OOBE! Dla innych może nie ma różnicy...ale dla mnie jest!!

Zawsze głównym dla mnie problemem był chyba słaby relaks i poprostu niewygoda. Dzisiaj udało mi się to pokonać:

Start 04:30 po ok. 1 h rozbudzania.

Na pleckach. Leżenie, rozluźnianie, cały czas coraz głębsze. Skupianie. Czerń staje się biała, pisk w głowie, hipnagogi. Lekkie nieczucie ciała. Nagle całe moje ciało zaczęło być strasznie gorące i takie dziwne. W sumie było to przyjemne(takie jakby rozluźnienie po orgaźmie), ale na dłuższy czas jakoś mi przeszkadzało.

5:30. Obrót na bok. Szybkie rozluźnienie. Już nic nie przeszkadza. Biało zamiast czerni, hipnagogi, zaczynają się wizje(sny), w których czasem na chwile się zagłębiam, chwilowe tracenia świadomości. I znów nagle ten gorąc w całym ciele, ale to naprawdę olbrzymia temperatura, jakbym się palił.

ok. 5:50. A więc obrót bo mi to przeszkadza na brzucho. Szybko jakby się wyłonczyłem. Znaczy się byłem, ale tylko byłem. Nagle bum. Nie moge się ruszyć. Na plecy płyną mi jakieś fale. KToś jakby mi kaładzie po kolei kilka kocy na plecy. Takie dziwne fale. Czuje wibracje. Już wiem, że wychodze. Ciągnie mi głowe do góry. Wspaniałe uczucie. Nic nie widze. Ręce też się odczepiły. podnosze się na nich. Wyciągam nogi. Wspaniale. Nic nie myśle. Tylko odczówam. Siadam. Patrze brat leży obok(śpi w tym samym pokoju co ja). Bum jestem z powrotem w ciele. Dalej mam wibracje, ale kończe sesje. To mi wystarczy.

Jestem tak podniecony, że sie zesram dosłownie zaraz!! Kurde i musiałem się tym z wami podzielić!! To naprawdę istnieje!! Wierzyłem w to, ale wierzyć to co innego niż wiedzieć!! TERAZ WIEM:))

Kocham WAS:*

Dzięki za wszystko przede wszystkim tobie Darku...za książkę, i za to że jesteście!!

I jeszcze; JUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHUUUUU:)) <skok z podniety>

_________________
"Jedno jest tylko życie, które wkrótce mnie,
tylko to co zrobione z miłością nigdy nie zginie"
AVE ANARCHY & COME CLARITY!!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pierwsze dobre wyjście!!
PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 6:12 pm 
No BRACHU GRATULACJE!!!! :!::!:
Dobrze wiem jaka to radocha podczas pierwszego dobrego wyjścia:)
Stary gratuluje Ci z calego serducha i życze dalszych udanych lotów:):) Dokonałeś tego a jak to mówią Raz otwarta brama już nigdy się nie zamknie:)
Super!


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Pierwsze dobre wyjście!!
PostWysłany: Nie Mar 30, 2008 11:06 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 10:20 am
Posty: 132
Miejscowość: Strzyżów-Podkarpacie
Hehe Dzięki Brachu:)) Piona:D

Nooo radocha olbrzymia!! Hehe Ja to aż wszystkich wtedy pobudziłem, bo musiałem sobie poskakać. Energia wprost szalała we mnieXD

Jeszcze raz wielkie dzięki:)) I również życzę niesamowitych przygód oraz miłości i wolności poza ciałem:))

Pozdróka:*

_________________
"Jedno jest tylko życie, które wkrótce mnie,
tylko to co zrobione z miłością nigdy nie zginie"
AVE ANARCHY & COME CLARITY!!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pierwsze dobre wyjście!!
PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 12:08 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 10:54 am
Posty: 27
Miejscowość: Lublin
Dzięki za Gratulacje :P

Też się ciesze twoim szczęściem..wiem jak to jest :)

Tak jak obe_jerry powiedział..raz otwarta brama już nigdy się nie zamknie !!

Miłe jest to uczucie kiedy kończy się pewien etap i przy pytaniu o pierwsze świadome OBE zmieniasz odpowiedź na TAK.

Pozderka.

_________________
Image
Co mi dał duch-cud-ład i moc ? <-----> To co końcem,początkiem jest...


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO