Ostatnia wizyta: Nie Maj 11, 2008 3:01 am Obecny czas: Nie Maj 11, 2008 3:01 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Konkurs - Graficzny
PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 9:39 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 10:22 pm
Posty: 35
Miejscowość: Kraśnik <Lublin>
obe_jerry - słuchaj :Ppopraw ten napis w drugiej pracy, żeby wtapiał się w tło - nie mogą być pixele na widoku i jesteśmy w domu. Podobają mi się twoje prace. Szczególnie ta druga. To esencja projekcji astralnych w jednym obrazku. Dodaj kilka graficznych efektów, może blur na postać?

_________________
Prawda nas jeszcze zadziwi...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Konkurs - Graficzny
PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 9:52 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 27, 2008 8:23 am
Posty: 70
Miejscowość: Olkusz / Kraków
Nie mam talentu plastyczno-graficzno-estetyczno-komputerowego, ale wydaje mi się, że czołówka forum powinna być jak najbardziej prosta, schludna i oddająca treść. Powiem Wam, że ten księżyc wcale nie jest taki zły ;)Na coś takiego właśnie bym stawiał. Coś dobrze wpasowanego kolorystycznie, nie-oczojebnego. Oddającego ducha podróży poza ciało, jakiś oczywisty symbol naszego Voyagerstwa, kojarzącego się z dosięganiem nieba/łamaniem schematów/pokonywaniem barier. Do tego gdzieś w rogu dorzucić jakiś uniwersalny, poetycki tekst, jednoznacznie kojarzący się z OBE. No i niezbędny adresik forum. Niekoniecznie zlepka wszystkich możliwych symboli reprezentujących temat, nie uważacie, że to troszkę, hmm... nie w tę stronę iść powinno?

Taka moje małe odczucie, ostateczna decyzja i tak należy do "wysokich głów" :)

Pozdrawiam.

_________________
Rzeczy niezwykłe istnieją. To ludzie są zbyt ułomni, żeby je zaakceptować.
Słuchaj mnie na: http://myspace.com/wojtekbajer


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Konkurs - Graficzny
PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 10:23 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 12:55 pm
Posty: 92
Miejscowość: Przemyśl - Podkarpackie
Dagon - dzięki wielkie za rady:) postaram sie coś zmienić, a co do tych pixeli to u mnie ich nie widać... hmm przeglądarka?
Jaki byś zabieg polecił do tego napisu? wlaśnie nad nim się najdłuzej zastanawiałem a robiłem to w wysokiej gorączce więc nie jest takie jak bym chciał.
Może nie jest to wspaniałe, piękne, idealne ale przynajmniej robione od postaw do samego końca przeze mnie. Wszystkie elementy moge zmieniać bo zapisałem to jako projekt więc co trzeba to moge usunąć, poprawić zmienić kolor, dodać efekty.
Może jeśli ktoś nie ma talentu lub możliwości a ma pewien koncept to może podać jakiś pomysł a nawet podesłać ciekawe "skrawki" różnych grafik, zdjęć....może wspólnie uda się coś stworzyć!! Popieram działanie w grupie !:)

hasło na dziś : w KUPIE SIŁA :twisted:

---EDIT----
Faktycznie napis wydaje się nieco spikselowany, ale gdy poczekasz troche dluzej to przeglądarka załaduje go poprawnie i napis jest idealnie wygładzony. Musze zmniejszyć DPI żeby mniej zajmował miejsca.

---EDIT-2---
Aha, nie dodałeś też o który napis Ci chodzi :Dczy o obe-forum czy o tekst na złoto :DPhotoshop ma to do siebie że czcionki sie rozmazują i ulegają nadmiernej pikselacji przy dużych rozmiarach grafik. musze coś z tym zrobić

_________________
'Każdy nowy dzień zaczyna się głęboka nocą'
'Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem,
nie gaś nigdy światła nadziei'


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Konkurs - Graficzny
PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 9:11 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 10:22 pm
Posty: 35
Miejscowość: Kraśnik <Lublin>
Chodzi mi jedynie o tej dolny napis. Po drugie wypełnij tą pustą przestrzeń. Zamiast niebieskiego tła ustaw gwiazdy. Wyrzuć tą czerwoną planetę, a napis pchnij bardziej w prawo. Niech nie będzie złocony, tylko raczej białawy, w połowie niech się ściemnia, tak na etapie słowa "ciałem fizycznym". Od linijki "przekonaj się sam" niech znów będzie biało. Kminisz? ;]

_________________
Prawda nas jeszcze zadziwi...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Konkurs - Graficzny
PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 11:23 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 12:55 pm
Posty: 92
Miejscowość: Przemyśl - Podkarpackie
Dobra dzięki za rady ale i tak zrobiłem po swojemu:D

Image


nie będe już nic zmieniał, poprawiał bo przecież nikt nie powiedział że to moja praca ma pójść na logo:P
Szkoda ze tak mało prac zostało zgloszonych....
trzymajcie sie


Projekt zawiera te elementy które chciałem aby zawierał:
Człowiek - a raczej dusza - ciało astralne - symbolizuje nasze podróże... bliskość Ziemi - naszej planety z całym kosmosem - zbiorowa jaźń
no i oczywiście zegar, w którym dochodzi nasza godzina 4 nad ranem - wiadomy symbol.
Do tego nazwa forum i słowa największego podróżnika, pioniera naszych przygód Roberta Monroe.

_________________
'Każdy nowy dzień zaczyna się głęboka nocą'
'Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem,
nie gaś nigdy światła nadziei'


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Konkurs - Graficzny
PostWysłany: Sob Mar 08, 2008 11:56 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lut 25, 2008 4:04 pm
Posty: 36
Miejscowość: Gdynia/Toruń
Do kiedy, panowie admini, dają nam czas na ostatnie popraweczki?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Konkurs - Graficzny
PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 8:14 am 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 20, 2008 2:21 pm
Posty: 98
Miejscowość: Piaseczno
Zgłaszać prace można do 10-go marca włącznie, jedynastego będzie dostępna sonda w której będzie wybrana jedna praca. Lub mogą być też 3 prace (Logo będzie się wtedy zmieniało) to jeszcze muszę ustalić, bo nie wiem czy uda mi się znaleźć odpowiedni skrypt do tego.

Poprawki będą robione już po zakończeniu konkursu wg. moich wskazówek (szerokość, wysokość, itd.)

_________________
Spadam
Co się wyprawia?
Cały w spadaniu
Cały ze światła
Spadam
Jaka zabawa
Jaki tu spokój
Równowaga... *Coma

http://www.pozaschemat.pl


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Konkurs - Graficzny
PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 1:52 pm 
Offline

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:56 pm
Posty: 34
Miejscowość: Warszawa
.


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Konkurs - Graficzny
PostWysłany: Śro Kwi 09, 2008 11:52 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 11:31 am
Posty: 41
Miejscowość: Lublin
Czy konkurs graficzny umarł? :)Bo teoretycznie została wybrana najlepsza praca przez głosowanie, ale logo nie zostało zmienione. Teraz jest nowy skrypt i logo jest standardowe z phpbb3.

PS
W ramach walki z nudą postanowiłem popełnić taki oto obrazek :p


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

_________________
djnoizz - od 1.1.2009 obywatel województwa polskiego UE - <<moja muza>>


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Konkurs - Graficzny
PostWysłany: Śro Kwi 09, 2008 12:01 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:46 pm
Posty: 221
Miejscowość: złota kula nad światami
Fajny, ale te druty kolczaste... źle mi się kojarzą... z jakimś obozem koncentracyjnym...

_________________
...Jak biec to do końca potem odpoczniesz,
Potem odpoczniesz cudne manowce...


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Jumper • Gwiezdne Wrota • emisje co2 • Perfumy • Kredyt Samochodowy • Nuxe • Księgarnia historyczna • Zabawki edukacyjne • Agencja reklamowa Lublin • Miłosne prezenty • ręczniki • ALLPlayer • Nowe filmy • Hiszpański Warszawa • Wyniki na żywo
phpBB SEO