Ostatnia wizyta: Sob Maj 17, 2008 1:51 am Obecny czas: Sob Maj 17, 2008 1:51 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Sch4b0wy - Witam wszystkich!
PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 12:44 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Mar 26, 2008 9:54 pm
Posty: 54
Miejscowość: Gdańsk
Witam wszystkich użytkowników tego forum :D:D:D

Mam na imię Piotrek :). Mam 16 lat i jestem z Gdańska. Jestem w ostatniej klasie gimnazjalnej. Najbardziej interesuje sie informatyka i od nie dawna OBE. Większość z moich znajomych nie wierzy w takie coś jak podróże astralne i tym podobne rzeczy albo wierzy ale nie chce spróbować. Tylko jeden z moich kupli postanowił ze mną próbować. I nadal próbuje razem ze mną. Pozdrawiam go serdecznie :D

Moja przygoda z OBE zaczęła się jakieś... hmm.. 3 tygodnie temu. Właśnie wtedy na jakimś forum znalazłem temat o ezoteryce. Nie wiedziałem nawet co to słowo znaczy więc się zainteresowałem i poczytałem o tym. Tak mnie to wciągnęło, że zamówiłem książkę Pana Darka Sugiera. Pochłonołem ją w jeden dzień. No to co przyszła pora samemu doznać OBE. I teraz co mnie bardzo zmotywowało do dalszych prób to to, że już za pierwszym razem udało mi sie poczuć wibracje i częściowo wyjść. Przyszła kolejna noc no i sukces udało mi sie wyjść choć na bardzo krótko. Myślę, że jestem niezłym farciarzem. ;)Cały czas dalej probuje. No myślę, że wystarczy o mnie. :)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

_________________
"OBE Maniacy Do Boju!"


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Sch4b0wy - Witam wszystkich!
PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 7:57 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:40 pm
Posty: 239
Miejscowość: Piechowice (koło J.Góry)
Cześć!!! Farciarzu ;)
Ten poblask po prawej na avatarku to MTJotek chciał sobie z tobą fotkę strzelić pewnie hehe a tyś go tak po hamsku wyciął - żart oczywiście :mrgreen:
Jeszcze raz witaj serdecznie.

_________________
ciekawość to pierwszy stopień do... wiedzy
cokolwiek powiem w jakiejkolwiek sprawie, będzie to zawsze jedynie czubek góry lodowej


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Sch4b0wy - Witam wszystkich!
PostWysłany: Śro Kwi 09, 2008 3:18 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lut 21, 2008 5:12 pm
Posty: 377
Miejscowość: OBE-Maniakowo
Cześć Sch4b0wy! :D
Jaki ja tam pan. Panowie byli za sanacji :D
Poprostu Darek :)
Jesteś z Gdańska? Kocham to miasto! Urodziłem się w Gadańsku Oliwie. Mieszkałem jakiś czas na Szopy obok starówki... Ojciec służył w marynarce, w jednostce na Westerplatte. Pływał na ścigaczach okrętów podwodnych. Już nie ma tych jednostek. Poszły na żyletki... a ojciec do piachu, tzn do PARKU, a jeszcze ściślej, to już jest bardzo, bardzo daleko w innym wymiarze, na innej częstotliwości fazy być istotą wszechświata...
Kocham Cię TATO, zawszę będę Cię kochał...
Kachajmy ludzi, tak szybko odchodzą...
Witaj na pokładzie Gdańszczaninie :D
LOVE Piotrze!
DS

_________________
MIŁOŚĆ i WOLNOŚĆ Poza Ciałem i w Ciele, to światłe idee :D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalogi seo • banki • Jestem legendą • To nie jest kraj dla starych • Obrączki,pierścionki,biżuteria • Jumper • Opisy Pionowe • galeria zdjęć • Aparaty Cyfrowe • moja klasa • Wypożyczalnia dostawczych • Horton słyszy Ktosia • Smieszne zwierzeta • Najtańsze Kredyty konsolidacyj • ares download
phpBB SEO