Ostatnia wizyta: Pią Wrz 04, 2009 2:26 am Obecny czas: Pią Wrz 04, 2009 2:26 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: cofka, szkło
PostWysłany: Pon Kwi 21, 2008 9:12 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Mar 31, 2008 3:17 pm
Posty: 101
Miejscowość: Wrocław
Ciekawi mnie pewne wydarzenie, które przytrafiło się mojemu tacie gdy wychodził z ciała po kursie DU.
Tego dnia był zmęczony ale chciał wyjść z ciała. Udało mu się ale po pewnym czasie miał sofkę. Wrócił do ciała bardzo gwałtownie. Moja mama usłyszała w tym czasie dźwięk tłuczonego szkła. Myślała, że to tata szklankę zbił ale gdy wyjrzała nikogo nie było. Na drugi dzień okazało się że w pokoju obok miejsca ,w którym tata miał OBE rozbiła się butelka. Nie byłoby w tym nic (przynajmniej mniej) dziwnego gdyby nie fakt, iż obok dna butelki było niewiele odłamków a całe szkło było powbijane w ściany pokoju.
Po tym incydencie moja mama przez długi czas bała się OBE. Na szczęście przeczytała trylogię R.A. Monroe i trochę jej przeszło.

Co o tym sądzicie? Czy komuś przytrafiło się coś takiego przy powrocie? Jak unikać takich sytuacji?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: cofka, szkło
PostWysłany: Wto Kwi 22, 2008 8:59 am 
Offline

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 2:18 pm
Posty: 185
Miejscowość: Z Ojca
Po powrocie dziwne rzeczy mi sie zdarzały, jak pękniecie żarówki, albo zniknięcie owoców z kuchni. Niemniej jednak ten incydent jest ciekawy. Widze, ze cala rodzina interesuje sie obe hehe ;).


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: cofka, szkło
PostWysłany: Wto Kwi 22, 2008 10:06 am 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 6:03 pm
Posty: 171
Miejscowość: w drodze
draq napisał(a):
Po powrocie dziwne rzeczy mi sie zdarzały, jak pękniecie żarówki, .

To ciekawe Draqu bo mnie sie kilkakrotnie zdarzały przygody z elektrycznością. Najczęściej po prostu przepala się żarówka kiedy zapalam światło żeby zapisać OBE . Raz było ciekawiej bo żarówka przepaliła się wieczorem, kiedy kładłem się spać, wyszedłem tej nocy z ciała patrze a tu żarówka się pali, myslę: ale jaja nigdy nie mogę jej włączyć jak jestem w poza a dziś juz na mnie czekała zapalona - jak na ironię. ;)

_________________
http://www.zdrogi.blogspot.com L i b e r t é _ t o u j o u r s


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO