Ostatnia wizyta: Pon Maj 05, 2008 3:33 pm Obecny czas: Pon Maj 05, 2008 3:33 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czym jest OBE Rebelia?
PostWysłany: Śro Kwi 23, 2008 5:17 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lut 21, 2008 5:12 pm
Posty: 349
Miejscowość: OBE-Maniakowo
OBE Rebelia ma na celu rozpowszechnienie wiedzy dotyczącej OBE/LD. Nagłośnienie światu, że coś takiego jak OBE/LD istnieje i jest sprawą naturalną, normalną, a co najważniejsze stanem do wyćwiczenia. OBE Rebelia ma na celu przede wszystkim dobrą zabawę, wzajemne wspieranie się ludzi zainteresowanych i ogarniętch wspólną pasją podróżowania poza ciałem, doświadczających odmiennch stanów świadomości. Dobrze jest o tym głośno mówić z różnych względów. By ludzie się mniej bali, by się bardziej kochali... tak myślę... OBE Rebelia to po prostu fajna, półżartem, półserio traktowana ZABAWA, mająca na celu wnieść powiew świerzości i dobre ZMIANY.

DS

_________________
MIŁOŚĆ i WOLNOŚĆ Poza Ciałem i w Ciele, to światłe idee :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czym jest OBE Rebelia?
PostWysłany: Śro Kwi 23, 2008 7:48 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 5:17 pm
Posty: 9
Miejscowość: Pruchna, nieopodal Cieszyna
Gratuluje pomyslu stworzenia OBERebelii :)Widac, ze skutkuje. Coraz wiecej ludzi sie rejestruje na forach dot. oobe i jestem niemal pewien, ze to przez to.

Kolejnym przykladem moze byc audycja telewizyjna z Pulaw (Pulaw, dobrze gadam?).

A tak w skrocie, to pojecie oberebelii zamiescil bym w kilku slowkach.

OBE Rebelia - "Stowarzyszenie" (nie potrafilem dobrac odp. slowka) wymyslone/stworzone przez D.Sugiera, majace na celu rozpowszechnianie i propagowanie zjawiska OOBE. :mrgreen:

Pozdrawiam

_________________
I, i, i Shot the Sheriff


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Czym jest OBE Rebelia?
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2008 6:53 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lut 25, 2008 12:45 pm
Posty: 18
Miejscowość: Kielce
Mano napisał(a):
OBE Rebelia - "Stowarzyszenie" (nie potrafilem dobrac odp. slowka) wymyslone/stworzone przez D.Sugiera, majace na celu rozpowszechnianie i propagowanie zjawiska OOBE. :mrgreen:

Raczej "idea", ale stowarzyszenie zawsze można założyć :D

_________________
człowiek nie jest tym kim jest, a życie to iluzja...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Czym jest OBE Rebelia?
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2008 2:30 pm 
Offline

Dołączenie: Wto Kwi 22, 2008 4:33 pm
Posty: 17
Ważne by ludzie którym spontanicznie się to przydarza wiedzieli czym to dokładnie jest i w końcu dowiedzieli się prawdy o oobe... to jak kontynuacja dzieła Roberta Monroe któremu zależało na rozpowszechnianiu wiedzy o tym by mnóstwo ludzi zaznało wskutek tego spokoju ducha i mi to wystarczy .... czy jest robione to z jajem czy też nie , jest organizacją czy nie dla mnie się mniej liczy..bo dzięki oobe można naprawdę coś wspaniałego osiągnąć , każdy kto podchodzi do tego bardzo osobiście doskonale wie że własne ego na pierwszym miejscu trzeba wywalić ...nie chce oczywiście niczego sugerować....po prostu ludzkim jest ze zżera co po niektórych pycha....


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
pisanie prac • Kredyt gotówkowy • Blacha aluminiowa • kredyty • leczenie hemoroidów • Phone Cards • wycieczki ukraina • Wiatr • ASOT • wózki magazynowe • Dr Hauschka • pokrycia dachowe • noclegi nad morzem • Maszyny • X-Men
phpBB SEO