Uczucia i doznania ruchu


Moderator: Opiekunowie

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post N kwi 27, 2008 3:34 pm

Uczucia i doznania ruchu

Wczoraj wieczorem gdy czytałem kolejne zwroty, dotyczące komunikacji niewerbalnej Monroe i zdziwiłem się a potem czymś zainteresowałem ,- tjakis gościu zahuczał mi w głowie mówiąc . to jest zmatowienie a to wygładzenie się i coś tam jeszcze. Ten sam sam sposób reagowania w poza był możliwy w rzeczywistości fizycznej. Było dla mnie to nieuchwytne i ledwo postrzegalne.Nie wpadł bym na to ,ze te konkretne odczucie z poza sa aż tak bardzo inaczej odczuwane, zdeformowane przez nakładkę fizyczny jaka jest ciało fiz..Nie rozpoznałem dokładnie z udziałem jakiego ciałka to się działo. Na pewno ,w jakimś górnym ciele subtelnym.Doznania powstają gdy ciało duchowe człowieka . przekręca sie lub zmienia swoja formę ,- rozszerzając się lub zwężając ,deformując jednocześnie swoje kolejne ciała subtelne. Przemieszczaniu się lub jakiemukolwiek ruchowi ciała duchowego towarzysza podobne zmiany w pozostałych ciałach subtelnych.O delikatności czy intensywności doznania decyduje ilość uczestniczących dymensji w tym ruchu a ścisłej ilość deformujących się przy tym ciał subtelnych. . Wszelkie dzianie się w nas czegokolwiek, musi być bardzo kompleksowym zjawiskiem rozgrywającym się we wszystkich dymensjach jednocześnie.
cialka.net

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post Wt kwi 29, 2008 2:21 pm

Re: Uczucia i doznania ruchu

Rozpacz, współczucie , miłość

Zatrzymując się na parkingu, nie domyślałem się niespodzianki jaka tam na mnie czekała. Oparłem się wygodnie na fotelu i przypomniałem sobie moja stratę worka pieniędzy, zbieranego przez wiele lat pracy, pełnej wyrzeczeń. Nie dopatrzyłem się w tej niewinnie napływającej myli podstępu mojego NP. Intensywność towarzyszących mi wrażeń, zaczęła wzrastać z nieprawdopodobnym przyspieszeniem. Oszałamiający ból straty, rozerwał mnie na strzępy i stałem się jednym wielkim wrzaskiem rozpaczy.Cala moja zawartość eksplodowała w jednej sekundy, nie mając końca ani początku. Ona trwała.
Ta nieprawdopodobna eksplozja zniknęła tak nagle, jak się niespodziewanie pojawiła. ślad w pamięci po wydarzeniu został zatarty niewidzialna czyjaś ręka , by nie pozostał krwawy ślad w pamięci. I po co rozpaczać!!!! .- usłyszałem NP- ka w zakamarkach umysłu.Uśmiechnąłem się ,bo tak na prawdę strata tego worka pieniędzy mnie w ogóle nie bolała a nawet wywołała wesołość. Wypełniałem go papierem jak wariat i go straciłem. Dalem go sobie odebrać innemu zbzikowanemu wariatowi.

Kolejną przygodom było przeżycie współczucia ,gdy bylem przedziwnie uwieziony świadomością w 2 dymensjach równocześnie.
Reszta na prywatnym hehe
cialka.net

Powrót do Ciałka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO