Ostatnia wizyta: Sob Maj 03, 2008 3:51 am Obecny czas: Sob Maj 03, 2008 3:51 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: po co OBE ??
PostWysłany: Wto Kwi 22, 2008 7:25 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lut 21, 2008 5:12 pm
Posty: 349
Miejscowość: OBE-Maniakowo
Ktoś kiedyś mnie zapytał:

-Po co wychodzić z ciała i tak się umrze, wówczas człowiek się dowie wszystkiego. Na kiego wymuszać ten stan?

Po co OBE? A raczej po co ta ciągła walka o odmienny stan świadomości? Bo różnie jest on nazywany, różne ma poziomy, jednak bez wątpienia jest to STAN.

Kurcze, trudne pytanie… sam do konica nie wiem. Oczywiście wypowiadam się tylko za siebie i mówię, to co w tej chwili czuję. Szybko bez namysłu, by wypłynęło z głębi całego mnie. Uprawiam i wciąż doskonalę ten cud-stan świadomości bo:

*by poznać siebie i świat. (ciekawość)
*by komuś, daj bóg, coś pomóc. (altruizm)
*bo ciągnie mnie do tego jak cholera. (porządanie)
*bo chcę się rozwijać i doskonalić we wszystkim co robię. (ambicja)
*bo jest to dla mnie niesłychana pasja. (namiętność)
*bo sam nie wiem dlaczego, czyli jakiś czynnik pchający mnie do tego STANU jest w mojej podświadomości. (nieuświadomiony)
*by coś po sobie zostawić, tak by innym było lżej żyć. (głód nieśmiertelności i pchanie ewolucji ludzkości na przód)
*by się obudzić na stałe, a nie tyko przebudzać i z powrotem zasypiać. (pokładana nadzieja)
*by zgłębić tajemnice wszechświata. (pionierskość)
*by poznać i doświadczyć prawdy. (odwieczny magnes)
*by być szczęśliwym tak do końca i tak prawdziwie i szczęściem tym zarazić innych. (głód absolutnego szcześcia, chęć by inni też byli szczęśliwi)
*bo mi to sprawia satysfakcję i radość (samospłenienie)
*bo czuję w gnatach nadchodzą ZMIANY...

DS

_________________
MIŁOŚĆ i WOLNOŚĆ Poza Ciałem i w Ciele, to światłe idee :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: po co OBE ??
PostWysłany: Wto Kwi 22, 2008 9:42 pm 
Offline

Dołączenie: Pon Mar 31, 2008 3:17 pm
Posty: 25
Miejscowość: Wrocław
A ja uwielbiam obe za wszystkie wspaniałe doznania jakich się doświadcza. Obe to coś całkiem innego nisz cokolwiek co robiłem do tej pory. Jestem początkujący, więc sama radość gdy uświadamiam sobie, że jestem w POZA jest dla mnie wspaniałym przeżyciem :D:D:D:D. Możliwość kreowania tego co w realu nie możliwe- też super :D. Najbardziej chyba motywuje mnie ciekawość narastająca po przeczytaniu każdego posta na forum, obejrzeniu filmiku lub przeglądnięciu blogów.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: po co OBE ??
PostWysłany: Śro Kwi 23, 2008 7:40 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 4:30 pm
Posty: 23
bo poczuje się niesamowitą radość i wewnętrzną wolność udawadniając sobie że jest się nieśmiertelnym :D:lol::P:!::!::!:

_________________
KAMIL ;)
PEACE AND LOVE


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: po co OBE ??
PostWysłany: Śro Kwi 23, 2008 7:59 pm 
Offline

Dołączenie: Wto Kwi 22, 2008 4:33 pm
Posty: 15
Po to by udowodnić sobie iż przeczucia od wczesnego dzieciństwa były słuszne i wybrana droga była tą właściwą....droga naprzeciw wszystkiemu co materialne :mrgreen:


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: po co OBE ??
PostWysłany: Śro Kwi 23, 2008 8:07 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Mar 25, 2008 8:43 pm
Posty: 76
Dla mnie motorem jest nieograniczona, niepohamowana ciekawość świata. Cokolwiek by się nie działo, ona pcha mnie dalej.

_________________
"Wyrwij murom zęby krat
Zerwij kajdany połam bat
A mury runą runą runą
I pogrzebią stary świat!"
Licznik lotów: 2
Licznik paralotów: 8


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: po co OBE ??
PostWysłany: Śro Kwi 23, 2008 8:12 pm 
Offline

Dołączenie: Wto Kwi 22, 2008 7:53 pm
Posty: 11
Przede wszystki chcę znaleźć swój cel, odkryć go. Wiedzieć, że robię coś, co nie podlega systemowi, poczuć na sobie pełnię miłości i wolności no i pomagać innym.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: po co OBE ??
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2008 7:40 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:40 pm
Posty: 215
Miejscowość: Piechowice (koło J.Góry)
powody - ciekawość, podróżowane nieprzetartymi jeszcze szlakami, odkrywanie tajemnic

_________________
ciekawość to pierwszy stopień do... wiedzy
cokolwiek powiem w jakiejkolwiek sprawie, będzie to zawsze jedynie czubek góry lodowej


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: po co OBE ??
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2008 11:24 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 6:56 pm
Posty: 39
Miejscowość: hmmm Okolice Szczecina :)
No to napiszę.

Zmieniam się jak cholera.

Moje zdanie o oobe ewoluuje. Dziwne to wszystko. Jeżeli chodzi o oobe to coś mi mówi, że muszę iść inaczej.
OBE Maniakiem byłem, doświadczyłem nie za dużo ale pamiętam, tę niesamowią wolność. Poszerzony stan umysłu.
Nie wiem co się dzieje, czego szukam. Trudno to opisać. Cholera, brak mi słów by wyrazić swoje wnętrze....

Takie tam, z mojego środka. To co napisałem wyżej oddaje to co odczuwam na ten moment.
Jutro może się wszystko zmienić.

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=GHJErrp4eOw


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: po co OBE ??
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2008 12:08 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 8:00 pm
Posty: 52
Miejscowość: arkadia
Po co ? Ano chociażby po to żeby życie było ciekawsze :)Czy jest ciekawsze? Oj jak cholera :mrgreen:

_________________
eeeEEEEE!-Misza


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: po co OBE ??
PostWysłany: Wto Kwi 29, 2008 7:36 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Kwi 05, 2008 12:30 pm
Posty: 20
Miejscowość: Ukta
hmmm po co obe...
Nie czytałam wypowiedzi innych ale jakbym się powtórzyła to sory:
a więc moim zdaniem obe jest po to aby egzystować w innym wymiarze, poznać siebie, miłość, oraz dowiedzieć się wielu cennych rzeczy.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: po co OBE ??
PostWysłany: Wto Kwi 29, 2008 10:08 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 12:55 pm
Posty: 90
Miejscowość: Przemyśl - Podkarpackie
Heh....często sam zadaje sobie to pytanie - Po co mi to całe oobe? Po co mi ta parapsychologia? Po co widze aury ludzi?

i nieraz naprawde odpowiedź ciężko się nasuwa... jednak łatwiej w takich momentach zadać sobie pytanie : A dlaczego nie? I jak bardzo byłem pusty i niespełniony, gdy tego nie doświadczałem, nie znałem - nie wiedziałem o istnieniu tych zjawisk.

Uważam siebie za zwykłą, szarą, przeciętną osobe ale po chwili dochodzi do mnie - zaraz człowieku! Ty wychodzisz z ciała! Nie możesz być taki zwyczajny. A przynajmniej przestałeś nim być z chwilą kiedy postawiłeś swoją stopę w astralnym świecie.

Oobe podnosi mnie na duchu, uczy mnie jak żyć ale też jak pomagać innym i jak uczyć innych na codzień. Czuje się dużo bogatszy dzięki temu. Czuje się pomocny i potrzebny innym bo sam ucząc się i doświadczając, moge też pomóc ludziom dookoła, otworzyć im oczy i pokazać szczęście. Zabrać szybkę która oddzielała ich do tej pory od prawdziwego szczęścia, które teraz mogą dotknąć, poczuć.

Kocham oobe, kocham wszystkich ludzi a przedewszystkim kocham samego siebie - co nie było łatwe i przyszło z czasem, ale to wszystko mam dzięki czemu? dzięki <O.O.B.E>

_________________
'Każdy nowy dzień zaczyna się głęboka nocą'
'Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem,
nie gaś nigdy światła nadziei'


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: po co OBE ??
PostWysłany: Czw Maj 01, 2008 11:29 am 
Offline

Dołączenie: Nie Mar 02, 2008 11:18 am
Posty: 3
Po co praktykuję OOBE? Z czystej ciekawości ;)Czuję się naprawdę szczęśliwa wiedząc, że jestem czymś więcej niż kawałkiem mięsa xD Jeszcze bardzo fajne jest to, że w poza można spełniać swoje marzenia (jeśli się boty nie napatoczą) i wpływać w jakimś stopniu na naszą szarą rzeczywistość. Jestem osobą nadwrażliwą, otaczają mnie toksyczni ludzie i ciężko mi się żyje na tym świecie. Gdyby nie OOBE to straciłabym zupełnie chęć do życia. Ale skoro już zaczęłam to skończę tą dziwną grę.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: po co OBE ??
PostWysłany: Pią Maj 02, 2008 2:52 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 10:20 am
Posty: 97
Miejscowość: Strzyżów-Podkarpacie
Bo to część mnie:))

Pozatym życie ziemskie nie daje mi aż takich możliwości doświadczania niż życie w poza:))

_________________
"Jedno jest tylko życie, które wkrótce mnie,
tylko to co zrobione z miłością nigdy nie zginie"
AVE ANARCHY & COME CLARITY!!


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Euro 2008 • Przyjęcia • Wiatr • dlugopisy reklamowe • Inne cytaty • Filmy na literę d • skup złomu • fotografia ślubna • Opisy na Przeprosiny • Galeria zdjęć - 1GB na zdjęcia • Programowanie C++ PHP Pascal • Wypożyczalnia Wrocław • Pan Tadeusz • Eska • pisanie prac
phpBB SEO