Ostatnia wizyta: Wto Maj 06, 2008 6:13 am Obecny czas: Wto Maj 06, 2008 6:13 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Jaki jest sens wychodzenia z ciała? Czy nie lepiej jest...
PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 3:16 am 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 20, 2008 2:38 pm
Posty: 143
Miejscowość: Warszawa
Jaki jest sens wychodzenia z ciała? Czy nie lepiej jest w ogóle tego nie próbować?

Dobre pytanie. Jeszcze przedwczoraj je sobie zadawałem. No bo, po co tak się trudzić! Wcześniej, czy później i tak wyląduję w OSPUO-ASTRAL'u. Piekła nie ma, mogę się nawet powiesić. Ej! Tylko się qurna nie wieszaj! Poczytaj do końca! Bóg nie ocenia. Cokolwiek zrobię, zrobię dobrze. Wcześniej, czy później do DOM'u wrócę.Ale czy bym to wszystko wiedział nie wychodząc z ciała? Po co ta cała zabawa w OBE? Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie ... po prostu coś mnie do tego popycha. Jak dowiedziałem się, że można takie coś robić, nauczyć się wychodzenia z ciała, to aż cały zawrzałem. OBE jest moją miłością od pierwszego wejrzenia ... Po trzykroć warto ćwiczyć OBE! Dla: radości, szczęścia, satysfakcji, mądrości, wiedzy, przepięknych doświadczeń, samopoznania, samowyzwolenia, samouleczenia...

DS.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
akwarystyka • Radca prawny Wrocław • bajki • Najtańsze kredyty gotówkowe • Mieszkania do wynajęcia • Nowe filmy • Blog pmdesign • Ciekawe strony • Zbrodnia ferpekcyjna • Wyniki na żywo • Mustela • Disco Polo • filmy na literę a • Gierki online • Oczyszczanie ścieków
phpBB SEO