Ostatnia wizyta: Pią Wrz 04, 2009 2:29 am Obecny czas: Pią Wrz 04, 2009 2:29 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dowód ; )
PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 4:57 pm 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń

Dołączenie: Śro Mar 26, 2008 10:15 pm
Posty: 93
pospalam sobie o 13:40. Wczesniej nie wyszlam, dopieor gdy sie przebudzilam poszlam do toealety , rozbudzilam się i wyszlam z ciala. Wyladowalam w pokoju podobnym do naszego, zgadzalo sie wiekszosc rzeczy. Polazilam pare minut po pokoju, jednak potem mnie cofnelo do ciala, wibracje jeszcze trwaly jednak udalo sie znowu wyjsc. Tym razem bylo dziwnie. Nie mialam wzroku ale udalo mi sie zrobic by byl wzrok. Dotknelam kaloryfera w pokoju, potem teleportnelam sie do pokoju rodzicow ;] Wzielam jakas rzecz i sobie ja cisnelam na podloge by sie pobawic , przez momne tmialam watpliwosc cyzjestem poza ale potem wiedzialam ze jestem. Przez moment przemknelo mi, ze dlugo jestem poza cialem, ze dawno tyle nie bylam, wydawalo sie ze ponad 10 minut jestem tam ale w sumie mi to nie przeszkadzalo. Poszlam do balkonu i wyskoczylam przez okno czujac fajny wiatr na twarz, jednak bylo cos dziwnego, czulam jak w swiecie fizycznym cos dzieje sie z mom cialem. Czulam jak cierpnie mi noga dostalam wyrazny sygnal i czulam jak sie przekrecam fizycznie na zmianę pozycji. Czulam jednoczesnie ze wiszę poza cialem przy samej Ziemi bo wyladowalam gladko. Zdecydowalam ze wroce, zobaczylam ze wszystko ok, wibracje neistety zanikaly, jednak wyszlam cala sila jeszcze raz, Poszlam do przedpokoju wyszlam na klatke i otworzylam drzwi do sasiadow. Nic specjalnego nie znalazlam wiec zeszlam klatke nizej i weszlam. Jakas kobieta zdziwiona ze drzwi sie same otworzyly, przbeieglam jej przez ramię. a ona zachowywala sie tak jakby mnie widziala. Zaczela sie mnie bać, mimo ze nie bylam fizyczna. Zaczela jakby machać rekami bym sobie poszla bo ona nie chce zadnych duchów. Mialam wrazenie, że kogoś ukrywa w pokoju i chcialam pojsc zobaczyć kogo, ale ona wzięla mnie za ramię i wypchnęła z pokoju.Zdziwiłam się tym mocno, bo przecież nie chciałam zrobić jej krzywdy. o_O

kolo 18:30

Wlasnie mam pelna weryfikacje, z ewyaldowalam w swiecie fizykalnym,. Spotkalam ta kobiete podczas spaceru gdy szlam z psem, nawet ciuchy jej sie zgadzaly. jeden wyjatek byl koloro wlosow tam byly blond a tutaj rudę, ale wiedzialam, że to ona i wiem, ze mieszka gdzies w pobliżu mnie. Szkoda, że nie zapytalam o jakieś dane ale z drugiej strony głupio byłoby mi zagadać do niej skoro się mnie tak przestraszyla.


Edit by mod: Cały tekst do poprawienia. Językowo na ciężkim poziomie.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO