Ostatnia wizyta: Wto Maj 06, 2008 6:13 am Obecny czas: Wto Maj 06, 2008 6:13 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Po Drugiej Stronie nie spotkałem ani razu Niefizycznych...
PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 3:17 am 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 20, 2008 2:38 pm
Posty: 143
Miejscowość: Warszawa
Po Drugiej Stronie nie spotkałem ani razu Niefizycznych Przyjaciół, o których pisałeś w swoje książce. Wiem, że istnieją, ale dlaczego się nie ujawniają?

Oni uwielbiają być anonimowi i działać z ukrycia, tak byśmy mieli wrażenie, że to, czego dokonujemy, jest naszym dziełem, nikogo innego. Na dobrą sprawę, to tak jest. Wszystko jest w Naszych rękach, a Oni są jedynie Pomocnikami, Przewodnikami, niekiedy Obserwatorami.
Grają w pewną grę: "Niech se myśli, że jest sam". Ale, jeśli uparcie pragniesz się z Nimi spotkać, nie ma sprawy. Tuż przed snem, poprzedzającym poranne wyjście, powiedz sobie:
"ok, niech się TO tej nocy stanie". Jak już będziesz w Poza, przy dobrym dostrojeniu, rozluźnij się na maksa i cichutko, subtelnie powiedz:" ... wnętrze moje ... proszę ... pokieruj mną ..."i jeszcze bardziej się rozluźnij ... Na bank poczujesz Siłę za plecami, specyficzny wiatr, ciepły strumień ...To Oni, czyli Ty w kupie, Twoje Zbiorowe JA.

DS.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
obrazy • Najtańsze Kredyty konsolidacyj • tapety krajobrazy • Noclegi nad morzem • karty kredytowe • Graficzne Opisy • kredyt hipoteczny • Skup samochodów • Wyniki na żywo • allplayer • obrazy olejne • wczasy • ares download • Fryzury • aston martin
phpBB SEO