Ostatnia wizyta: Wto Maj 06, 2008 6:13 am Obecny czas: Wto Maj 06, 2008 6:13 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czy warto mieć oobe :) wiem że pytanie dość głupie…
PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 3:19 am 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 20, 2008 2:38 pm
Posty: 143
Miejscowość: Warszawa
Czy warto mieć oobe :) wiem że pytanie dość głupie… ale dobra, wyczerpująca odpowiedź mogłaby wiele dać do myślenia. Taką mam nadzieje.

Tak! Warto, warto po stokroć warto doświadczyć cud-zjawiska jakim jest OBE. To droga na skróty w rozwoju duchowym, gdyż dotykasz Nieznanego. Nie czytasz, czy też słuchasz z opowieści, tudzież netowskich postów, lecz doświadczasz na własnej skórze innego wymiaru. Widzisz go, czujesz całym sobą, dotykasz, komunikujesz się z Wyższymi Istotami, zaglądasz w głąb siebie.

Doświadczenia zaznane w OBE potrząsną Tobą tak mocno, że jest wysoce prawdopodobne, iż od razu się obudzisz. OBE wyrzuci Cię z letargu matriksa, który Cię otacza. Zaznasz WOLNOŚCI, o jakiej nie byłeś w stanie śnić. Zaznasz MIŁOŚCI, jakiej nie byłeś w stanie nigdy znieść. Opuszczając ciało, otwierasz tym samym drzwi do wymiaru, który diametralnie zmienia Twój światopogląd, relacje międzyludzkie i Ciebie tym samym. W ogóle powiem Ci, że wyjście z ciała przypomina nagłe i spektakularne wyłącznie się z fizycznego rpg-u.

Zupełnie jakbyś nagle oderwał się od gry, która pochłaniała całe Twoje Jestestwo. OBE, ponad to może służyć jako: stan świadomości, w którym możesz działać cuda, zmieniać i kreować tzw. „przyszłość”, może służyć jako hiper-lustro w poznawaniu siebie, jako super-urlop od codzienności, w końcu: dzięki OBE możesz odnaleść odpowiedzi na pytania, które Ludzkość zadaje sobie od setek tysięcy lat, czyli: KIM JESTEM? PO CO ŻYJE? CO TO JEST DOOKOŁA? Czego chcieć więcej! Mogę na podstawie własnych doświadczeń stwierdzić, iż OBE dostarcza mi:

-paradoksalnie chęci i energii do życia fizycznego. Jest dla mnie pasją, która mnie niesłychanie żywi i nakręca.

-po dobrym OBE, jestem niesłychanie wydajny, skupiony, szczęśliwy, radosny i… „najedzony” inaczej tego nie ujmę. Podobno po OBE dochodzi do utrzymującej się przez pewien czas synchronizacji półkul mózgowych i wyrzutu dużych ilości serotoniny, dopaminy i naturalnych endorfin. Człowiek czuję się jak młody bóg, jest w stanie góry przenosić i wszystko pojmować. I naprawdę pojmuje. Jest Dobry, przez duże „D”, niechytrzy, kocha, miłuje wszystko dookoła, staje się po prostu innym człowiekiem…Stan, do którego dąży obecna ewolucja ludzkości. Żaden narkotyk nie da Ci takiego haju, jak naturalne wyjście z ciała! W ogóle to nieporozumienie przyrównywać OBE do narkotycznego haju, ale do czegoś trzeba porównać. Ajajaj, zazdroszczę przyszłym pokoleniom. Uzyskanie OBE i przez to Odmiennego Spojrzenia stanie się o niebo łatwiejsze niż jest teraz. Ech, się rozmarzyłem…

-Uprawianie OBE Nautyki, sztuki niekiedy pełnej wyrzeczeń, przynosi wybitnie wymierne wyniki w postaci: szczęścia, zadowolenia, samopoznania, wybitnie długo utrzymującej się witalności, kreatywności, pomysły masz jak z kosmosu, i w ogóle czujesz się jakbyś był Einstaino-Herosem:)

DS.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
filmiki • wózki elektryczne • Najlepsze kasyna online • Pozycjonowanie • yerba • Hiszpański Warszawa • dowcipy • Komisy samochodowe Warszawa • Euro 2008 • Kartki imieninowe • Kawały • SVR • Nieruchomości nad morzem • Tanie tapety na telefon • Robert Kubica
phpBB SEO