Ostatnia wizyta: Nie Maj 18, 2008 3:48 pm Obecny czas: Nie Maj 18, 2008 3:48 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: 7 Cial wedlug OSHO
PostWysłany: Wto Maj 13, 2008 9:22 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 4:30 pm
Posty: 30
HEHEHE już widze mine kogoś kto nie jest w temacie i przeczyta waszą dyskusje hehehehe :shock::shock::shock::D
ciekawe co by pomyslał :?:

ale zakończe to slowami draq "i co z tego" :?

_________________
KAMIL ;)
PEACE AND LOVE


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: 7 Cial wedlug OSHO
PostWysłany: Wto Maj 13, 2008 9:58 am 
Offline

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 5:28 pm
Posty: 141
to ja tez chce ten adres.

_________________
http://cialka.net/pl/


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: 7 Cial wedlug OSHO
PostWysłany: Wto Maj 13, 2008 4:35 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 4:30 pm
Posty: 30
pozwól silverko że wrzuce im adres twojego bloga my łodzianie musimy trzymać się razem, a wogóle to jest na GŁÓWNEJ STRONIE w temacie BLOGI

http://szukajacaprawdy.blog.onet.pl/

prosze

_________________
KAMIL ;)
PEACE AND LOVE


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: 7 Cial wedlug OSHO
PostWysłany: Wto Maj 13, 2008 4:44 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Mar 26, 2008 10:15 pm
Posty: 54
Ci co chcieli dostali na priv :)ale no problemmo :)juz wrzucalam w linkach blogi na forum swoj link


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: 7 Cial wedlug OSHO
PostWysłany: Śro Maj 14, 2008 6:44 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Kwi 23, 2008 2:13 pm
Posty: 6
http://avariat.webpark.pl/site/osho/psycho/212-07.htm

Tutaj dalsze i bardziej dogłębne rozważania Osho na temat siedmiu ciał. Jak dla mnie to kosmos jest ale brzmi bardzo interesująco i może komuś się przyda. :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: 7 Cial wedlug OSHO
PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 10:08 am 
Offline

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 5:28 pm
Posty: 141
Fajny tekst o cialkach.W wolnej chwili przeczytam w calosci.
Trochę się zmieniło od jego napisania. Pewne części już na świecie sa rozbudowane a niektóre całkiem w innym świetle przedstawiane.Zwróćcie uwagę na dokładnie opisany moment gdy traci się fizyczność i niefizyczność . Ta sławna szczelina , gdy światy znikają i pojawia się poszukiwacz w pustce, stanie duchowym w którym zaczyna się przygoda z powrotem do domu.Rozpoczyna się wyprawa w innym kierunku z wektorem do góry. Ciekawie napisane. Osha proponuje zacząć prace od ciała fizycznego .- He he, a ja na nim kończę. Zostało mi jako ostatnie.

Teraz widzę wyraźnie korzyści z samodzielnej mojej pracy nad ciałkami.
Zbudowałem całkiem inne skojarzenia i i przeorganizowałem ważność zagadnień całkiem po swojemu. Interesowałem się manifestacja ciałek niefizycznych, postrzegając ich przedziwne umyslowotworcze funkcje. Jak je postrzec szybko bez tego siedzenia latami na kucaka w lotosach.
Przez te kilkanaście lat dowiedziałem się od NP tyle ciekawostek, ze aż mi skora cierpnie. Jak to opisać skoro najwięksi z pośród nas wątpia w istnienie swoich części i bojkotują dyskusje na ich temat.. Ach psia mac .Psia mac!!

pozdro badacze

_________________
http://cialka.net/pl/


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: 7 Cial wedlug OSHO
PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 11:56 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:46 pm
Posty: 244
Miejscowość: złota kula nad światami
Przeczytałam tekścik: qrcze fajny! Chociaż autor mógłby sobie darować powtarzanie tego samego po 3-4 razy...

Ale układ ciałek fajowy: po mentalnym (pominięto wyższe mentalne), duchowe, potem przyczynowe (zwane tu kosmicznym) i nirwaniczne (boskie w innych źródłach)... W sumie to dużo tłumaczy, bo jeśli to ciałko duchowe jest owym świadkiem, obserwatorem, ale i bastionem Ego (w pozytywnym sensie, rozumianego jako samoświadomość odrębnego bytu człowieka) to już rozumiem, dlaczego doradzono mi je zostawić i dlaczego "duch to głupek" :D. Już wiem, dlaczego tak byłam rozczarowana z podróży ciałkiem duchowym, bo miałam chrapkę na kolejne ciałko, owo turbodoładowanie i przekroczenie granic jednostkowego istnienia... Hura!!! Już coś więcej rozumiem!

_________________
...Jak biec to do końca potem odpoczniesz,
Potem odpoczniesz cudne manowce...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: 7 Cial wedlug OSHO
PostWysłany: Nie Maj 18, 2008 9:38 am 
Offline

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 5:28 pm
Posty: 141
haha .Siedze sobie w kawiarence w Niemczech i chialem poczytac Osho . Strona jest zablokowana by mlodziez nie czytala. Osha jest niebezpieczny.- na czarnej liscie.

jeje

_________________
http://cialka.net/pl/


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
gadżety • Nieruchomości nad morzem • wakacje • Dr Hauschka • biura rachunkowe Szczecin • Sztuczna Biżuteria • teksty piosenek • tonery laserowe • aranżacja wnętrz • Katowice • lokale Szczecin • muzyka z filmów • Kredyt gotówkowy • łysienie • Detektyw
phpBB SEO