Ostatnia wizyta: Czw Lip 02, 2009 10:52 am Obecny czas: Czw Lip 02, 2009 10:52 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: NP i próbna matura ;D
PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 10:25 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 27, 2008 10:05 pm
Posty: 9
Miejscowość: Włocławek
No dzisiaj to była prawdziwa jazda. technika 4+1 no i zasnałem :/ ale nic mam sen. Przychodzi do mnie jakaś istota i mi mówi coś o powstaniach w polsce wymienia je. Słysze głos : powstania, powstania powstania...
Zabrała mnie do jakiegoś miejsca i mi mówi że to jest muzeum powstania warszawskiego...
ok. jest rano, obudzięłm sie hmm.?? mysle sobie a może powstania będą na maturze? - nie, coś mi się przysniło, poszdłem do szkoły. Dostałem arkusz maturalny a tam patrze qrwa wszystkie dwa tematy prac historycznych o powstaniach. 1. powstanie listopadowe i styczniowe 2. powstanie warszawskie !!!!!!!!!
Patrze inne zadania : był zadania z powstania chmielnickiego , powstania kościuszkowego!!!
NO SZOK absolutny!!!!! nie mogłem się skupić na tej maturze wogóle, odwaliłem coś i poszedłem. w chwili kedy to pisze do zakonczenia matury zaostało 40 min :D
To jest dla mnie absolutny szok !!!
Dziękuje Ci Niefizyczny Przyjacielu za pomoc :D, jestem naprawde bardzo bardzo wdzięczny ;)Kocham cię ...

_________________
Nie ma drogi do szcześcią, to szczęscię jest drogą...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: NP i próbna matura ;D
PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 3:41 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Mar 06, 2008 2:28 pm
Posty: 9
Miałam ostatnio coś podobnego, tylko, że mi śniło się, że na następnej lekcji historii będę pisała kartkówkę. Miałam jakby wręcz dany czas, weekend na przygotowanie się. Normalnie wiedziałam, po tym śnie, że będę pytana. Przeczytałam sobie tematy ze dwa razy; nad ranem jeszcze obudziłam się i pierwsze co widzę, to książka od historii jakby mówiąca "weź mnie i poucz się!"... Jeszcze z godzinkę na spanie miałam i wybrałam spanie :POlałam to.
Ale byłam wkurw. na siebie, że się nie nauczyłam lepiej, kiedy na historii został wyczytany mój numerek do odpowiedzi...
Wydaje mi się, że w tym śnie ktoś pokazywał mi mnie wyciągającą karteczkę [bo u nas odpowiedzi wyglądają, że albo piszesz, albo odpowiadasz], jak wracałam ze szkoły zastanawiając się nad tym, to nawet wydaje mi się, ze w tym śnie byłam tak samo ubrana.
Byłam cholernie zła na siebie i zawiedziona sobą. Ale wdzięczna za ten sen, następnym razem posłucham. Mam nadzieję... : -D


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: NP i próbna matura ;D
PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 4:49 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lut 28, 2008 8:14 pm
Posty: 51
Miejscowość: Piła
Takie sny, jeśli chodzi np. o pytanie na lekcji, mogą działać odwrotnie niż się wydaje tzn. nie są prorocze ale powodują to co ma się wydarzyć. Kiedy śni Ci się że będziesz pytana, zaczynasz myślec o tym i przyciągasz to do siebie.

Też pare razy miałem podobną sytuacje tylko było to w półśnie z samego rana przed wstaniem z łóżka. Raz mi się przyśniło że coś się stanie, a następnym razem zacząłem eksperymentować i sam wywoływać senne obrazy, które wpływały na rzeczywistość. Jeśli chodzi o pytanie na lekcji to próbuje czasami myślami, usilnie sobie coś wyobrażając sprawić żeby nauczyciel wybrał kogoś kogo ja chcę, pare razy mi się udało, nawet raz sie założyłem o to i wygrałem ;)

Uważam że sny mogą być prorocze albo mieć charakter sugestii

Pozrdawiam :D

_________________
Temet nosce.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: NP i próbna matura ;D
PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 8:05 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 27, 2008 10:05 pm
Posty: 9
Miejscowość: Włocławek
Myśle Raven że się mylisz. W przypadku mojej matury, arkusze były w szkole dzień wczesniej, wiec nie mogły sie zmienić :P.
Aha
ZbieraM OBE-Maturzystów !!!!!
Jezeli wychodzisz z ciała i zdajesz matury w tym roku to zagadaj do mnie na gg - 7839470 :D
Wszyscy razem spróbujemy załatwić pytanka na mature :D

_________________
Nie ma drogi do szcześcią, to szczęscię jest drogą...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: NP i próbna matura ;D
PostWysłany: Pon Kwi 28, 2008 3:57 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Mar 02, 2008 2:56 pm
Posty: 46
Cos mi się myśli że może być coś związane z
G. Herling-Grudziński, Inny świat
Powodzenia!

_________________
Wierzę w ŻYCIE ... Żyjemy po to by doświadczać... Wierzę w to czego doświadczam ...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: NP i próbna matura ;D
PostWysłany: Nie Maj 11, 2008 8:01 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 07, 2008 5:51 pm
Posty: 430
Ja czasami po prostu WIEM, że będę pytany x) mam tak po prostu ... 50% jak jjestem pytany to WIEM dzień wcześniej, że będę pytany, no! :P

_________________
Image
LD: 5

Aloha!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: NP i próbna matura ;D
PostWysłany: Pią Maj 16, 2008 10:40 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Mar 31, 2008 3:17 pm
Posty: 100
Miejscowość: Wrocław
MesaJah napisał(a):
Ja czasami po prostu WIEM, że będę pytany x) mam tak po prostu ... 50% jak jjestem pytany to WIEM dzień wcześniej, że będę pytany, no! :P

Tez miałem takie lekkie przeczucie, że będę pytany (jak do szkoły jeszcze chodziłem), a tuż przed pytaniem to się niesamowicie nasilało. Przez chwilę czułem jak przeszywa mnie na wylot i miałem niezłego stresa. Nie lubiłem tego.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: NP i próbna matura ;D
PostWysłany: Pią Maj 16, 2008 12:01 pm 
Offline

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 2:18 pm
Posty: 185
Miejscowość: Z Ojca
Ja kolegom w klasie mówiłem często "teraz pytana będzie osoba ..." i się sprawdzało, a oni za każdym razem sie pytali skąd to wiem : D. Poprostu juz w glowie słyszałem głos który chciałbym usłyszec :). Niezłe jaja były, jak na poczatku roku wizualizowałem sobie, jak nauczyciel wybiera do tablicy nr. 5, a gdy go wybrał, to sie okazało ze ja mam taki numer, tylko o tym zapomniałem. Samemu też mozna sie wkopać :). Luzak, fajny przypadek hehe : )


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO