Ostatnia wizyta: Śro Maj 21, 2008 2:47 am Obecny czas: Śro Maj 21, 2008 2:47 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Powrot w real po latach-walka o faze w rzeczywistości
PostWysłany: Nie Maj 18, 2008 12:23 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 5:28 pm
Posty: 148
Ostatnio ćwiczę się w otwieraniu na zewnatrz. Ciągle mnie zciaga do środka.Przez kilkanascie lat oobeowego szaleństwa przefazowalem się w życiu chyba na stale,-hm.
Walcze o real dalej z zaciętością realomaniaka.. Zacząłem od postrzegania znaków drogowych w czasie jazdy i oglądaniu krajobrazu na spacerze.. Gdy już wydaje mi się ,ze czuje w pełni, komplecie wielodymensyjnie , coś wciąga mnie w rozmyślania i staje się ślepy na cudowności warstwy w realu. Faza w rzeczywistości fizycznej trwa u mnie niespotykanie krotko. Co robić ,jak pogłębić fazę w realu,- miałem na myśli śnienie w realu ,- śnienie bo ten pyszny real tez jest snem.
Czy już po mnie a ja przecież chce jeszcze pożyć!!!
:))))rzeczywistości

_________________
http://cialka.net/pl/


Ostatnio edytowany przez Zbyszek, Nie Maj 18, 2008 1:47 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Powrot do reala po latach fazowania do srodka.-walka o faze
PostWysłany: Nie Maj 18, 2008 1:06 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Mar 26, 2008 10:15 pm
Posty: 68
Zbyszku musialbys zapomniec o stanie oobe. ja 4 lata obekuje i zauwazylam ze wszystko jest kwestia pamieci stanu. Wiec musialbys sie uwolnic od pamieci tego stanu by zaprzestac OOBE i na stale w tu i teraz. A mysle ze smierc jeszcze nie nastapi- przeciez mozna istniec i tu i tu.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Powrot do reala po latach fazowania do srodka.-walka o faze
PostWysłany: Nie Maj 18, 2008 1:36 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 5:28 pm
Posty: 148
. 80 % czasu w życiu spędzam na fazach do wewnątrz. Sprzyja temu moja praca i zamiłowania do gimnastyki w wyobraźni.Wyrobiło to we mnie tak silne nawyki wypierania ciałek do miejsc postrzeganych przedmiotów lub rozgrywających się myśli, ze moje normalne pomyślunki są niefizycznym uczestniczeniem w wydarzeniach rzeczywistych. Najmniejsze przypominanie sobie czegoś jest związane u mnie z natychmiastowym połączeniem się z miejscem lub osoba wydarzenia (niskie fazy). Astralnie lub mentalnie. Nie narzekam ,tylko się uśmiecham nad nasza daleka przyszłością. Połączeni wspólnie w umyśle w realu a ślepi jak zmarli po śmierci . Co za wizja przyszłości .Ha ha to nie wizja, tak będzie za jakiś czas na ziemi.
Kiedyś przerobiliśmy ten temat z Np-kami na wypadek gdy by zaszalały gwiazdy. Parę latek to nam zajęło. . M energia,- nie znalem wtedy tego określenia ale wiedziałem już ze nasza planetka się ździebko przekręci w sosie galaktycznym.
Trochę rozmawiałem z Brusem o tej M energii i następstwach . Jak nas przefazuje do środka i jak będziemy się wtedy zachowywać. Np-cy przypalali mnie energia i patrzyłem co mi się robi. Odlot totalny. Szlak trafi sporo naszych upodobań , bo ludzie będą się koncentrować na niefizycznośći zostawiając ciała fizyczne gdzie popadnie. Hm,-
a może to coś zboczy z kursu i przypali sąsiadów, pozostawiając nas naszemu powolnemu rozwojowi.

_________________
http://cialka.net/pl/


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Aparaty Cyfrowe • Tanie tapety na telefon • Piwniczna Zdrój noclegi • kampanie reklamowe • śmieszne zdjęcia • Kredyt hipoteczny • Najtańsze kredyty gotówkowe • Darmowa Muzyka • Spiderman • lokale Szczecin • Kotły • fotografia ślubna • Aranżacja wnętrz • Hodowla Królików • warsaw
phpBB SEO