Ostatnia wizyta: Sob Sie 29, 2009 10:58 am Obecny czas: Sob Sie 29, 2009 10:58 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: medytacja na przemianę ciała fizycznego
PostWysłany: Wto Maj 20, 2008 12:19 pm 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:46 pm
Posty: 494
Miejscowość: z Ducha
Dostałam od Herbinki bardzo fajną medytację. Jej wersja mówi o młodości, ale sądzę, że można tu podstawić inne potrzebne nam cechy: zdrowie, witalność, ale i cechy charakteru, miłość, czy potrzebne właściwości można by spróbować uzyskać modyfikując odpowiednio tą technikę... Tak naprawdę może to być ona bardzo wszechstronna - w końcu boskie światło ma wszystko w sobie co nam potrzeba.... :)

Oddaję głos Herbince:

Cytuj:
Bylo to tak, ze bylam w normalnej medytacji, wtedy czesto sluchalam Hemi- sync i juz tez bez sluchania moglam wejsc w odpowiedni stan i jakis czas w nim pozostac. Bylam w ciszy juz jakis czas i wtedy nagle przyszly do mnie slowa medytacji odmladzajacej, tak, jakby ktos ja dla mnie prowadzil, "slyszalam " ja w mojej glowie mowiona bardzo powoli moim glosem ale wiedzialam, ze to nie ja swiadomie ja tworze.Medytacja:

" Swiatlo jest nosnikiem informacji.
Boza energia w postaci swiatla splywa na mnie ( tu pojawil sie obraz splywajacego swiatla).
Boza energia w postaci swiatla zawierajacego informacje o tym, ze jestem bardzo mloda wypelnia kazda komorke mojego ciala( wyobrazenie komorek wypelniajacych sie swiatlem).. Kazda komorka mojego ciala zostaje wypelniona swiatlem zawierajacym informacje o tym, ze jestem bardzo mloda ; komorki mojego ciala wymagajace regeneracji - regeneruja sie ( moj przypisek- kazdy moze tu sobie na wlasny sposob wyobrazic regeneracje komorek).
Komorki mojego ciala ulegly regeneracji.
Kazda komorka mojego ciala dziala optymalnie, jestem zdrowa I bardzo mloda( obraz mnie mlodej). Kazda komorka mojego ciala zawiera informacje , ze jestem zdrowa i bardzo mloda."
Potem za kazdym razem juz swiadomie wypowiadalam w mysli slwoa tej medytacji a na koniec dodawalam : -Dziekuje za Boza energie w postaci swiatla zawierajacego informacje o tym, ze jestem zdrowa i bardzo mloda .

Jakis czas temu na pewnym kursie dowiedzialam sie, ze nalezy nie uzywac wyobrazen swiatla splywajacego na cialo jesli ma sie bialaczke- podobno bialaczka jest jedyna choroba, ktora swiatlo wzmacnia; nie wiem ile jest w tym prawdy, ale pisze to bo tak powiedzial ktos, kogo uwazam za madrego.

_________________
*** na drugim końcu galaktyki ***


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: medytacja na przemianę ciała fizycznego
PostWysłany: Wto Maj 20, 2008 2:26 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 4:30 pm
Posty: 91
kurcze a już od dawna tak sam z siebie "bawie" się światłem w czasie medytacji ,

okazuje się że jednak że nie sam z siebie ,zostałem naprowadzony ,


efekty: wogóle nie choruje juz z 2 lata nawet małego kataru nie miałem jak coś mnie bierze zaczynam wizualizować "bawić" się światłem tak jak to opisuje Herbinka
działa

:)

pozdrawiam

_________________
KAMIL ;)
PEACE AND LOVE


Aurea Mediocritas


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: medytacja na przemianę ciała fizycznego
PostWysłany: Wto Maj 20, 2008 8:30 pm 
Offline
Opiekun

Dołączenie: Śro Lut 27, 2008 10:00 pm
Posty: 184
Fajnie, Conchi, ze te medytacje tu umiescilas, faktycznie mozna pod slowo "mlodosc " wstawic inne stany czy pojecia.
Wydaje mi sie, ze lepiej uzywac pojec -"mlodosc i zdrowie" niz "mlodosc , zdrowie, bogactwo itd", bo jesli sie uzywa jednego pojecia to wieksze prawdopodobienstwo, ze szybko zadziala, jezeli sie uzyje wiecej pojec za jednym razem to potrzebuje to wiecej czasu i musi gdzies tam byc uzgodnione, bo nie wiemy, czy w danym momencie kilka wymienionych cech ze soba nie koliduje.
Nie twierdze, ze jest ta medytacja jakims odkryciem, na pewno wiele osob ja otrzymalo,medytacje ze swiatlem oczyszczajacym sa znane w Hunie itd. Kamil robi to intuicyjnie i wiele innych osob na pewno tez. Mysle, ze wazna jest juz sama swiadomosc , ze swiatlo jest nosnikiem informacji. wazne bylo dla mnie, ze ja tej medytacji nie wymyslilam tylko otrzymalam - od pierwszej chwili czulam jej dzialanie i tego wszystkim zycze. :)

_________________


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: medytacja na przemianę ciała fizycznego
PostWysłany: Śro Maj 21, 2008 7:33 am 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:46 pm
Posty: 494
Miejscowość: z Ducha
A jako uzupełnienie dziś na onecie jest artykuł na podobny temat :)
http://portalwiedzy.onet.pl/4868,11116,1488108,1,czasopisma.html

Herbinko: ja też nie polecam tworzenia "listy życzeń" żeby nie rozmyć intencji, ale skoncentrowanie się na jednym aspekcie, max dwóch, jeśli są powiązane.

_________________
*** na drugim końcu galaktyki ***


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO