Ostatnia wizyta: Sob Cze 14, 2008 12:51 pm Obecny czas: Sob Cze 14, 2008 12:51 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: podstawa
PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 1:14 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:46 pm
Posty: 277
Miejscowość: złota kula nad światami
Na początek każdy powinien znać prostą zasadę: energia idzie za świadomością a świadomość idzie za energią. Jeśli na czymś się koncentrujesz tam posyłasz swoją energią, ale i w drugą stronę - tam gdzie gromadzisz energię tam spływa Twoja świadomość.

Proste jak drut, ale jakie implikacje?!

Pierwsza część jest raczej oczywista - jest to śwaidome kierowanie swoją energią. Możesz z nią robić co chcesz: doładować się, przesunąć, wywołać różne stany w tym oobe, skierować strumień do kogoś, dotknąć go świadomością, dać miłość itp. Ciąg jest prosty - impuls wywołuje myśl która wywołuje emocje i dalej działanie. Czasami jest na skróty i impuls przyczynowy wywołuje emocje z pominięciem obszaru mentalnego - wtedy mamy emocje tzw. irracjonalne. Oczywiście te wszystkie zmiany, które w nas zachodzą są ruchem tej samej energii, która jest przesuwana do różnych układów pod wpływem drgnień świadomości (czyli zakłóceń wiązki M) - bo czysta świadomość nie drga tylko jest...

Druga część jest również bardzo istotna: masz dużo energii na danym poziomie to naturalnie przemieszcza się tam Twoja świadomość. Niejako jest ona ściągana w dane obszary. Łatwo to można zaobserwować w pracy - gdy mam napakowane energii eteryczno-astralnej nie mogę za nic w świecie wziąć się do pracy, bo świadomość mi wisi w astralu a mental ucieka ziewając z nudów. Dopiero przepchnięcie siłą woli energii w górę unieruchamia i angażuje mentala do danej pracy. Astral wreszcie zamyka paszczę i nie goni przez okno do słoneczka na zewnątrz.

_________________
...Jak biec to do końca potem odpoczniesz,
Potem odpoczniesz cudne manowce...


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Gry dla dziewczyn • akwarystyka • Niteworks • moja klasa • warsaw • Wypożyczalnia samochodów • Maszyny • Auta używane • kredyty samochodowe • Sounds • Dobre meble • Programista Php • Zakłady bukmacherskie • home • Akcesoria łazienkowe, kuchenne
phpBB SEO