Ostatnia wizyta: Sob Sie 29, 2009 10:54 am Obecny czas: Sob Sie 29, 2009 10:54 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dzis wazny czas dla medytujacych
PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 9:20 pm 
Offline
Opiekun

Dołączenie: Śro Lut 27, 2008 10:00 pm
Posty: 184
Wlasnie przed chwila dostalam sms-a od przyjaciolki.Otrzymalam informacje, ktora dla niektorych moze sie okazac wazna.
I
Niech kazdy potraktuje te informacje jak chce.
Otoz dzisiaj jest Mahashivaratri,to wazny czas.
To noc, podczas ktorej najlatwiej wejsc w medytacje.
Jest ten czas zwiazany z Shiva. Tej nocy latwo oddalic od siebie to, czego chce sie czlowiek pozbyc, jakby spalic te sprawy. Mozna tym wiele zmienic. Nie chce sie o tym rozpisywac, bo detale na pewno mozna znalezc w internecie.
No, to czas odejsc od kompa i skorzystac z tego, ze taki czas nadszedl.
pozdrawiam wszystkich medytujacych. :)

_________________


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Dzis wazny czas dla medytujacych
PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 2:40 pm 
Offline

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 2:18 pm
Posty: 185
Miejscowość: Z Ojca
Coś w tym jest. Dzisiaj, a raczej wczoraj w nocu świetnie sie zrelaksowałem i prawie całą noc byłem świadomy we śnie i wypoczety :).


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 6:09 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lut 28, 2008 9:26 pm
Posty: 17
Miejscowość: Adults only!
A czemuż ta noc jest bardziej niezwykła niż inne? Wpływ innych planet, Księżyca? Czy może poprostu dużo osób przyjęło to tak poprostu i tak poprostu łatwiej wejść w trans?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Dzis wazny czas dla medytujacych
PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 7:43 pm 
Offline
Opiekun

Dołączenie: Śro Lut 27, 2008 10:00 pm
Posty: 184
Dzisiaj w nocy byl ten wazny czas, nie znam dokladnie pochodzenia, wiem tylko tyle, ze to czas, ktory jest w Indiach uwazany za swiety. Slyszalam, ze ma to cos wspolnego z faza ksiezyca (umysl ma byc tak cienki jak ksiezyc w tym czasie), ale stoi za tym wieksza wiedza sprzed wielu wiekow wiec musi byc cos wiecej niz faza ksiezyca. Mowi sie, ze to czas, kiedy stare struktury ulegaja rozkladowi i dzieki temu narodzic moze sie nowe.
Wczoraj przez caly dzien mialam wrazenie, ze czas na milczenie, nie wiedzialam dlaczego, ale juz w ciagu dnia zauwazylam, ze bardzo latwo mi wejsc w cisze bez nastawienia na medytacje, po prostu przy wykonywaniu zwyklych czynnosci. Przed 10 laty w te noc z grupa znajomych medytowalismy przez cala noc, wtedy znalam wiecej szczgolow sprawy, dzis mam w pamieci tylko strzepki. W nocy medytowalam z poltorej godziny i bylo rzeczywiscie bardzo latwo. Nie mam teraz czasu sprawdzic, ale wydaje mi sie, ze zarowno na tym jak i na forum oobe.pl byl w nocy czat na temat nowej formy forum (czy sie myle?), mysle, ze podswiadomie wybieramy w taki czas takie a nie inne dzialania; jedni wtedy maja potrzebe medytacji inni potrzebe rozwalania starych struktur i tworzenia nowych.
Sadze, ze nasza "subtelna" czesc wie, czuje takie rzeczy i nawet bez wiedzy o zjawisku nastawiamy sie na wlasciwe dzialania.:)

_________________


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Dzis wazny czas dla medytujacych
PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 7:12 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 07, 2008 5:51 pm
Posty: 431
kiedy następna taka noc? :D

_________________
na innych forach jako Glowa
LD:7
Doświadczaj wszystkiego dla samego robienia tego, dla przyjemności. Później stwierdzisz, że to wszystko jest nic niewarte, ale nie będziesz się smucił. Będziesz się cieszył i śmiał, bo zrozumiesz, bez (robienia, posiadania) jak wielu rzeczy możesz być szczęśliwy.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO