Ostatnia wizyta: Pon Wrz 21, 2009 10:51 am Obecny czas: Pon Wrz 21, 2009 10:51 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Pole świadomości
PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 9:21 am 
Offline
Opiekun
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:46 pm
Posty: 495
Miejscowość: z Ducha
Namacalne niefizycznymi organami wyraźne i "materialne" wiszące poza czasem, ale to czas wyznacza mu zdarzenia - pole świadomości, wzajemnych odziaływań energii świadomości wielopoziomowej.
Jestem zdziwiona - rozpoznałam to. Czyj duch rządzi tym wszystkim?

Otwierając się na to dostałam takiego kopa energii osobistej mocy, że poczułam się jak jakaś szamanka:). WJ/MTJ to jakby drugi człon mnie - nie dziwię się, że Castaneda traktował to jako obcy wtręt.... bo to jest jak wkręt w głowę hihihi.

Jestem częścią systemu - tym razem brzmi to pozytywnie dla mnie:)

Miłość, akceptacja, pokora - to są realne siły a nie jakieś farmazony i emocje.

_________________
*** na drugim końcu galaktyki ***


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pole świadomości
PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 2:28 pm 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 5:54 pm
Posty: 248
Miejscowość: Londek Zdrój
Conchi a skád pewnosc,ze toltecka obca instalacja to Dysk?...niby przypomina "latawiec" ale to nie ta sama bajka :?
Reszta Twojego postu
jest natchniona poprostu
:D

_________________
"Free Your Mind And Your Ass Will Follow"

Blog: http://lamir11.blogspot.com/


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pole świadomości
PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 6:59 am 
Offline
Opiekun
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:46 pm
Posty: 495
Miejscowość: z Ducha
Nie chodzi mi o latawiec, ale w książce Magiczne Kroki Castaneda pisze pierwszy chyba raz o ośrodkach energii i tą na czubku głowy uważa za jakąś dziwną, obcą.. :)

Ale nie chciałam teoretyzować - po prostu poczułam TO i przypomniał mi się tekst Castanedy. Poczułam spójną jednostkę obdarzoną wewnętrzną mocą i dla porównania weszłam na poziom połączenia z WJ i było to coś zupełnie innego, spoza systemu - więc nie dziwię się, że ktoś to może traktować jako obcą instalację. Do poziomu 6 czakramu - ośrodka energii jesteśmy faktycznie istotą zanurzoną w systemie, a na wyższym poziomie świadomości wszystko co zbudowaliśmy niżej sypie się :). Upada jednostkowe ja, upada cały system emocjonalno-mentalny, który sobie tu wypracowaliśmy... w ogóle jakaś inna bajka :). Można spokojnie żyć bez wchodzenia na ten poziom i przeżyć w pełni satysfakcjonujące życie osiągając wiele darów, także niefizycznych, wewnętrznych mocy, magicznych doświadczeń itp. Z górnym ośrodkiem odrzucamy to wszystko na rzecz wspólnego ja, którego cele nie są celami związanymi z naszą ego-egzystencją (ego w pozytywnym tego słowa znaczeniu - z naszą jednostkowością i wyjątkowością).
Właściwie okazało się prawdą to, co mi kiedyś gadało WJ - są dwa centra mocy, świadomości - ja-wspólnotowe i ja indywidualne rozwijane w ciągu życia. Nie wiem, na ile ma sens zjednoczenie ich - można utracić ja jednostkowe, na moim obecnym etapie właściwym wydaje mi się elastyczne przesuwanie się między nimi.

Jestem szczęśliwa, że odkryłam wreszcie system... :lol:Nie piszę tu dużo o samym systemie, ale jego nie da się opisać hihihi.

_________________
*** na drugim końcu galaktyki ***


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO