Pole świadomości


Doświadczenie które trudno jest ci zidentyfikować i zamieścić w odpowiednim dziale, jest czymś zupełnie nowym i unikatowym. Najważniejsze, by takich doświadczeń było jak najwięcej wtedy z pewnością odkryjemy coś nowego i fascynującego.

Moderator: Opiekunowie

Post Pn cze 23, 2008 11:21 am

Pole świadomości

Namacalne niefizycznymi organami wyraźne i "materialne" wiszące poza czasem, ale to czas wyznacza mu zdarzenia - pole świadomości, wzajemnych odziaływań energii świadomości wielopoziomowej.
Jestem zdziwiona - rozpoznałam to. Czyj duch rządzi tym wszystkim?

Otwierając się na to dostałam takiego kopa energii osobistej mocy, że poczułam się jak jakaś szamanka:). WJ/MTJ to jakby drugi człon mnie - nie dziwię się, że Castaneda traktował to jako obcy wtręt.... bo to jest jak wkręt w głowę hihihi.

Jestem częścią systemu - tym razem brzmi to pozytywnie dla mnie:)

Miłość, akceptacja, pokora - to są realne siły a nie jakieś farmazony i emocje.

Post Pn cze 23, 2008 4:28 pm

Re: Pole świadomości

Conchi a skád pewnosc,ze toltecka obca instalacja to Dysk?...niby przypomina "latawiec" ale to nie ta sama bajka :?
Reszta Twojego postu
jest natchniona poprostu
:D

Post Wt cze 24, 2008 8:59 am

Re: Pole świadomości

Nie chodzi mi o latawiec, ale w książce Magiczne Kroki Castaneda pisze pierwszy chyba raz o ośrodkach energii i tą na czubku głowy uważa za jakąś dziwną, obcą.. :)

Ale nie chciałam teoretyzować - po prostu poczułam TO i przypomniał mi się tekst Castanedy. Poczułam spójną jednostkę obdarzoną wewnętrzną mocą i dla porównania weszłam na poziom połączenia z WJ i było to coś zupełnie innego, spoza systemu - więc nie dziwię się, że ktoś to może traktować jako obcą instalację. Do poziomu 6 czakramu - ośrodka energii jesteśmy faktycznie istotą zanurzoną w systemie, a na wyższym poziomie świadomości wszystko co zbudowaliśmy niżej sypie się :). Upada jednostkowe ja, upada cały system emocjonalno-mentalny, który sobie tu wypracowaliśmy... w ogóle jakaś inna bajka :). Można spokojnie żyć bez wchodzenia na ten poziom i przeżyć w pełni satysfakcjonujące życie osiągając wiele darów, także niefizycznych, wewnętrznych mocy, magicznych doświadczeń itp. Z górnym ośrodkiem odrzucamy to wszystko na rzecz wspólnego ja, którego cele nie są celami związanymi z naszą ego-egzystencją (ego w pozytywnym tego słowa znaczeniu - z naszą jednostkowością i wyjątkowością).
Właściwie okazało się prawdą to, co mi kiedyś gadało WJ - są dwa centra mocy, świadomości - ja-wspólnotowe i ja indywidualne rozwijane w ciągu życia. Nie wiem, na ile ma sens zjednoczenie ich - można utracić ja jednostkowe, na moim obecnym etapie właściwym wydaje mi się elastyczne przesuwanie się między nimi.

Jestem szczęśliwa, że odkryłam wreszcie system... :lol: Nie piszę tu dużo o samym systemie, ale jego nie da się opisać hihihi.

Powrót do Poza schemat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 0 gości


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO