Ostatnia wizyta: Pon Sie 04, 2008 4:08 pm Obecny czas: Pon Sie 04, 2008 4:08 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: >>Technika WILD-OBE<<
PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 2:50 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 07, 2008 5:51 pm
Posty: 121
Ciekawa technika, mam zamiar ją niebawem wypróbować :)

1. Obudź się ze snu i pozostań przytomny przez 0,5 godziny do godziny (punkt może być skrócony do 2 minut...)
2. Włącz płytę CD z sygnałami (które możesz ściągnąć w mig tutaj ). Ustaw głośność tak, by sygnały budziły cię ze snu.
3. Zaśnij
4. Gdy usłyszysz sygnał, zacznij uważnie obserwować wrażenia płynące z ciała, nie poruszaj się, skieruj gałki oczne lekko w górę i nie poruszaj nimi. Czekaj. Powstrzymaj chęć poruszenia się. Bądź przygotowany na pojawiające się spontanicznie wrażenia hipnagogiczne , które poprowadzą Cię do snu.
5. Poddaj się procesowi zasypiania, ale zachowaj świadomość. Możesz powtarzać sobie w duchu: "to jest sen, to jest sen...". Daj się wciągnąć w świadomy sen. Poddaj się procesowi, obserwuj i doświadczaj.

więcej o tej technice: http://www.autohipnoza.pl/index.php?opt ... &Itemid=54

_________________
Image
Osiągnięcia:
LD: 00
OOBE: 00


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: >>Technika WILD-OBE<<
PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 5:42 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Cze 01, 2008 7:03 pm
Posty: 13
technika ciakawa, ale te dźwięki nie działają ;/


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: >>Technika WILD-OBE<<
PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 5:52 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 07, 2008 5:51 pm
Posty: 121
działają, tylko to są takie "dźwięki" że jak wrzucisz do winampa to specjalnie 4 minuty będzie milczało, a pod koniec nagrania będzie dźwięk.. później pod koniec 8minutowego, potem 12minutowego itd. tak to jest zrobione :Ddlatego tak szybko się ściągnęła ponad godzina mp3 :Dw nocy wstajesz, włączasz winampa, kładziesz się i dzięki temu nie zasypiasz ;)

_________________
Image
Osiągnięcia:
LD: 00
OOBE: 00


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: >>Technika WILD-OBE<<
PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 6:09 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Cze 01, 2008 7:03 pm
Posty: 13
pozostawiłem dłużej to i usłyszałem ciekawe to jest :D
Mam nadzieję ze w nocy mamuśka się nie obudzi bo na kolumnach to włącze :D


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: >>Technika WILD-OBE<<
PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 7:53 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 07, 2008 5:51 pm
Posty: 121
to kolumne pod poduchę :D

liczę, że dzięki tej metodzie mój licznik w podpisie zacznie działać :mrgreen:

_________________
Image
Osiągnięcia:
LD: 00
OOBE: 00


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: >>Technika WILD-OBE<<
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 1:18 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Lut 26, 2008 7:40 pm
Posty: 34
Technika ciekawa ale wbrew pozorom nie taka łatwa. Zawsze wychodzę przez WILDopodobny schemat (Po prostu leżę i czekam na oddzielenie lub wibracje). Wydawało mi się że jak ponagrywam sygnały WILD wyjścia będą częstsze. Robiłem eksperymenty. W sumie w różnych wariantach wykonałem ich chyba kilkanaście. Skutek był taki że ani raz nie wyszedłem:za to dokonałem kilku spostrzeżeń:
1. Pisk rzadko wybudzi ale z reguły jak zasnąłem to juz mnie nie wybudził.
2. Dużo skuteczniejsze jest nagranie własnego głosu i odtworzenia jako sygnału.Może być coś takiego: "Obudź sie, wstaaaaawaj...." itp.
3. Sygnał który bydzi co 15 czy 20 min raczej nie ma sensu. Lepiej zrobić w ten sposób pliczek żeby sygnał się odtwarzał za pierwszym razem w np 20 min od włączenia a potem co 3 lub 4 min. Pleyera trzeba trzymać wtedy w dłoni (albo przykleić lepcem:D) z palcem na pauzie. Przy wybudzeniu z wibracjami palcem zawsze można poruszyć i kliknąć playera aby się nie darł.
4. stosowałem technikę z ciężkim przedmiotem w ręce. W momencie zasypiania przedmiot wypadał i się rozbudzałem.
Niestety żadna z tych technik nie doprowadziła mnie do wibracji i OBE. Nie wiem dlaczego. W sumie w moim przypadku wygląda na to że nierobienie nic okazuje się skuteczniejsze :Di wyjście przychodzi samo ale innym może pomóc.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: >>Technika WILD-OBE<<
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 6:48 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lut 25, 2008 4:28 pm
Posty: 46
Miejscowość: klub pijanego oneironauty
u mnie ta technika powodowała że ciężko się zasypiało bo podświadomie wiedziałem że zaraz zadzwoni albo sen był bardzo płytki, od czasu do czasu stosuję z ciekawości tą technikę ale jak do tej pory jakiś super rezultatów nie przyniosła ;] .

_________________
kopiąc jajami dół pod czereśnię znalazłem wiadro chałwy i trzy tykwy ogórków małosolnych


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: >>Technika WILD-OBE<<
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 7:29 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Cze 01, 2008 7:03 pm
Posty: 13
Ogólnie jeśli chodzi o technikę 4+1 to nie wychodzi mi, lepiej czuję jak kładę się wieczorkiem, niż w środku nocy, na dodatek rano ledwo co żyję. W nocy za szybko usypiam. Teraz sobie kupiłem yerbę więc będzie mi lepiej praktykowac 4+1, jak narazie pozostanę przy zwykłym zasypianiuj...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: >>Technika WILD-OBE<<
PostWysłany: Pon Cze 16, 2008 9:25 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 10:14 am
Posty: 50
Stosuję tą technikę świadomego zasypiania i muszę powiedzieć,że w moim wypadku działa.A robię to w następujacy sposób:
1.Budzę się nad ranem
2.Rozbudzam się
3.Zasypiam znowu tylko,że staram się przenieść swiadomość do świata snu
4.Potem zazwyczaj mam poczatek LD i gdy zorientuję sie że to jest sen
mówię:"Chcę wyjść z ciała"
Dotychczas udało mi się wyjść tą metodą już kilka razy :)

_________________
http://www.kraina-snow.blog.pl
Miej odwagę uwierzyć w Siebie,wtedy ujrzysz Cały Wszechświat...;)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: >>Technika WILD-OBE<<
PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 9:46 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lut 25, 2008 1:09 pm
Posty: 43
W moim przypadku technika WILD,zafundowała mi jedne z "najwyraźniejszych" LD w moim życiu.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Hotel Poznań • Optymalizacja stron • Darmowa muzyka • projektowanie wnętrz warszawa • imprezy firmowe • Dr Hauschka • wyniki • Te wiersze • yerba • wózki widłowe • Bielizna • nieruchomości warszawa • bielizna • Mieszkania do wynajęcia Gdańsk • Tworzenie stron www
phpBB SEO