Ostatnia wizyta: Czw Lip 02, 2009 10:46 am Obecny czas: Czw Lip 02, 2009 10:46 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wiadomość od starca.
PostWysłany: Czw Lip 03, 2008 6:52 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Kwi 23, 2008 5:24 pm
Posty: 8
23. III .08 nad ranem
Ocknąłem sie w snie, ide drogą i widze starego człowieka, spojrzal na mnie i powiedzial:
- Spisz..?
- tak ( odpowiadam)
Na co on:
- Idz naucz sie ...ziemi.
Uśmiechnąlem sie i poczułem szczescie, oraz wdziecznosc dla niego. Poszedlem dalej w kierunku wzgórza......(...)

Dalej co sie stalo nie bede opisywal( powiem tylko ze na szczycie otrzymalem sporą dawke milosci) wiem tylko ze wtedy te slowa byly dla mnie torche niezrozumiale. Myslalem nad nimi wiele dni po tym wyjsciu, zastanawiajac sie czy chodzi o to bym poznal zycie?! Po nastepnych wyjsciach moge smialo stwierdzic, ze mowiac to, starzec mial na mysli swiat POZA. Powiedzial mi inaczej: naucz sie latać, przechodzic przez sciany, okna idt.. naucz sie opanowac strach przed wysokoscia, naucz sie spirali beczek, nacuz sie wylaczyc i plynac tam gdzie zaprowadzi cie twoja wlasna swiadomosc. Mial racje, bez tych podstawowych umiejetnosci poruszania sie POZA nie mozna isc dalej, najdalej.... do dzis jestem mu wdzieczny.
Mysle ze i wam ktos kiedy, moze inaczej, moze innymi slowy dal do zrozumienia byscie sie nauczyli POZA..? Napewno


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wiadomość od starca.
PostWysłany: Czw Lip 03, 2008 7:58 pm 
Offline

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 2:18 pm
Posty: 185
Miejscowość: Z Ojca
Nie sadze by chodziło mu tylko o obe. Myślę, ze odnosił sie do absolutu, snu, obe, zycia fizycznego (przedewszystkim). Sam musisz to odkryc i zycze Ci powodzenia. Dzieki temu, rowniez odkryjesz kim jest starzec, oraz sens tego, dlaczego zaszla ta cala akcja. Nie odwracaj sie od tego. Predzej czy pozniej nastapi przelomowy moment, jezeli sie nie poddasz. Pozdrawiam i zycze sukcesow.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wiadomość od starca.
PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 1:11 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Kwi 23, 2008 5:24 pm
Posty: 8
Mozliwe, ze masz racje, ze to dotyczy caloksztaltu! Wlasciwie to musze przyznac ze od tamtego spotkania równiez i w moim zyciu doswiadczylem wielu nowych emocji. Emocji dzieki ktorym ide dalej, dusza staje sie dojrzalsza i jakby wiecej potrafi dostrzec ...
Dzieki za powodzenie! :)


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO