Ostatnia wizyta: Śro Wrz 17, 2008 2:04 pm Obecny czas: Śro Wrz 17, 2008 2:05 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Pytanie:)
PostWysłany: Wto Lip 08, 2008 2:32 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lip 07, 2008 9:22 pm
Posty: 11
Wyczytałam gdzieś, że podczas OBEw nasze ciało może wejść jakaś zabłąkana dusza czy coś takiego. Co o tym myślicie?

Inna sprawa to dziwny stan w jakim się dziś znalazłam próbując wejść w autohipnoze, mianowicie starałam się pogłebić stan autohipnozy i doznałam uczucia spadania na dno mojego umysło, to tak jakby moja głowa była workiem bez dna a ja bym leciała na jego dno, czasem doznaje tego uczucia, a z nim dretwienie kończyn. Dziś jednak poza tym uczuciem czułam się tak jakbym wtapiałą sie w podłogę- tzn tak jakby ciało wtapiało sie w podłoge ale przy tym było naprawde lekkie, jednoczesnie ciezkie i lekkie. Zastanawiałam się nad tym i doszłam do wniosku że poczułam obecność, fizyczna obecnosc swojego ciała astralnego. co wy na to?

_________________
"Czucie i wiara silniej mówi do mnie niżmędrca szkiełko i oko"
A.Mickiewicz


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pytanie:)
PostWysłany: Wto Lip 08, 2008 4:57 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Kwi 27, 2008 8:56 am
Posty: 41
Co do tego zagadnienia z zablakanymi duszami to czytalem wiele teorii na ten temat i kazda mimo, ze jest inna to sprowadza sie do tego, ze nikt nie moze ci w jakis sposob zaszkodzic.

Robert Bruce wogole twierdzi, ze dusza nie opuszcza ciala, a jezeli nie dusza to bynajmniej jakas narazona na klopoty czesc nas. Uwaza on, ze nasza kopia lata po astralu i co by sie nie stalo to oryginal nie ucierpi :)

Czytalem tez teorie, ze nawet jezeli jakas istota wlezie do nas do ciala to jezeli my prawowici wlasciciele wrocimy to robimy jej wylot :lol:

Ogolnie spotykalem sie z wypowiedziami, ze jednak nic zlego nie moze sie stac.

POZDRAWIAM


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pytanie:)
PostWysłany: Wto Lip 08, 2008 10:45 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Kwi 18, 2008 7:50 pm
Posty: 194
Miejscowość: *Thorn*
No pewnie, że nic nie może się nam stać, zwłaszcza, że trzeba wziąć pod uwagę taki pogląd, że my nie wychodzimy z ciała tylko znajdujemy się we wnętrzu naszego umysłu (psychiki). Co może nam się tam stać?????Nic. :)

_________________
Absurdem jest, żeśmy się urodzili, absurdem jest, że pomrzemy....Sartre


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pytanie:)
PostWysłany: Śro Lip 09, 2008 12:25 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lip 07, 2008 9:22 pm
Posty: 11
Ok dziekuję za odpowiedzi troche sie uspokoiłam, a co jesli chodzi o 2 czesc pytania?

_________________
"Czucie i wiara silniej mówi do mnie niżmędrca szkiełko i oko"
A.Mickiewicz


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pytanie:)
PostWysłany: Śro Lip 09, 2008 5:42 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Kwi 27, 2008 8:56 am
Posty: 41
Ja raz czulem dokladnie, ze leze pod lozkiem mimo to, ze jednoczesnie mialem calkowita pewnosc, ze moje cialo na nim lezy. I zero tutaj pobytu w cialach astralnych czy fizycznych. Po prostu w stanie mocnego zrelakowania takie rzeczy sie zdarzaja.
Oczywiscie w twoim przypadku moglo byc cos innego, ale wydaje mi sie, ze to poprostu te pomieszanie odczuc ciala, bodzcow i wogole.

POZDRAWIAM


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pytanie:)
PostWysłany: Czw Lip 10, 2008 10:30 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Kwi 18, 2008 7:50 pm
Posty: 194
Miejscowość: *Thorn*
Wiesz, ja nie wierze, że ktoś może zająć twoje ciało....Po prostu nie wierze. Lepiej nie wierzyć i nie doświadczyć, niż się bać i przez strach coś takiego sobie stworzyć. Ja myślę, że nasza jaźń jest dopasowana tylko do tego aktualnego ciała i nikt nie może w nie wejść. A jeśli ktoś ma taką ogromną moc to i tak zrobi wypad jak ja wrócę. Bo na swoim terenie i w swoim ciele jesteśmy bogami i nawet ktoś wszechmocny na zewnątrz nie może kontrolować czegoś co do nas należy. Wiesz...musiałby się wypowiedzieć ktoś kto tego doświadczył. A skoro takich wypowiedzi nie ma, to myślę, że to mało prawdopodobne...:)

_________________
Absurdem jest, żeśmy się urodzili, absurdem jest, że pomrzemy....Sartre


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pytanie:)
PostWysłany: Czw Lip 10, 2008 4:08 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lip 09, 2008 8:17 am
Posty: 39
Miejscowość: Pyskowice
Masz tutaj wiele prawdziwych odpowiedzi. Według wielu pisarzy, którzy doświadczyli podróży poza ciałem - kiedy jesteśmy po za naszym ciałem, wychodzimy jedynie świadomością. Więc nie ma szans. A nawet gdyby coś takiego by się wydarzyło, nasze ciało po prostu by nas z powrotem wróciło odczuwając niebezpieczną sytuację :)

_________________
Doświadczenia poza ciałem: 05

------------------Nielicząc--bezwiednych--------------------------


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Pendrive, pen drive • kajaki rospuda • układanie kostki brukowej • Kalkulator BMI • darmowe programy • Te wiersze • imprezy integracyjne • gry • Opisy na Gadu Gadu • Samochody niemieckie • Mieszkania do wynajęcia • darmowe programy • wynajem maszyn budowlanych • Stare Aukcje • Doradztwo gospodarcze
phpBB SEO