Ostatnia wizyta: Sob Wrz 20, 2008 6:37 am Obecny czas: Sob Wrz 20, 2008 6:37 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Pomóżcie !! już szlag mnie trafia :/
PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 12:36 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 27, 2008 10:05 pm
Posty: 9
Miejscowość: Włocławek
Witam. OBE już praktykuje 1,5r. Masz już za soba ponad 30 wyjśc.
W chwili obecnej praktycznie zawsze mi wychodzi kiedy próbuje. Zwykle robie to raz w tygodniu. Tyle że zawsze ląduje w OSPUO z którego nie moge się wydostać =.=. Prosze o pomoc NP i MTJ ale nie przychodzą, nie pomagają mi. Dzisiaj chicałem odwiedzić koleżanke w poza. Wyszedłem z ciała, oczywisćie wylądowałem w OSPUO. Chciałem koniecznie się z nią spotkać, prosiłem mTJ i NP zeby mnie do niej zabrali, ale oczywiście nikt mi nie odpowiedział ani nie pomógł. Pomyślałem że może nasze OSPUO się zazebiają, dlatego postanowiłem jej poszukać, ale tez jej nie znalazłem. NIewiem już co robić, ciągle tlyko ospuo i ospuo, coraz nudniej się robi , a dodam jeszcze że co chwile trace świadomość i cofa mnie do ciała, odbijam się potem znowu ale to nic nie daje. Gdy przyglądam się czemuś dokładniej, zaczynam widziec ostrzej wtedy mnie sciąga do ciała, w konsekwencji moje oobe są raczej "zamglone". Nawet pocieranie rekami o rózne przedmioty wyostrza mi percepcje dosłownie na kilka sek =.=. Prosże pomożcie mi. Mam dosyć tego OSPUO !!!!!!!!!!!!!! Chce sięgnać dalej, rozwijać się , eksplorwać nowe obaszary...
PS. dzisiaj nawet wpieprzyłem się w lustro, gdyż myślałem ze mnie gdzieś w astral przeniesie, niestety przenikąłem lustro i wylądowałem w szafie z ubraniami =.=

_________________
Nie ma drogi do szcześcią, to szczęscię jest drogą...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pomóżcie !! już szlag mnie trafia :/
PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 7:32 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:40 pm
Posty: 301
Miejscowość: Piechowice (koło J.Góry)
Mam bardzo podobnie, aczkolwiek muszę zastosować na sobie radę, którą ci teraz dam, kiedyś to mi pomagało: ćwiczyć koncentrację w realu - siadasz i gapisz się w jakiś punkt bez myślenia jak najdłużej się da; ćwiczysz "zen" - czyli jak coś robisz to medytujesz, tak naprawdę to też jest rodzaj koncentracji tylko bardziej na swoim ciele i świadomości ruchu. Nie powiem, że metoda jest rewelacyjna, a to tylko dlatego, że zajmuje dużo czasu, żeby przegimnastykować umysł w nieskakaniu z tematu na temat jak małpa po drzewie, a to właśnie takie nieuświadomione myśli też wywalają do ciała. Jednak metoda pomaga nie tylko w OBE. Pomaga w ogólnym dostrojeniu się do świata, do bycia tu i teraz. Poza tą metodą polecam przestudiowanie i zastosowanie książki pt. "Nowe Drogi Energii" Roberta Bruca (do znalezienia tutaj http://www.astraldynamics.pl/ ) Więcej energii - dłużej w Poza.
Udanych lotów:)

_________________
ciekawość to pierwszy stopień do... wiedzy
cokolwiek powiem w jakiejkolwiek sprawie, będzie to zawsze jedynie czubek góry lodowej


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pomóżcie !! już szlag mnie trafia :/
PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 7:38 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 6:03 pm
Posty: 153
Miejscowość: w drodze
luzak067 napisał(a):
Gdy przyglądam się czemuś dokładniej, zaczynam widziec ostrzej wtedy mnie sciąga do ciała, w konsekwencji moje oobe są raczej "zamglone".


luzak, przyglądanie się przedmiotom w OB nie jest dobrym pomysłem. Wytłumaczę ci dlaczego Cię cofa: OB odbywa sie kiedy nasz umysł pozostaje w stanie REM (szybkie ruchy gałek ocznych) kiedy koncentrujesz się na jakimś przedmiocie, wtedy sztucznie unieruchamiasz gałki oczne i faza REM zostaje przerwana, a dzieje się tak dlatego iż mimo że twoje ciało pozostaje w stanie paraliżu oczy pracują normalnie. Jedynym sposobem na przedłużenie fazy jaki znam jest szybkie przerzucanie wzroku na różne przedmioty zamiast koncentracja na jednym, Darek to nazywa chyba "snuciem snu". Może Ci jeszcze pomóc w tym MTJ wtedy jest super łatwo i niczym sie nie musisz przejmować. Musisz zdać sobie sprawę z tego, że MTJ gdzieś tam koło Ciebie zawsze jest tylko sobie tego nie uświadamiasz. Na pewno go znajdziesz! Byc może spodziewasz się Inspeka Giganta ale najprawdopodobniej okaże się że będzie to bardzo subtelna siła. Niestety nikt Ci raczej nie pomoże w nawiązaniu kontaktu, ale prędzej czy później uświadomisz sobie jego istnienie. ;)

_________________
http://www.zdrogi.blogspot.com L i b e r t é _ t o u j o u r s


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pomóżcie !! już szlag mnie trafia :/
PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 7:53 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 27, 2008 10:05 pm
Posty: 9
Miejscowość: Włocławek
OK. dzieki wam wielkie za dotychczasową pomoc. Poćwicze tą koncentrację ;)i nie będe si skupiał na jedenj rzeczy. Aha no ale jeszcze została sprawa wyjścia poza OSPUO. Właśnie przypomniał mi się Darkowy sposób opisywany w blogu i go zastosuje przy najblizszym OBE, ale chciałbym wiedziec jak wy opuszczacie to cholerne OSPUO ;)

_________________
Nie ma drogi do szcześcią, to szczęscię jest drogą...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pomóżcie !! już szlag mnie trafia :/
PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 6:40 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:40 pm
Posty: 301
Miejscowość: Piechowice (koło J.Góry)
Ja dziś przy 2 podróży zastosowałam metodę Kronopia na nie gapienie się na jedną rzecz. Można powiedzieć, że raczej się rozglądałam. Troszkę pomogło, ale znów straciłam świadomość i zasnęłam.
Wogóle dzisiejesza noc była bardzo dziwna, ale to temat na inną rozmowę.
Powiem natomiast coś o OSPUO. Zawsze powtarzam, że jest to fragment astrala tylko taki bardziej prywatny. Tak naprawdę nigdy nie można wiedzieć, co jest w nim naszym wymysłem, a co wymysłem kogoś innego. Trzeba by było znać każdą swoją myśl, aby wiedzieć, co jest kreacją umysłu a co kreacją innego. Wykop dziurę w ziemi i sprawdź, czy dokopałeś się do Chin. Poważnie mówię. Może nie powiem, gdzie się dokopałam.

_________________
ciekawość to pierwszy stopień do... wiedzy
cokolwiek powiem w jakiejkolwiek sprawie, będzie to zawsze jedynie czubek góry lodowej


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pomóżcie !! już szlag mnie trafia :/
PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 12:57 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lut 21, 2008 5:12 pm
Posty: 414
Miejscowość: OBE-Maniakowo
Polubić OSPUO i technika "chowanie podwozia"

U mnie jest tak: na ogół dopiero 3...4 wyjście za koleją i po którymś tam odbiciu jest dość satysfakcjonującym dostrojeniem. Pierwsze jest krótkie i często w trakcie jego dają się we znaki strażnicy i siły cofające. Dobiero po odbici i zebraniu węcej siebie z ciała i OP mam dobrą, długą fazę. Mieszam metody i czynniki, które wybiórczo na podstawie prób i błędów sobie wybirem ze swej palety. Jest to po pierwsze:
- deficyt senny (ale nie do pszesady, bo co za dużo to nie zdrowo)
- potem długo, długo nic i:
- miesznka ziołowa ułatwiajaca koncentracje z jednoczesnym rozluźnieniem ciała, dźwięki.
A jeśli chodzi o techniki stosowane w poza do pogłębienia fazy, to przede wszystkim bazuję na... no właśnie? Jakoś tak intuicyjnie to robię. Nie mam utartego schematu. Jak jest kiepska faza, nieraz kombinuję jak koń pod górę, by się poprawiła i wyostrzyła. Nieraz na coś wpadnę jakby przypadkowo. Ostatnio wymuszam dalekie loty czymś co można nazwać "chowaniem podwozia". Normalnie odbijam się i szybko zabieram nogi do tyłu, jakbym je chciał zarzucić na plecy. Po takim zabiegu, na moment tracę pułap i obniża mnie w dół o minus wysokość jaką miały nogi, ale jestem wciaż nad podłożem, nie laduję na brzuchu, zupełnie jakbym zawisł na niewidzialnej poduszce powietrznej. Co robię dalej? Oddycham, pompuje w siebie jakby astral, który jest do okoła mnie. Pułap błyskawicznie rośnie pod sufit i często za oknem, między czasie już się coś zaczyna więcej krewać. Oj różne maniany robię by fazę uzyskać. No wiesz jestem OBE Świrem hehehe
Kombinuję również z: głodówkami, nie spaniem, wbijaniem sobie mantr do głowy typu: "Astral należy do mnie", no i oczywiście mam zawsze CEL wyjścia, kóry jest wzniosły, piękny, a na samą myśl, że go zdobęde dostaje dreszczy. To skolei budzi wyższe siły z MTJ na czele i uzyskuje ich wsparcie :D
Nic się nie martw Luzak067. Wiedz, że OBE Nautyka to praktyka wymagająca złotej cierpliwości, uporu, a i nieraz wyrozumiałości dla samego siebie. Rozumiem Cię doskonale, przez to samo przechodziłem, a i niekiedy przechodzę. Bo chwilowe regresy w postępach też miewam. Przypomina mi się pewien wykres z "teorii sportu": na dole oś czasu, w pionie wyniki. Wykres przypominał wznoszącą się, sinusoidalną falę. Zawodnik raz miał formę, raz nie miał, ale generalni pioł sie przez lata w górę. Na psychologii też był podobny wykres. Dotyczył rozwoju osobniczego jednostki na przestrzeni życia. I było to samo: raz postęp, raz regres, raz na fali, raz pod falą, ale suma-sumarum osobnik się rozwijał i spiralnym ruchem kierował się ku górze.
Także niczym się nie przejmuj, to normalka, że raz jest lepiej, raz gorzej.
Jesteśmy z Tobą Brachu :D
DS
hasło: "Polak potrafi. Damy radę. Kombinujmy dalej"

_________________
MIŁOŚĆ i WOLNOŚĆ Poza Ciałem i w Ciele, to światłe idee :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pomóżcie !! już szlag mnie trafia :/
PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 2:46 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 27, 2008 10:05 pm
Posty: 9
Miejscowość: Włocławek
Wielkie dzięki :D, dobrze mieć przy sobie kogoś kto przeciera ci szlaki :P, spróbuję zastosować te rady przy najbliższym OBE :)
Dzięki wielkie jeszcze raz :)

_________________
Nie ma drogi do szcześcią, to szczęscię jest drogą...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pomóżcie !! już szlag mnie trafia :/
PostWysłany: Nie Lip 13, 2008 8:56 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Kwi 23, 2008 5:24 pm
Posty: 8
...chyba kazdemu OSPUO po pewnym czasie zaczyna sie nudzic;)
Ze mną bylo tak, po prostu w OSPUO wylączałem umysl, przestawalem myslec i po chwili wielka sila sama wynosila mnie w gore, coraz szyciej i szybciej. CO dziwne zawsze widzialem to co mam za soba, widzialem swoje stopy , nigdy nie potrafilem dostrzec kto tak naprawde mnie ciagnie. Owszem spotkalem sie juz z MTJ ale wtedy jego pomoc, jego ciągniecie bylo widoczne, chocby poprzez czucie jego uscisku w swojej dloni lub jego usmiechnietej twarzy spogladajacej poniekąd na mnie:)
Metode nieczucia i calkowitego poddania sie wlasnej jaźni wzialem z Monroe'a, on sam pisze, że OSPUO bardzo go nuzylo i wtedy odkryl wlasnie tę metode. Zreszta jego nuda trwala bardoz dlugo, pomiedzy pierwsza a druga ksiazka, ot ponad 10 lat ?!;)
Zgadzam sie z Darkiem, do tego trzeba ogromnej cierpliwosci..oj trzeba.:)


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
motywy • Projektowanie stron • projekty garaży • NAJLEPSZE I DARMOWE EBOOKI • galeria zdjęć • Reprezentacja • Marketing Sieciowy, MLM Akuna • Opisy GG • szkoły języków obcych warszawa • kredyt mieszkaniowy • Teledyski • Strony internetowe • Sklep komputerowy • Egipt • zostań pisarzem
phpBB SEO