Ostatnia wizyta: Pią Wrz 04, 2009 9:29 am Obecny czas: Pią Wrz 04, 2009 9:29 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: YEAH!!! Ten dzień będę pamiętał!!!!
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 9:32 am 
Offline

Dołączenie: Czw Maj 22, 2008 7:29 pm
Posty: 7
Wczoraj położyłem się naprawdę późno. Była tak 2:00. Budziłem się tak pomiędzy 9-11 i zasypiałem. Jeden raz mama zadzwoniła, więc ruszyłem tyłek i poszedłem. Włączyłem telewizor i poszedłem spać. Obudziłem się. Telewizor włączony. Kładę się w odpowiedniej pozycji, ręce pod głową, i leżę. Wpadła mi do głowy myśl o OOBE i LD, że rano mamy dużo snów. I od razu - białe tło , jakie mocne wibracje! Nie mogę się ruszyć. Wiedziałem - to OOBE. To PIERWSZY RAZ! Już wiem, jak to jest z wibracjami. Słyszałem ciche glosy, dosyć straszne... To chyba moja wyobraźnia. Pomyślałem - poruszę lewa ręka,bo to sposób, aby wibracje ustały. Przez chwile widziałem na białym tle lewa rękę, którą poruszam. Fajnie. Chciałem otworzyć oczy, nie moglem. "Wiem wiem - to paraliż senny". Wiecie, to przeżycie...jest dla mnie ważne, i będę jeszcze bardziej dążył do OOBE.
Przed wibracjami bylem bardzo zmęczony. Miałem cel - jeszcze pospać, a tu wibracje, paraliż... Miałem w krótkim czasie pomysł wyjść. Czułem że coś poruszam ciałem astralnym. Ale nie jestem pewien. Wiem, że widziałem mocne białe tło. :)


Jeszcze chciałem dodać, iż czułem po tym wszystkim zimno...ale to tylko przez chwilę.

Mod: pamiętaj o funkcji edycji. Post poprawiony, ale popracuj nad jakością, bo nie wygląda to najlepiej. :|


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: YEAH!!! Ten dzień będę pamiętał!!!!
PostWysłany: Pią Lip 18, 2008 2:53 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 10:14 am
Posty: 140
No to gratuluję i cieszę się razem z Tobą, jak to mówią "Pierwsze koty za płoty" :Dza każdym razem będzie coraz łatwiej ;)Pozdrawiam

_________________
http://www.krainasnow.com


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO