Ostatnia wizyta: Śro Wrz 17, 2008 2:06 pm Obecny czas: Śro Wrz 17, 2008 2:06 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Mój temat ^^
PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 12:44 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Sie 11, 2008 2:20 pm
Posty: 16
Miejscowość: Miechów
Póki nie doznam pierwszego OBE, chciałbym opisywać na forum, publicznie, moje postępy, cobyście mogli komentować i radzić jeśli wola ;)Coś a'la blog, tylko krócej, jestem konkretnym facetem.

Próba nr 1, z wczoraj na dziś.
Na pierwszy ogień metoda 4+1 którą zamierzam powtarzać co noc, dopóki jakiegoś wymiernego efektu nie osiągnę albo nie zajdą niespodzianki różnego rodzaju :D

Spałem z 4-4.5 godziny, obudziłem się koło 3.30. Wstałem, rozbudziłem się czytając trochę i ćwicząc, zajęło mi to z 10-15 minut. Walnąłem się na plecach, w tej pozycji nie usnę, chyba, że bym nie spał całą noc, choć i w to wątpię. Leżę, w głowie cały czas jedna myśl - wyjdę z ciała. Bez przerwy, przez kilkanaście minut, mówiłem też niewerbalnie do swojego MTJ, żeby mi pomógł, żeby mnie wyciągnął. Po jakichś 20-30 minutach leżenia i mantrowania nic. Były momenty, w których było mi wyraźnie chłodniej w nogi, stały się jakby lżejsze, ale nic poza tym. Miałem lekki paraliż senny, nie mogłem się bez oporu ruszyć. Po mniej więcej godzinie przewróciłem się na bok, tak zazwyczaj usypiam. W głowie nadal wyjdę z ciała, wyjdę z ciała, aż krzyczę mentalnie. Nic, w końcu usnąłem. Nie wiem jak na pierwszą próbę, czy dobrze, czy nie, ale zamierzam to powtarzać, nawet i miesiąc, nawet i trzy czy sześć, jeśli będzie trzeba.

To be continued.

_________________
Image


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Mój temat ^^
PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 3:05 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Sie 05, 2008 1:34 pm
Posty: 14
hmm... skoro dopiero zaczynasz, to może wykorzystaj kiedyś moją metodę, dzięki której prawie wyszłam (oczywiście spanikowałam i wróciłam spowrotem)

ja liczyłam od 100 w dół co dwa (98, 96, 94) i np. na x4 (94, 84, 74) wyobrażałam sobie, że wychodzę i przy 4 poczułam, że coś się dzieje ;)

_________________
New Born


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Mój temat ^^
PostWysłany: Śro Sie 13, 2008 9:30 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Sie 11, 2008 2:20 pm
Posty: 16
Miejscowość: Miechów
Dziś zmieniłem nieco sposób, część zmian niestety była wymuszona. Zwykle (lecz tylko w wakacje) usypiam koło dwunastej i wstaję o dziesiątej, jedenastej. Dużo śpię, jak widać. No ale nagle mój tata poprosił bym pomógł mu w pracy, i wstał o siódmej. No więc budzik na czwartą (sam chyba nie potrafię obudzić się o konkretnej porze), wstaję i tym razem przez 45 minut się rozbudzam, na parę sposobów :)Przed piątą się kładę i startujemy. Tym razem połączyłem technikę dirtymind ze stukaniem palca o materac. Co więcej nadal niepowstrzymanie błagam moich Niefizycznych Przyjaciół, całymi dniami, żeby mnie wyciągnęli, nauczyli mnie wychodzić, nawet z nimi "rozmawiam", prowadzę monologi dlaczego mieliby to zrobić. Póki co nadal nic, choć czuję, że zbliżam się powoli do celu. Leciutko odpłynąłem, tak ze świadomością jak i kontrolą nad ciałem.
Swoją drogą, odkąd zacząłem próbować, dni wydają mi się nieskończenie długie :D
Jedno tylko mnie gnębi - nie wiem kiedy będę mógł już ruszyć niefizycznymi kończynami, póki co, gdy już myślałem, że to może być to, próbowałem podnieść rękę, a tu podnoszę tę fizyczną. W tym miejscu zawsze mam nadzieję, że Przyjaciele mnie wyciągną. Lub może Wy coś doradzicie ;)Tyle na dziś.

_________________
Image


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Mój temat ^^
PostWysłany: Śro Sie 13, 2008 11:29 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Mar 25, 2008 8:43 pm
Posty: 270
Miejscowość: Łódź/MŁ
Hej!

Proszenie Niefizycznych Przyjaciół to dobra sprawa, ale na efekty tych próśb niekiedy trzeba bardzo długo czekać. Dlatego doradzałbym poleganie na sobie w tej kwestii ;)
Wiem jak to jest na początku, ale doradzam "luźniejsze" podejście - inaczej po "iluś tam" próbach może się urodzić spora frustracja.
Rada do techniki - wszystko skupia się na tym, by utrzymać świadomość, gdy ciało śpi. Kiedy stukasz palcem, twoje ciało nie śpi - a w konsekwencji, raczej nie wyjdziesz.
Niefizycznymi kończynami możesz poruszać w stanie głębokiej relaksacji, lub gdy dopadnie Cię paraliż przysenny. Myśl musi poruszyć niefizyczne ciało, a do tego, fizyczne musi być uśpione/świadomość skupiona na tym, co niefizyczne itp. (poszukaj, jest o tym temat gdzieś w odmętach forum)
Spróbuj bawić się ze swoją świadomością - wyobrażając sobie, że ciało jest w innej pozycji, kręci się, lub jest w innym miejscu - w moim przypadku to pomagało.

Jeśli chcesz dalej prośić NP, to wiele zależy od tego, ile w to wkładasz prawdziwych emocji i czy wiesz, do czego naprawdę jest ci OOBE tak potrzebne.

Pozdrawiam

_________________
"Pozytywne działanie nie może ulec zniszczeniu, podczas gdy negatywność nieuchronnie niszczy sama siebie." - Budda Siakjamuni
"Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia, jeśli nie chcemy zginąć razem jak szaleńcy." - Martin Luther King


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Mój temat ^^
PostWysłany: Śro Sie 13, 2008 3:11 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lip 31, 2008 9:03 am
Posty: 32
Miejscowość: Cmentarz
nie chcę cię straszyć ale być może będziesz musiał próbować latami żeby osiągnąć oobe(czy nawet ld)
wszystko zależy od twojej psychiki i twojego podejścia do sprawy
najlepiej mieć jak najmniej problemów w realu,żeby do oobe podchodzić jak najbardziej na luzie,napaleństwo,determinacja,ogromne chęci+czasami desperacja to nas oddala od oobe,no chyba że będziesz w stanie nie spać przez np.2 czy 3 dni,niestety niektórzy do oobe mają huyowe nastawienie w dodatku niektórzy są leniwi(chciałbym ale nie chce mi się :P)to są główne powody imho problemów w osiągnięciu ld i oobe a jeśli nie powody to przynajmniej w znacznym stopniu nas to oddala :P
nie radzę być zdesperowanym,no chyba że jest ktoś w takiej sytuacji że musi za wszelką cenę mieć oobe,wtedy to polecam niespanie przez 2 lub 3 dni :)
podobno szamanie tak robią,po max 7 dniach pojawiają się halucynację i można łatwo wejść świadomie we sen :)
to są tylko moje poglądy chociaż nie zaprzeczam że miałem(i mam nadal)przez długi okres czasu(1,5 roku)spore problemy z oobe i ld,byłem napalony jak cholera,i co?i nic poza frustracją,czasami zdenerwowaniem :P
muszę powiedzieć że jak się naczyta że niektórzy ludzie mają spore problemy z osiągnięciem oobe i ld to później człowiek może mieć problemy z psychiką,bo to piszą że próbowałem tą technikę i ona nie zadziałała albo "wątpię żeby ta technika była skuteczna" i niestety człowiek traci optymizm i zmniejsza to szanse na udaną próbę(szczególnie kiedy człowiekowi nie udaję się przez dłuższy czas)pamiętam 2006 rok,byłem bardziej optymistycznie nastawiony do ezoteryki,teraz takie fora robią mi wodę z mózgu :lol:chociaż wiedza oczywiście jest potrzebna 8-)
to są moje poglądy i moje przemyślenia :)
czasami dobrze polegać bardziej na sobie niż na tym co się wyczytało na necie,przecież nie wszystko musi być prawdą :P


Ostatnio edytowany przez grób-cmentarz-trup, Śro Sie 13, 2008 4:44 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Mój temat ^^
PostWysłany: Śro Sie 13, 2008 3:33 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Sie 11, 2008 2:20 pm
Posty: 16
Miejscowość: Miechów
Aż tak zdesperowany nie jestem ;)Powiem szczerze, bardzo chciałbym wyjść, ale nie mam z tego powodu jakiejś obsesji, i raczej nic takiego nie zajdzie. Posłucham Waszych rad i z tym próbowaniem trochę wyluzuje, ale niewiele, nie jest tak źle. Na spokojnie, każdej nocy będę próbował, a za dnia w wolnej chwili przysiądę i pomedytuję (dawniej to częściej praktykowałem, więc teraz nie mam problemów). Nic na siłę :)Kiedyś przyjdzie, jestem jeszcze młody i mam dużo czasu, a nawet jeśli tak jak DS mam czekać 7 miesięcy, czy tam parę lat, poczekam, choć aż tak pesymistycznie się nie nastawiam, jestem szczęśliwym optymistą ;)Jeśli ktoś się będzie starał i będzie w tym konsekwentny to myślę, że prędzej czy później wyjdzie. Nigdzie się nie śpieszy :)(no chyba, że zgodnie z "prognozami" niektórych osób świat nam się skończy w 2012 i szlag trafi Euro ^^).

_________________
Image


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Mój temat ^^
PostWysłany: Śro Sie 13, 2008 7:52 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Sie 05, 2008 1:34 pm
Posty: 14
Moim zdaniem nie ma też co się rzucać od razu na głęboką wodę. Oczywiście to osobisty wybór i nie mam zamiaru go podważać, ale np. ja przestałam próbować OOBE. Zamist tego próbuję osiągnąć na początek LD i małymi krokami dojść do celu :)

_________________
New Born


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Mój temat ^^
PostWysłany: Pią Sie 15, 2008 11:32 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Sie 11, 2008 2:20 pm
Posty: 16
Miejscowość: Miechów
Mam pytanko. Do tej pory podczas prób wyjścia i dostrojenia się leżałem na plecach, a tak po prostu nie usnę, choćbym nawet chciał spać. Nie wiem czy to ma jakiś wpływ, ale ostatnio bardzo spokojnie leżałem, bez żadnych myśli, przez ponad godzinę, i nic, ani nie usnąłem, ani nie wyszedłem. Może powinienem leżeć w pozycji w której mogę usnąć?

_________________
Image


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Mój temat ^^
PostWysłany: Pią Sie 15, 2008 3:36 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lip 31, 2008 9:03 am
Posty: 32
Miejscowość: Cmentarz
a ja niestety w każdej pozycji potrafię zasnąć(jak jestem zmęczony)
ogólnie mówiąc polecam wysiłek fizyczny lub gimnastykę-po tym ciało jest naturalnie rozluźnione,bardziej chce się spać,i wogóle gorąco polecam!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Mój temat ^^
PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 9:40 am 
Offline

Dołączenie: Śro Maj 07, 2008 8:06 am
Posty: 15
DuBuS napisał(a):
Mam pytanko. Do tej pory podczas prób wyjścia i dostrojenia się leżałem na plecach, a tak po prostu nie usnę, choćbym nawet chciał spać. Nie wiem czy to ma jakiś wpływ, ale ostatnio bardzo spokojnie leżałem, bez żadnych myśli, przez ponad godzinę, i nic, ani nie usnąłem, ani nie wyszedłem. Może powinienem leżeć w pozycji w której mogę usnąć?


Leż na plecach i utrzymuj świadomość tak długo aż cię to zacznie "męczyć" i masz ochotę przewrócić się na bok (zmienić pozycję). Przeważnie musi upłynąć około godziny czasu przynajmniej w moim przypadku. Umysł nadal jest wtedy czujny a ciało pogrąży się niebawem w sen. Pamiętaj, że może być tak że jak będziesz już na boku i zaczniesz przysypiać to nic nie szkodzi w pewnym momencie możesz poczuć coś co wyostrzy Twoją świadomość. Gdy pominiesz fazę leżenia na plecach na początku i od razu będziesz próbował wyjść leżąc na boku to prawdopodobnie uśniesz albo będziesz się męczył z uśnięciem tak czy siak jest mniejsza szansa na wyjście bezpośrednie.

Aha jeszcze coś w moim przypadku mam nastawienie Maniakalne ze 100% OBSESJĄ dotyczącą wychodzenia z ciała także nie sądzę by to blokowało wyjścia jak twierdzą niektórzy...

_________________
http://oobe.go.pl


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Wypożyczalnia samochodów • mp3 disco polowww.urzad-skarbowy.com.pl • katalog stron • Samochody • Piosenki • gry erotyczne • długopisy wrocław • zadania z chemii • play • Zakłady bukmacherskie • Kredyty • Życzenia urodzinowe • biżuteria • Parasole reklamowe
phpBB SEO