Ostatnia wizyta: Śro Wrz 17, 2008 2:06 pm Obecny czas: Śro Wrz 17, 2008 2:06 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Niezrozumiałe zachowanie niefizycznych przyjaciół
PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 5:24 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Sie 18, 2008 12:01 am
Posty: 42
Miejscowość: Kielce
Niedawno przyczytałam, dzięki jednemu z forumowiczów ( za co jestem mu bardzo wdzięczna), książkę pana Darka S. Zgodnie z opisanymi w niej metodami próbowałam wyjść z ciała.
Tak się składa, że akurat byłam w szpitalu, a dziś wyszłam na przepustkę.
W każdym bądź razie przed snem rozkazałam umysłowi, żeby obudził mnie za cztery godziny.
Po czterech godzinach zaczęły przychodzić do mnie dziwne sygnałki. Zaskoczona, oddzwoniłam na obydwa numery. Jeden należał do jakiejś dziewczyny z Krakowa, która twierdziła, że mnie nie zna, ale potem powiedziała, że mam seksowny głos. Drugi zaś należał do mojej koleżanki z klasy, której nie rozpoznałam...
Najpierw przez jakiś czas z nimi pisałam, potem słuchałam muzyki z mp3, a potem poszłam do łazienki. Takim sposobem minęła prawie godzina.
Próbowałam wyjść z ciała. Poprosiłam o pomoc mych niefizycznych przyjaciół.
Po pewnym czasie poczułam, iż ktoś dotyka mej ręki. Chwilę później zaczęła ona sama unosić się, a potem iść w lewą stronę wraz z całym moim ciałem. I właśnie w tym tkwił problem. Ciałem, a nie duchem... Przestraszyłam się, że spadnę z łóźka i otworzyłam oczy. Prawą dłoń miałam na łóżku obok (na szczęście nikt tam nie spał), a część mojego ciała wisiała nad przepaścią między miejscami do spania.
Potem próbowałam jeszcze raz wyjść, ale mi się nie udało. Za bardzo zlękłam się tamtej sytuacji.
Jak wy to interpretujecie? Dlaczego niefizyczni przyjaciele chcieli mnie wyciągnąć z łóżka, zamiast z ciała?
I dodatkowe pytanie z nieco innej beczki. Nade mną był oddział onkologii, więc jak się domyślacie, wiele osób wydało tam z siebie ostatnie tchnienie. Czy podczas OOBE jestem narażona na spotkanie tych wszystkich duchów?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Niezrozumiałe zachowanie niefizycznych przyjaciół
PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 8:09 pm 
Offline

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 2:18 pm
Posty: 181
Miejscowość: Złote miasto
Cytuj:
Potem próbowałam jeszcze raz wyjść, ale mi się nie udało. Za bardzo zlękłam się tamtej sytuacji.
Jak wy to interpretujecie? Dlaczego niefizyczni przyjaciele chcieli mnie wyciągnąć z łóżka, zamiast z ciała?
Oni zamierzali wyciągnąć Cię z ciała (zapewne). Odczucia ciała astralnego są takie same jak ciała fizycznego. W rzeczywistości ciągnęli Cie za niefizyczną rękę. Gdybyś nie spanikowała, to wcale byś nie spadła z łóżka, tylko wyszła z ciała :).
Cytuj:
Czy podczas OOBE jestem narażona na spotkanie tych wszystkich duchów?
Wiesz, oni mają swoje problemy :).


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Projekty domów • Teledyski • radca katowice • Ścinawka Górna • Kredyt gotówkowy • Parasole reklamowe • wczasy • dlugopisy reklamowe • Projektowanie ogrodów Wrocław • Trance • koszule meskie • Telefony komórkowe • Filmy • tanie przeprowadzki w wawie • ciekawe programy
phpBB SEO