Ostatnia wizyta: Pią Wrz 04, 2009 9:05 am Obecny czas: Pią Wrz 04, 2009 9:05 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: OBE/LD?
PostWysłany: Śro Sie 06, 2008 6:15 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Sie 05, 2008 1:34 pm
Posty: 10
Od początku.
Od dłuższego czasu nawiedziała mnie myśl, że to niemożliwe, że istnieje tylko Ziemia, że musi być jakiś świat bezcielesny. Nawet jeśli to tylko wizualizacja umysłu.
Ok, trafiłam na stronę pana Darka, potem na forum.
Dzisiaj w nocy spróbowałam po raz pierwszy.
I mam mieszane uczucia. Nie wiem, czy to było OOBE, czy też LD, czy poprostu zwykła nocna mara.

Bez żadnej metody położyłam się spać, odliczając od 100 w dół co dwa (98, 96, itp.), ale na 4, czyli np. 94, 84, próbowałam się wyszarpnąć z ciała. W pewnym momencie zawibrowało łóżko (tak poczułam) kiedy indziej zgrzytnęło mi w środku głowy (jak spięcie instalacji elektrycznej). Przy 14 czułam się dziwnie, przy 4 na chama naparłam i poczułam, że naprawde się wytaczam. Chciałam sprawdzić, która godzina i określić, czy to sen, czy może jakiś postęp. Obróciłam się raz. Znowu. Tak jak łóżko miało nie 1,5m tylko 100m. I wpadłam w wir, nie mogłam się przestac kręcić.
Wpadłam w panike, że coś nie tak, że tak nie powinno być, że coś celowo mną kręci i nie pozwala mi zobaczyć, która godzina. Zaczęłam myśleć intensywnie "chcę wrócić, chcę wrócić" i wróciłam.

Dodam, że bardzo żądko zapamiętuje sny tak szczegółowo. Jedynie, kiedy zapamietjuję od początku do końca to 3/2 dni przed pełnią. To absurd, ale roku tak mam.

_________________
New Born


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OBE/LD?
PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 9:36 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Sie 18, 2008 12:01 am
Posty: 54
Miejscowość: Kielce
Dla mnie nie ma za bardzo różnicy między OOBE a LD. To wszystko jest tylko w Naszym Umyśle, ale dzięki niemu mamy kontakt z zaświatami.
Myślę, że mogłoby Ci się udało, ale za szybko spanikowałaś...


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO