Ostatnia wizyta: Czw Lip 02, 2009 4:41 pm Obecny czas: Czw Lip 02, 2009 4:41 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Technika - Skierowanie Fazy do ŚRODKA
PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 3:02 pm 
Przeglądając swoje zapiski w głowie, bo do dzienników-bazgrołów, rzadko sięgam, może to błąd, ale nie chce mi się czytać tych wypocin, nota bene: nie miałbym zapisków w głowie gdybym wcześniej nie wybazgrał ich do papierowego dziennika, zauważyłem, że większość dokonań i głębszych odkryć, miało miejsce albo przypadkiem albo za sprawką subtelnej pomocy MTJ. To taka dygresja…

A teraz wrócimy do tematu. Jak skierować fazę do siebie? Pierwsza sprawa: cokolwiek chcesz osiągnąć w Poza, najpierw musisz sobie to wbić porządnie do głowy w Realu, jako CEL numer jeden. Musisz nim przesiąknąć do szpiku. Jak już będzie osadzony i konkretnie „wystawał” z folderu „Pamiętam”, wówczas możesz startować w Kosmos. Chcesz skierować fazę do ŚRODKA siebie? Nie słyszę! Głoooośniej! OK, widzę, że stało się to Twoim pragnieniem numer jeden. Bardzo dobrze. Masz już pewne osiągnięcia w dostrajaniu się do innych rzeczywistości niż Fizyczny Świat? Tak, do super. Nie, to znakomicie. Nie jest to istotne. Technika ta jest w równej mierze dla początkujących, jak i zaawansowanych. A u tych ostatnich może zdziałać cuda, gdyż adept uświadomiony, że za chwilę nie będzie „wychodził”, tylko „wchodził”do siebie może przełamać pewne bariery. No, bo tak. Ty teraz nie wychodzisz na zewnątrz tylko wchodzisz do ŚRODKA Siebie. A jakże tam jest cudownie, mówię Ci złote OBE Runo. Same diamenciki… Oczywiście metoda 4+1 jest nadal podstawą i nic się tu nie zmienia. Jak już jesteś rozbudzony i przesiąkniety myślą o skierowaniu siebie do siebie, brzmi to z deka dziwnie, ale tak jest już z językiem werbalnym silnie związanym z pojęciami dualistycznymi i czasoprzestrzennymi, ułomnym jest, że jezu, gdy chce się wyrazić coś, co nie dotyczy mnie, siebie, ciebie, czasu i przestrzeni, ale ciort z tym, jakoś spróbuje, może ktoś mnie skapuje.

Więc tak: wracasz do wyra po nocnym rozbudzaniu. Jesteś skupiony na Celu. Gdzie postrzegasz siebie, gdzie jest Twój ŚRODEK? Ja postrzegam go w korpusie tułowia, w okolicy serca, ale nie chodzi o czakrę . Dajmy już spokój z tymi czakrami. Zamykasz oczy i…. no właśnie… już wiesz o co chodzi? Wiesz na pewno, pamiętasz i już nic nie komplikujesz. Właśnie tu jest Twoje Ciepłe Wnętrze. Twój kochany DOM-ek. Zajrzyj do Niego. Odwiedź. Jesteś tu gospodarzem, więc nie musisz nawet pukać, po prostu wejdź… czekali tyle tysięcy lat na Ciebie… zaniedbałeś siebie, zapomniałeś o sobie? Wszystkim pomagasz a o sobie zapominasz? Szukasz na zewnątrz. Czy to w Realu, czy to w Astralu. Rwiesz się lecieć pod sam Emiter, zwiedzać Park, a nie obejrzysz się za siebie? Zatrzymaj się na chwilkę Gwiezdny Turysto Poszukiwaczu Przygód. Czas zerknąć, co tam jest w ŚRODKU… zerknij, wkręć się, zapadnij, zapukaj, otwórz… nie na zewnątrz, a do ŚRODKA…. cóż tam jest… nawet w płytkim OP* Ci to wyjdzie. Jakież to pocieszenie dla Spragnionego Podróżnika. Cudowny skrót do WOLNOŚCI. Powodzenia. Trzymam kciuki.

OP- Obszar Przycielesny. Płytkie dostrojenie. Przesunięcie fazy do stanu paraliżu sennego. Niemożność powstania.

DS.


Góra
  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO