Ostatnia wizyta: Pon Wrz 22, 2008 10:19 pm Obecny czas: Pon Wrz 22, 2008 10:19 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: OOBE
PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 8:50 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Sie 18, 2008 12:01 am
Posty: 44
Miejscowość: Kielce
Każdy, kto przeżyje OOBE ma ochotę komuś o tym powiedzieć. Niestety przez mentalność naszego społeczeństwa nie jest to proste.

Pomyślałam, że nie ma sensu, żeby każdy zakładał temat ze swoim wyjściem (Chyba, że będzie ono w szczególności ciekawe). Lepiej, jak opisze je w tym temacie.

Zacznę od siebie.

Położyłam się spać koło północy i nastawiłam budzik w komórce. Po czterech godzinach zadzwonił, by wyrwać mnie ze snu. Poszłam do salonu po laptopa, na którym siedziałam przez godzinę, żeby się rozbudzić. Następnie wyłączyłam go i z powrotem odniosłam na półkę. Położyłam się na łóżku w odwrotną stronę świata niż zwykle i wzięłam się za robotę.
Muszę dodać, że wcześniej przyglądałam się wiszącej nad mym łóżkiem półce, na której były dwa miśki.
Próba wyjścia trwała całą godzinę. Czułam się tak, jakby moje serce przestało pracować, co było bardzo irytujące. Miałam wrażenie, że znajduję się w zupełnie innym ciele. Jakimś takim o wiele większym...
Słyszałam dziwne dźwięki, jak gdyby woda pływała po rurach. Wmawiałam sobie, że to u sąsiadów, gdyż trochę dziwne wydawało mi się to, żeby w mojej podświadomości zakodowały się akurat takie dźwięki. Z drugiej strony brzmiały jednak zupełnie inaczej, niż tykanie zegara, czy dźwięk lodówki. Tak, jakby były z innego wymiaru.
Jakiś wewnętrzny głos powiedział mi, żebym się nie zabijała, gdy poznam prawdę. Przyznam, że przeraziło mnie to. Spytałam się, czy dotyczy to osoby, którą kocham, ale odpowiedział przecząco. Zdziwiłam się. Bo niby, dlaczego z innego powodu miałabym się zabijać? Czyżbym była jakimś podludziem?
Potem na jakiś czas straciłam świadomość. Odzyskałam ją dzięki dźwiękowi zegara.
"O nie! Już jest szósta!" - przeraziłam się. "Mam na 7:30 do szkoły. Znowu nic nie wyszło z mojego OOBE. Idę spać".
Odwróciłam się na bok i zamknęłam oczy. Czułam się taka, jakby naenergetyzowana.
I wyobraźcie sobie, że wtedy doznałam OOBE.
Tym razem już nie patrzyłam na to, czy za mną jest moje ciało. Przyglądałam się mojemu pokojowi, aby sprawdzić, co się z nim zmieniło. W miejscu, w którym jest obraz, nad komodą, znajdowała się półka z miśkami. Lalki porcelanowe stały na swoim miejscu. (Jednak, po przebudzeniu się zauważyłam, że w astralu zamieniły się miejscami i był między nimi większy odstęp).
Bardzo zdenerwowałam się na półkę z miśkami, gdyż zdawałam sobie sprawę z tego, iż w rzeczywistości nie wisiała w tym miejscu. W efekcie jedna z lalek zniknęła. To jeszcze bardziej mnie zirytowało. I wtedy lalka znów się pojawiła.
Wstałam z łóżka i ruszyłam przed siebie. Początkowo miałam problemy, gdyż powietrze było dziwne i ciężkie. Miałam wrażenie, że działa tu zupełnie inna grawitacja. Szybko jednak uporałam się z tym problemem.
Podeszłam do okna i podniosłam rolety. Niestety nie mogę sobie przypomnieć, co znajdowało się za oknem. Wiem tylko, że obraz niewiele różnił się od rzeczywistego.
Stwierdziłam, że nie wypada po astralu chodzić w pidżamie i postanowiłam się ubrać. (Po przebudzeniu zorientowałam się, że w OOBE miałam na sobie inny strój od spania niż w rzeczywistości).
Otworzyłam szafkę i zaczęłam się zastanawiać, w co się ubrać. Potem jednak pomyślałam, że przecież w astralu mogę mieć na sobie to, co zechcę. Zapragnęłam, aby moja pidżama zmieniła się w osiemnastowieczną suknię. Niestety nie wiedziałam, jak to zrobić. Chciałam również, żeby w pokoju znalazła się moja ukochana osoba. W końcu z tego powodu uczyłam się OOBE (oraz z tego, żeby zrozumieć, dlaczego muszę znosić tyle cierpień przez tę nieszczęśliwą miłość). Jednak również nie umiałam tego zrobić.
Wtedy poczułam, że mój Niefizyczny Przyjaciel unosi mnie w górę. Nie widziałam go, ale byłam na sto procent pewna jego obecności. Przez jakiś czas latałam sobie pod sufitem. Było to naprawdę bardzo przyjemne uczucie. Chciał mnie ze sobą gdzieś zabrać...
I wtedy zapanowała ciemność. Przez jakiś czas czekałam, aż coś się stanie, ale potem zniecierpliwiłam się. I moje OOBE zmieniło się w zwykły sen. Ogólnie to wszystko trwało bardzo krótko.
Zapewne NP zabrał mnie do jakiegoś bardziej zaawansowanego świata i powiedział prawdę, ale niestety wymazał pamięć.
I powiem Wam, że z pewnością było o wiele przyjemniej niż za pierwszym razem, ale jakoś nie czułam tej wielkiej miłości:/ Ale ogólnie bardzo mi się podobało i żałuję, że trwało to tak krótko.

Mam pytanie. Co ja mam zrobić, żeby działy się te różne fajne rzeczy? Też chcę uprawiać seks w astralu!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OOBE
PostWysłany: Sob Wrz 06, 2008 6:05 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Mar 25, 2008 8:43 pm
Posty: 271
Miejscowość: Łódź/MŁ
Pomyśl - zapragnij - to myśl steruje wszystkim, co jest zależne od ciebie. Poszukaj wśród nieświadomych treści tego, czego najbardziej szukasz - ew. poproś MTJ by Cię pokierował. Powinno zacząć dziać się coś ciekawego ;)

Swoją drogą fajne wyjście - powinno być coraz lepiej! :)

_________________
"Pozytywne działanie nie może ulec zniszczeniu, podczas gdy negatywność nieuchronnie niszczy sama siebie." - Budda Siakjamuni
"Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia, jeśli nie chcemy zginąć razem jak szaleńcy." - Martin Luther King


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OOBE
PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 5:53 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Sie 18, 2008 12:01 am
Posty: 44
Miejscowość: Kielce
Ostatnio znów udało mi się wyjść, ale tylko na chwilę:/ Pamiętam, że byłam na przestrzeni astralnej, ale leżałam w łóżku. Ciężko mi było się poruszyć. Po chwili obudziłam się...
A dziś mi się śniło, że wyszłam i zastanawiałam się, czy to świat fizyczny, czy niefizyczny, ale okazało się, chyba, że fizyczny... Był to jednak tylko sen.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mikroekonomii • tapety na pulpit • Adidas • Tusze do drukarek • rent a car Poznan • wpaster • Mistrzostwa Europy 2008 • Leonardo da Vinci • Kurs Uwodzenia • TELEWIZJA NA ŻYWO • wynajem podestów ruchomych • Filmy • Pirotechnika • Tworzenie Stron • przemysl
phpBB SEO