Ostatnia wizyta: Pią Gru 05, 2008 5:17 pm Obecny czas: Pią Gru 05, 2008 5:17 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Zmiana osobowości wskutek uprawiania OBE
PostWysłany: Sob Lis 22, 2008 8:05 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Lis 19, 2008 7:24 pm
Posty: 70
Miejscowość: p-ń
OBE zmieniło w moim życiu naprawdę sporo.
Przede wszystkim zmieniły się moje poglądy na świat, przestałem byc reli-diotą i zacząłem poszukiwania prawdy na własną rękę.

Wynika to z zasadniczego poglądu : jeśli się szuka prawdy, trzeba odrzucić wszystko, co się dotąd wiedziało i co zostało nam wmówione.

Na codzień stałem się trochę bardziej pewny siebie, trochę bardziej pyszałkowaty, chociaż wstrzymałem z agresją i dostrzegam coraz więcej uroków życia.
Na pewno wzmocniła się moja psychika i pozbyłem się niemal wszystkich lęków :)uważam że jestem inteligentniejszy a o rozwoju duchowym nie mam co powiedzieć, bo nie ja będę to oceniać...

<3 pozdro ;)

_________________
poszukuję Prawdy.
w googlu nie było.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Zmiana osobowości wskutek uprawiania OBE
PostWysłany: Sob Lis 22, 2008 10:15 pm 
Offline

Dołączenie: Pon Wrz 22, 2008 3:19 pm
Posty: 194
u mnie to było tak ze keidys keidy miałem pierwszego LD opowiedizalem o nim mojemu bratu ciotecznemu . słuchaj miałem sen byłem na jakims dworcu
nagle zorientowałęm sei ze to sen podchodziłem do roznych osob gadałem z nimi . a on ze to jest wyjatkowa cecha ze to jest porzadane przez wielu ludzi
ze w niecie sa jakeis kursy itp. inni musza jakeis kursy przechodzic i wogole. potem sie go popytałęm o to bardziej szzczegółlowo i zaczelsiy sie interesowac oobe, nic nie wychodziło. wiec jechałęm na LD. byłą to maks 2 klasa podstawowki. Teraz mam 19 lat a technike przez LD do oobe odkryłęm dopiero jakeis 2 lata temu!! od tamtego czasu mam LD przez tyle lat z mniejszymi i wiekszymi przerwami i wlasciwie moge powiedziec ze tyle lat zmarnowanych! a o tym ze mozna fazowac wyskoko juz nawet w LD doweidizałęm sie jakis rok temu!! tego jescze bardziej zaluje nie dlatego ze stracilem kolejny rok ale dlatego ze tak naprawde te obeki by mi mało dały bo przejscie w LD ksoztuje mnie wiele enegriu i moje oobe sa krotkie. bo sposoby przejscia do wyzszej fazy były mi znane ale nawet jakbym wchodził w oobe od tamego czasu to i tak miałbym za mało czasu na zastosowanie technik. sczegolnie jest hujnia keidy odzyskuje swiadomosc pod koniec LD wtedy keidy przechodze w oobe to trwa to moze minute liczac paraliz itp


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
noclegi nad morzem • Opisy Pionowe • Unibet • Mieszkania wynajęcia Wrocław • zakopane noclegi • wynajem auta gdańsk • Odzież damska • garnitury • Bilet lotniczy • Tworzenie Stron • zostań pisarzem • wczasy • Vision • Motoryzacja części samochodowe • BearShare
phpBB SEO