programowanie umysłu - 4+1

Tu będą znajdowały się techniki wychodzenia z ciała lub wywołujące podobne efekty zarówno te autorskie jakie możesz do nas nadesłać, jak i znalezione w różnych książkach czy innych źródłach. Dział jest jednym wielki zbiorem różnych technik, co z pewnością pomoże Ci przy znalezieniu swojej odpowiedniej.

Moderator: Opiekunowie

Avatar użytkownika

Posty: 611

Dołączył(a): N maja 11, 2008 4:21 pm

Lokalizacja: Sanok

Post So mar 14, 2009 4:49 pm

programowanie umysłu - 4+1

czy znacie jakieś dobre techniki do programowania umysłu? np. aby wstawać o 4 rano bez budzika.
zauważyłem iż o rannej porze jestem zdecydowanie bardziej wyciszony, oczy się nie kleją i generalnie dużo łatwiej o OOBE (no u mnie to jeszcze bardziej teoria) a problem w tym iż budzika sobie nie nastawię ponieważ dzielę z kimś pokój. w sumie można by popołudniami, ale nie zawsze można a systematyczność się tu bardzo przydaje.

tak na marginesie: dało by się zaprogramować na oobe?
no fakt głupie pytanie. od czego są afirmacje.
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://muszia.wrzuta.pl/audio/a0B4fQfa5 ... nie_bo_nie
KOCHAM WAS :)
Avatar użytkownika

Posty: 74

Dołączył(a): Cz mar 20, 2008 1:16 pm

Lokalizacja: Warszawa

Post So mar 14, 2009 6:00 pm

Re: programowanie umysłu - 4+1

Dreamcather napisał(a):czy znacie jakieś dobre techniki do programowania umysłu? np. aby wstawać o 4 rano bez budzika.


Moze uzyj do tego nagrania A. Bytofa "Pamiec Snu". Nagranie programuje podswiadomosc na zapamietanie snow ale tez na obudzenie sie o wybranej przez siebie godzinie.
Zapoznaj sie tez w google z pojeciem 'Alfa Budzik'.


Dreamcather napisał(a):tak na marginesie: dało by się zaprogramować na oobe?
no fakt głupie pytanie. od czego są afirmacje.


Stary to wcale nie jest glupie pytanie. To bardzo ciekawa koncepcja. Tez o tym kiedys myslalem a dokladnie o indukcji hipnotycznej. Mysle ze moglo by to zadzialac. Potrzeba by kogos kto zna sie bardzo dobrze na hipnozie. Najlepiej jakby taka osoba sama juz miala za soba "wyjscia" z ciala.
Skoro Adam Bytof stworzyl indukcje hipnotyczna na LD to mysle ze jakis dobry hipnotyzer moglby to samo zrobic z OoBE.

Post So mar 14, 2009 8:17 pm

Re: programowanie umysłu - 4+1

mi sie udaje wstać o tej o której chcę- robie to metodą afirmacji właśnie, a dodatkowo przed zaśnięciem patrzę na zegarek i przez chwilę wsłuchuję się w tykanie zegarka.... czasem budzę sie na minutę przed ustaloną godziną. jak nie chcesz kogoś budzic głosnym budzikiem to ustaw sobie budzik w telefonie jakis cichy i przyjemny albo same wibracje.... :twisted:
Avatar użytkownika

Posty: 611

Dołączył(a): N maja 11, 2008 4:21 pm

Lokalizacja: Sanok

Post N mar 15, 2009 6:28 am

Re: programowanie umysłu - 4+1

nie mam komórki. ciekawe co?

dzięki za rady. popróbujemy :)
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://muszia.wrzuta.pl/audio/a0B4fQfa5 ... nie_bo_nie
KOCHAM WAS :)
Avatar użytkownika

Posty: 51

Dołączył(a): Wt paź 28, 2008 12:00 pm

Lokalizacja: Nieznana

Post Pt mar 20, 2009 9:58 pm

Re: programowanie umysłu - 4+1

Ja w ciagu dnia nastawiam sie na OOBE tzn mysle o tym i ciesze sie na to doswiadczenie. Dzieki temu budze sie o 5 rano sama:) Najczesciej gdy bardzo pragne miec OOBE snia mi sie koszmary tak straszne, ze budze sie z ulga ze zly sen minal, patrze na zegarek a tam akurat 5:)
Avatar użytkownika

Posty: 4

Dołączył(a): Cz sie 05, 2010 5:21 pm

Post So sie 07, 2010 8:25 pm

Re: programowanie umysłu - 4+1

Kruk mam pytanie.

W ok. ilu procentach to nagranie działa?
Bo jestem ciekaw...
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość.
Woody Allen
Avatar użytkownika

Posty: 14

Dołączył(a): Wt lip 27, 2010 9:23 am

Post Pn sie 09, 2010 9:51 am

Re: programowanie umysłu - 4+1

Pamięci snu nie słuchałem, ale testowałem jakieś 2 tygodnie indukcję LD Adama Bytofa i muszę powiedzieć, że mimo iż LD dzięki nagraniu nie miałem, to jednak bardzo przyjemnie relaksuje i dobrze posłuchać i się odprężyć :)
wstawałem naładowany pozytywną energią i lepiej się spało.
Obserwacja była taka, że pojawiało się więcej sztandarowych dla mnie snów, ale i tak nie odzyskałem świadomości.
Mea culpa :D
A nagrania trzeba samemu sprawdzić i zobaczyć, czy jest się na nie podatnym. Tak jak z i-doserem, na wielu działa, na mnie niestety nie, podobnie jak większość dźwięków.
Jedyne co mi ostatnio dało dość mocny efekt to Brain Sync Theta
Ukłony
Mathias

Powrót do Techniki OOBE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Wymiana linkami Monitoring www Kuchnia hawajska Artykuły komputery Finanse i ubezpieczenia Prawo finansowe Page Rank Pani szuka pary Wakacje w lesie Praca w Polsce Telefony i akcesoria Działki Motocykle