Ostatnia wizyta: Wto Maj 06, 2008 2:15 am Obecny czas: Wto Maj 06, 2008 2:15 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czy szybsze bicie serca i częstsze oddechy są normalne?...
PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 3:40 am 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 20, 2008 2:38 pm
Posty: 143
Miejscowość: Warszawa
Czy szybsze bicie serca i częstsze oddechy są normalne? Niekiedy tak mam jak wychodzę lub wracam. I mnie to niepokoi.

TAK. Jest to najzupełniej normalne. OBE, zwłąszcza u początkujących i średniozaawansowanych OBE Nautów jest dość emocjonującym doznaniem... Co ja gadam! W czoraj jak wróciłem z Poza miałem wytrzeszczone, błyszczące od łez oczy a serducho waliło jak młot. Doświadczenia, które zbierasz poza ciełem niosą często potężny ładunek emocjonalny, króry po powrocie przenosi się na ciało . Jednak jak wali serce i się zbytnio ekscytujesz juz przed startem, to musisz trochę wyluzować się, Też tak miałem:) I w moim przypadku wystarczyło, że zacząłem wstawać pół godziny wcześniej przed planowanym startem. Wówczas byłem tak niedospany, że nie było mowy o zbytniej ekscytacj, serduszko było spokojne.

DS.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Fryzury • Filmy • Gadu Gadu • Nowe filmy • Zarabianie przez internet • nasza klasa • wszystkie filmy kinowe • rent a car Warszawa • xanax • Mieszkania Kraków • Crescina • wózki magazynowe • X-Men • Projekty Domów • konta bankowe
phpBB SEO