Ostatnia wizyta: Sob Sie 29, 2009 10:54 am Obecny czas: Sob Sie 29, 2009 10:54 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Metal pomocy! :P
PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 7:47 pm 
Offline

Dołączenie: Pią Sty 09, 2009 1:58 pm
Posty: 356
taki question do Was ;)

czy myślicie że muzyka słuchana ma jakiś wpływ na cyrkulacje energii w ciałku ? :)
miałem ostatnio kilko ciężkich bad tripów i zastanawiam się czy wpłynął na to gorąc w pokoju czy jednak metalowe klimaty których słucham ostatnio? :)

czekam na odp.

_________________
http://www.obeart.blogspot.com ;)
OBE ok. 30
LD ok. 150
SP 150+


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Metal pomocy! :P
PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 8:08 pm 
Offline

Dołączenie: Pią Mar 07, 2008 2:19 pm
Posty: 16
Według mnie muzyka na pewno ma na nas wpływ . Słuchamy muzyki z wielu różnych powodów. Bardzo prawdopodobne że muzyka tak cię "nastroiła" cięższymi energetycznie wzorcami że odbiło się to na twoich podróżach. Nie byłbym sobą gdybym nie walnął jakiegoś linka , tak więc

http://kosmita.wolne-media.h2.pl/?page_id=179&forumaction=showposts&forum=1&thread=107&start=60

Poruszony był na nim temat wpływu muzyki na człowieka. Min. jedna z wypowiedzi :

Cytuj:
Hejal:
“Wibracje wokół was wpływają na wibracje Waszych organizmów. Muzyka której słuchacie zawiera wibracje, które odciskają piętno na Was i Waszym życiu. Złe wibracje mogą wywołać chorobę. To nie kwestia gustu (podoba mi się utwór albo nie), lecz zawartych w utworze częstotliwości. Jeżeli wibracje są inne niż Wasze, wówczas dochodzi do dyscharmonii i to odbija się na życiu. Posłuchaj np. Straussa, albo Mozarta. Wibracje ich muzyki opierają się na charmonii, a dźwięki są naturalne i wpływają pozytywnie na Wasze wibracje. Są jak wizyta stroiciela fortepianów. A potem posłuchaj death metalu, który ma właściwości nieszczące (dla waszych wibracji to jak demolka).
W przyrodzie wszystkie wibracje wzajemnie na siebie oddziaływują. Mogą oddziaływać pozytywnie, oczyszczając wasze wibracje z dyscharmonii, albo wręcz przeciwnie.”

Pozdrawiam :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Metal pomocy! :P
PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 4:10 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Mar 31, 2008 3:17 pm
Posty: 100
Miejscowość: Wrocław
Nie dzielił bym muzyki na dobrą i złą bo to kwestia gustu i tego co człowiekowi brakuje w jego systemie energetycznym. Jeśli muzyka się podoba to raczej nie robi żadnej krzywdy. Gdy słucham muzyki którą lubię, to czuję jakby wszystkie emocjonalne blokady we mnie puszczały. Nic innego nie jest w stanie we mnie wzbudzić tego odczucia (nawet medytacja, obe itp.). Muzyka daje siłę gdy potrzeba zmagać się z problemami, relaks po męczącym dniu, pocieszenie i ukojenie po porażce i wiele więcej. Jest to kopalnia emocji, coś najbardziej niezwykłego i potrzebnego w codziennym życiu. Muzyka może także rozstrajać system energetyczny jeżeli słucha się czegoś, co wzbudza negatywne emocje (to czego nie lubimy). Z tego co napisałem wynika, że nawet muzyka klasyczna tak zachwalana i pełna harmonii może wywołać spustoszenie jeśli słucha się jej na siłę.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO