Jestem jak ptak uwięziony w klatce


Różnorodność jest piękna. Tu możemy poszerzać swoje horyzonty, dzieląc się swoim punktem widzenia,
na to co nas otacza

Moderator: Opiekunowie

Regulamin działu
1. Jeśli nie umiesz zachować odpowiednio wysokiego dystansu do swojego i innych sposobu myślenia, nie musisz pisać.
2. Jeśli nie piszesz by poznać cudzy punkt widzenia, ale by wywołać kłótnie i nieprzyjemności, obce jest Ci pojęcie tolerancji i miłej atmosfery, to miejsce nie jest dla ciebie.

Życzymy owocnych debat!

Posty: 7

Dołączył(a): Pn mar 28, 2011 3:48 pm

Post Wt mar 29, 2011 8:22 am

Jestem jak ptak uwięziony w klatce

Czy zdarzyło wam się, że musicie kogoś okłamać, bo inaczej albo was wyśmieją, albo "obrzucą" jajkami? Nie mogliście czegoś komuś powiedzieć w kwestii wiary, bo zaraz zabrali by ciebie do psychiatry? Często ludzie postępują niewłaściwie wobec swoich bliskich narzucając im swój światopogląd, wiarę itp. Przez takie zachowanie narodziła się nietolerancja. Jako czarownica jestem blisko związana z Matką Ziemią, którą czczę najczęściej jako Boginię (nie, to nie Wicca). Każdy z nas ma wolną wolę i świadomość - nawet zwierzę, czy roślina - i ma prawo decydować o swoim życiu, swoich aspektach religijnych i nie tylko. Każdy z nas ma jakieś prawa, ale powinni uwzględnić, że każdy (bez wyjątku) w każdej chwili może zmienić wyznanie i nie być "obrzuconym jajami".
Piszę TEN wątek, TEN post w TYM dziale, aby każdy z Nas, rodziny którą jesteśmy (bo jedyne co nas łączy to OBE) mógł wyżalić się na innych, którzy nie doceniają jego światopoglądu. Zobaczycie, po napisaniu tego będzie Wam lżej ;). Jeśli ktoś potrzebuje pomocy w kwestiach religijnych i chciałby od nas rady, proszę bardzo! Niech napisze a wszyscy wspólnie zastanowimy się nad jego rozwiązaniem.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że Ten wątek się przyda. Alessa
Avatar użytkownika

Posty: 11

Dołączył(a): Pt cze 07, 2013 8:41 pm

Lokalizacja: Rzeszów

Post So cze 15, 2013 3:37 pm

Re: Jestem jak ptak uwięziony w klatce

Siema, jestem tu nowy (isorka za pisownie itak sie nie poprawie :P). Mam siostro tak samo jakty, z tą różnicą że wemnie odrazu rzucają kamieniami, mam podobne poglądy jakty. Jak komuś z bliskich otym mówie to mowia ze nienormalny jestem, a obcy czasem sie jarają takim światopoglądem ale nieszukam poddanych tylko podobnych do mnie. Sam jeszcze chyba nie miałem obee ale zato różne dziwne akcje np deja vu często miewam albo jakieś jeszcze dziwniejsze sytuacje... :evil:
DEFORM THE NORM!.

Powrót do Filozofia, światopogląd, świat koncepcji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO