Witajcie!

Wszystkie stare powitalne tematy.

Moderator: Opiekunowie

Post N lis 01, 2009 6:44 pm

Witajcie!

Witam was wszystkich.
Jak widać jestem nowy na tym forum chociaż przeglądałem je już wiele razy.
Mam problem z oobe/ld. O oobe nawet nie mam co marzyć bo za nic na świecie nie udaje mi się (leżę kilka godzin odprężony i nic) . ld mam tak że co noc uświadamiam sobie że to sen ale brak kontroli nad nim, zresztą niewyraźne są jak zawsze. Książki R. A. Monroe, Darka S. i wielu innych znam na pamięć. Może ktoś z obe lotników miał by jakąś radę dla mnie. Dodam że walczę o fazę już ponad rok.

Marcin

MSA

Post Śr lis 04, 2009 7:55 pm

Re: Witajcie!

Witamy :)

Najważniejsze to się nie poddawać, tylko iść naprzód. Masz już przecież pierwsze sukcesy w ld :)

Post Pt lis 06, 2009 7:22 pm

Mam idealne warunki do obe-lotów. Cisza i spokój, wygodnie mi zawszę jak próbuję. Próbowałem techniki opisane na tym forum jak i bez nich. Nie potrafię świadomie "opuścić" ciała. Dziękuję za miłe słowa ale już chyba dawno zwątpiłem w swoje zdolności wychodzenia z ciała, chyba żeby mnie ktoś z niego wyciągnął na siłę.

Opiekun

Post N lis 08, 2009 7:52 pm

Witaj Golden wśród nas :-)

Nie licz na to, że ktoś Cię wyciągnie, jeśli sam tego nie zrobisz, ale chętnych z dobrymi radami zawsze znajdziesz :-)

pozdrawiam
Rona
Nie pozbędziesz się swoich demonów, dopóki nie pogodzisz się z tym, że wraz z nimi odfruną również anioły. (Sheldon Kopp)

Opiekun

Pochwały: 1

Post Pn lis 16, 2009 12:44 pm

Nie walcz o fazę, nie na siłę przynajmniej.
Więcej wiary w siebie, za miesiąc rok czy dwa to nie jest istotne. Ważne jest, że próbujesz, i w końcu się uda.

Powrót do Archwium Powitań