Ostatnia wizyta: Wto Kwi 22, 2008 6:53 pm Obecny czas: Wto Kwi 22, 2008 6:53 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ty mna.Odczucie MTJ caly czas.
PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 6:58 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 5:28 pm
Posty: 84
Uświadamiając sobie ze jestem cząstka większej cząstki świadomości, usiadłem wygodnie i zapytałem .Wiem ze jesteś. Gdzie jesteś i jak mam ciebie rozpoznać w całym mętliku umysłu ,w tym wszystkim co się we mnie dzieje.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Ty mna.Odczucie MTJ caly czas.
PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 7:03 pm 
Online

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 2:18 pm
Posty: 74
I jaką dostałeś odpowiedź, co odczułeś, jakieś niewerbalne znaki :).


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Ty mna.Odczucie MTJ caly czas.
PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 8:02 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 5:28 pm
Posty: 84
Zamilkłem intensywnie chcąc usłyszeć lub rozpoznać jakieś ruszenie. W ciele fizycznym mam te same części co w poza , plus CF a wiec muszę tez mieć możliwość kontaktu z MTJ. Ciało fizyczne przytępia mnie ale inne ciała i duch są we mnie tez, tak samo jak w poza. Myślałem. -co to zmienia?. Jesli MTJ coś ze mną zrobi to najwyżej nie odczuje, bo wrażliwość mi stępiała.
A wiec pytam ponownie. Wiem ze jesteś ,nie nabiorę się, prosze porozmawiaj , mam parę pytan.
Z całej siły wcisnąłem się w pytanie oczekując odpowiedzi. UUUU coś mnie przepchnęło. czuje ruch w częściach niefizycznych,Ach tak to tooooo. Zaczynam pospiesznie rozmowę. Przedstawiam plan ,mówiąc o cialkach i co zamierzam z tym zrobić.Nie mowie tego słownie. myśli same przewalają się z pospiechem przez umysł.dostaje parę korekur , to tak a to tak. Zapadam w pól sen i kontempluje nadal, nie szukając już w myślach partnera.
Nagle wpada do mnie NP i śmiejąc sie szepcze.....................
Dzień potem postanawiam rzucić palenie. Nie pale godzinę i odczuwał ten sam ruch we mnie i rozlewa się we mnie słoneczna przyjemność gdzieś na sercu. Ach, dzieki to ty !!! ,- pytam z niedowierzaniem-
Uśmiech zamiera mi na twarzy.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Ty mna.Odczucie MTJ caly czas.
PostWysłany: Pią Kwi 18, 2008 6:47 am 
Offline

Dołączenie: Pon Mar 31, 2008 3:17 pm
Posty: 16
Miejscowość: Wrocław
Zbyszek napisał(a):
rozlewa się we mnie słoneczna przyjemność gdzieś na sercu.

Kilka dni temu byłem zdołowany jak mało kiedy. Siedziałem sobie w autobusie prawie płacząc :cry:. Wszystkie problemy wydawały się być nie do rozwiązania. W pewnym momencie poczułem właśnie to przyjemne odczucie. Zrobiłem się radosny. Chciało mi się śmiać :D. To niesamowite uczucie i jakie mocne. Od tamtej pory czuje się lepiej niż zwykle :). Wiele dni prosiłem MTJ o spotkanie i nie spodziewałem się tego w c.f.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Ty mna.Odczucie MTJ caly czas.
PostWysłany: Pią Kwi 18, 2008 6:47 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:46 pm
Posty: 190
Miejscowość: złota kula nad światami
Ach - pięknie Zbychu:).! ;)
A ja właśnie czytam sobie Twój tekst skupiając się na nim tylko ale nagle w sekundzie coś mi nieruchomieje w głowie, tylnia połowa głowy wpada w lekkie wibracje, fazuje mnie subtelnie i też robi mi się dobrze..:). Mam wrażenie, że postrzegam wokół mnie nieograniczoną przestrzeń - energetyczny świat, w któym na różnych poziomach mieszają się nasze i nie nasze energie. Arcyciekawa sprawa - ten poziom myśli, emocji, działania w fizyce - formułuje się we mnie:)... Do świadomości napływa akceptujący uśmiech od czegoś większego.

_________________
...Jak biec to do końca potem odpoczniesz,
Potem odpoczniesz cudne manowce...


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO