Ostatnia wizyta: Pią Maj 02, 2008 10:16 am Obecny czas: Pią Maj 02, 2008 10:16 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: OBE-Radio !!! Ruszamy !!!
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 5:01 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lut 21, 2008 5:12 pm
Posty: 349
Miejscowość: OBE-Maniakowo
OBE Radio,

Okej! Ruszamy! OBE-Radio zakładamy!
Wszystko dopięte na ostatni guzik już jest
OBE-sesję puszczamy w eter, czynimy ten gest
Niechaj świat się dowie, o naszej OBE-mowie

@Agamil i VETO,
Czy wszystko gotowe? Kiedy zaczynamy? Z tego co wiem coś wam kasy brakowało. Ile wam jeszcze brakuje? To dlatego te opóźnienia? Tak jak obiecałem; z mojej strony 500 PLN daje. Coś tam macie już uzbierane na kupeczce? Czy łyso i bida totalna? Temat kasy jest śliski i dlatego będziemy mówić o wszystkim głośno na forum. Kosztorysy, co, ile, za co, komu itd. Wszystko ma być jawne i podawane na bieżąco do publiki, żeby ludziska nas broń boże nie posądziły o defraudację-malwersację, że niby to na dziwki poszło. To co jeszcze brakuje by ruszyć z radiem? Opiszcie obaj, dokładnie jak to widzicie, czyli co to będzie za radio, o czym, z tego co gadaliśmy na skypie, to będzie normalne, nie tylko o OBE radyjko. Opowiedzcie wszystko ludziom ponownie. Z mojej strony macie wsparcie: finansowe i merytoryczne.
Zaczynamy! OBE-sesję otwieram!

DS

hasło: Czas na podbój ETERU !!!

_________________
MIŁOŚĆ i WOLNOŚĆ Poza Ciałem i w Ciele, to światłe idee :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OBE-Radio !!! Ruszamy !!!
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 5:20 pm 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 20, 2008 2:38 pm
Posty: 139
Miejscowość: Warszawa
Witam,

W tym poście przedstawię wam o co w tym wszystkim chodzi, ze startem Radia i jego prowadzeniem.
Radio będzie częścią firmy KBC ASSISTANCE, której jestem pełnomocnikiem.
Jest to firma prowadzona przez moją mamę która prowadzi usługi związane z księgowością i usługi związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.
Więc księgowość odpada jako, że firma zajmuje się głównie tą działalnością.

Na chwilę obecną na projekt przeznaczyliśmy już ponad 1000 zł.
Owe fundusze zostały przeznaczone głównie na wykonanie systemu CMS, zrobienie grafiki, pocięcie jej. Strona jest w końcowej fazie budowy, przestój w realizacji projektu, spowodowany był przez nie zrealizowanie w terminie grafiki przez podwykonawce, który był za nią odpowiedzialny.


Obecnie moja mama jest w podróży służbowej, więc na przedstawienie stanowiska firmy w tej kwestii proszę was o cierpliwe czekanie.
Zostaną opublikowane szczegółowe dany dotyczące firmy.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OBE-Radio !!! Ruszamy !!!
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 5:38 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lut 25, 2008 4:04 pm
Posty: 36
Miejscowość: Gdynia/Toruń
Co chcecie kupić za tę kasę? Na licencję naziemną chyba jeszcze za wcześnie (:


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OBE-Radio !!! Ruszamy !!!
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 6:04 pm 
Offline

Dołączenie: Wto Kwi 01, 2008 5:51 pm
Posty: 6
Dobry dzień :)

Zostałam (przymuszona!) wciągnięta w koncepcję radia. W sumie należałoby się przedstawić. Więc. Mówią na mnie Miśka, innych opcji nie przyjmuję ;p.

Z tego co widzę, Wasze plany są dość poważne. Chociaż z własnego prywatnego trzyletniego doświadczenia wiem, że radio nie jest prostym zadaniem, szczególnie pod względem finansowym. Moje pytanie więc jest takie: orientowaliście się już jakie są ceny ZAiKSowe? I w ogóle, jakie zasady ZAIKSowskie nas będą obowiązywały?

Pozdrawiam :).


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OBE-Radio !!! Ruszamy !!!
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 6:17 pm 
Offline

Dołączenie: Pią Lut 29, 2008 10:07 pm
Posty: 12
Miejscowość: Legionowo / wawa
Witajcie drodzy forumowicze!

Jako iż niebawem startujemy z radiem. Chcielibyśmy przedstawić wam część tego co znajdziecie na naszej stronie i w naszych audycjach.

Tematyka:
- sport
- psychotronika
- rozwój duchowy
- rozwój człowieka
- własne doświadczenia
- obe
- ld
- motoryzacja
- wiadomości
- rozwój osobowy
- muzyka

Do naszych audycji będziemy zapraszać ciekawych gości mających coś interesującego do powiedzenia. Również będziemy rozmawiać na inne dość interesujące tematy. Nie nastawiamy się na negowanie, staramy się wszystko zrozumieć i wytłumaczyć słuchaczom w sposób przystępny dla każdego. Planowany start to pierwszy czerwca.


Pozdrawiam Gruszmen

_________________
OM MANI PADME HUM


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OBE-Radio !!! Ruszamy !!!
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 6:30 pm 
Offline
Administrator

Dołączenie: Śro Lut 20, 2008 2:21 pm
Posty: 78
Miejscowość: Piaseczno
Cytuj:
Dobry dzień :)

Zostałam (przymuszona!) wciągnięta w koncepcję radia. W sumie należałoby się przedstawić. Więc. Mówią na mnie Miśka, innych opcji nie przyjmuję ;p.

Z tego co widzę, Wasze plany są dość poważne. Chociaż z własnego prywatnego trzyletniego doświadczenia wiem, że radio nie jest prostym zadaniem, szczególnie pod względem finansowym. Moje pytanie więc jest takie: orientowaliście się już jakie są ceny ZAiKSowe? I w ogóle, jakie zasady ZAIKSowskie nas będą obowiązywały?

Pozdrawiam :).


Nasze radio będzie niezależne od jakiejkolwiek instytucji, w tym ZAiKS ponieważ utwory, reportaże które będą emitowane w naszym internetowym paśmie będą na licencji: creative commons (http://creativecommons.pl/) Więc zaiksy będą mogli nas co najwyżej cmoknąć :)o finansach w sprawie serwerów napiszę w innym poście bo zawrze też pozostałe info związane z kosztorysem.

Cytuj:
Co chcecie kupić za tę kasę? Na licencję naziemną chyba jeszcze za wcześnie (:


Tak jak napisałem pełny kosztorys postaram się przedstawić w najbliższym czasie. Zakup takiej licencji jest w naszych planach, ale to zależy od wielu czynników, takich jak start radia, ile osób się w to zaangażuje.

_________________
Spadam
Co się wyprawia?
Cały w spadaniu
Cały ze światła
Spadam
Jaka zabawa
Jaki tu spokój
Równowaga... *Coma

http://www.pozaschemat.pl


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OBE-Radio !!! Ruszamy !!!
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 6:38 pm 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 20, 2008 2:38 pm
Posty: 139
Miejscowość: Warszawa
Z pewnością jesteście ciekawi jak będzie wyglądać strona radia.

Cytuj:
http://obemaniak.nazwa.pl/radio1/

Tu znajdziecie grafikę wykonaną specjalnie dla nas.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OBE-Radio !!! Ruszamy !!!
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 6:53 pm 
Offline

Dołączenie: Pią Mar 28, 2008 2:52 pm
Posty: 23
Podziwiam Was i gratuluję zapału. Będę częstym gościem na Waszych falach.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OBE-Radio !!! Ruszamy !!!
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 9:40 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lut 25, 2008 4:04 pm
Posty: 36
Miejscowość: Gdynia/Toruń
Mam jako takie doświadczenie w reporterce (mnie na razie w spikerce). Jeżeli byłoby takie zapotrzebowanie, mógłbym co jakiś czas podesłać jakiś reportaż.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OBE-Radio !!! Ruszamy !!!
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 10:40 pm 
Offline

Dołączenie: Wto Kwi 01, 2008 5:51 pm
Posty: 6
Czyli teoretycznie zakres puszczanej muzyki mamy ograniczony, dobrze zrozumiałam?

Acha, i pytanie czysto techniczne: jaki program do obróbki dźwięku będzie w użyciu?

Rada techniczna: do playlist proponuję Zarę, przyjemna w obsłudze, profesjonalna i praktyczna. A przy okazji można bez problemu ustawiać w niej audycje i(lub)reklamy/spoty/jingle(nigdy nie nauczę się tego pisać).


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OBE-Radio !!! Ruszamy !!!
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 11:39 pm 
Offline
Administrator

Dołączenie: Śro Lut 20, 2008 2:21 pm
Posty: 78
Miejscowość: Piaseczno
Tak, zakres jest ograniczony, ale nic nie stoi na przeszkodzie w puszczaniu komercyjnej muzyki, jeżeli znajdzie się sponsor na ZAiKS'a :PMożemy nadawać każdą muzykę, którą artyści umieścili w http://www.jamendo.com (do wyboru do koloru) myślę, że prawie 8 tyś albumów każdego rodzaju muzyki wystarczy. I myślę, że to będzie jeden z plusów, i jeszcze bardziej podkreśli wyjątkowość radia.

Radio na samym początku będzie głównie nadawało z autopilota, który będzie umieszczony na linuksie do którego dostęp będzie poprzez powłokę SSH (shell) - o ile się nie mylę najlepszym rozwiązaniem będzie zwyczajny server shoutcast, jeżeli fundusze pozwolą zlecę napisanie paru skryptó do sterowania konfiguracją radia z poziomu www. Czyli instalacja zary nie będzie tam możliwa (chyba że o czymś nie wiem). Z domu, w czasie audycji, to będzie najlepsze rozwiązanie - masz rację.

Cytuj:
Acha, i pytanie czysto techniczne: jaki program do obróbki dźwięku będzie w użyciu?


Po co mam obrabiać dodatkowo pliki mp3?

_________________
Spadam
Co się wyprawia?
Cały w spadaniu
Cały ze światła
Spadam
Jaka zabawa
Jaki tu spokój
Równowaga... *Coma

http://www.pozaschemat.pl


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OBE-Radio !!! Ruszamy !!!
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 11:46 pm 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 20, 2008 2:38 pm
Posty: 139
Miejscowość: Warszawa
Zaworov napisał(a):
Mam jako takie doświadczenie w reporterce (mnie na razie w spikerce). Jeżeli byłoby takie zapotrzebowanie, mógłbym co jakiś czas podesłać jakiś reportaż.


Oczywiście zapotrzebowanie jest, przydadzą się radiu reportaże. Przyda się każda osoba zdolna pomoc Radiu w jakikolwiek sposób. Więc dziękuje Ci Zamorov za twoją pomocną dłoń.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OBE-Radio !!! Ruszamy !!!
PostWysłany: Śro Kwi 02, 2008 3:50 am 
Offline

Dołączenie: Pią Lut 29, 2008 10:07 pm
Posty: 12
Miejscowość: Legionowo / wawa
Nazywam się Sebastian Gruszka mieszkam w Legionowie. Mam wiele zainteresowań i to z wielu dziedzin lecz cały czas dochodzą nowe interesuję się motoryzacją, żeglarstwem, lotnictwem, informatyką, rozwojem duchowym, modelarstwem, rzemiosłem, muzyką i wieloma innymi. Pracuję jako tester oprogramowania komputerowego w podwarszawskiej firmie wydawniczej.

Pozdrawiam Gruszmen

_________________
OM MANI PADME HUM


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OBE-Radio !!! Ruszamy !!!
PostWysłany: Śro Kwi 02, 2008 1:53 pm 
Offline

Dołączenie: Pon Lut 25, 2008 7:45 pm
Posty: 4
Moi drodzy:) Świetny pomysł z OBE radiem...brakuje żywych rozmów na temat OBE. Poza czytaniem warto posłuchać dyskusji i doświadczeń OBE manaików. Jest wiele rozgłosni tematycznych..ta równiez może przyciągnąc tych którzy nie mają się z kim podzielić swoimi przeżyciami. Wszyscy wokół którzy wydają się być "Normalni" ściągają takie tematy do parteru..podpierając sie własnym niewyrobionym zdaniem lub jakimiś naukowcami których nazwisk nie znają:)

Trzeba głośno mówić o tym czego sie doświadczyło! Niech Obemaniacy wychodzą z ukrycia!!!!!!!!!!!!!!!!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: OBE-Radio !!! Ruszamy !!!
PostWysłany: Śro Kwi 02, 2008 7:16 pm 
Offline

Dołączenie: Wto Kwi 01, 2008 5:51 pm
Posty: 6
Ja nie mówię o muzyce. Raczej o audycjach. Chyba że owe będą tylko i wyłącznie na żywo, czego na początek Wam nie życzę. Chyba, że macie już doświadczenie radiowe...


Ach. i jeszcze jedno, ja nie mówię o muzyce komercyjno-komercyjnej, ale zastanawiam się czy takie grupy jak Amethystium, Achillea, czy Delerium, które osobiście chciałam gdzieś wcisnąć (wiem, bezczelna jestem.), nadal będą realne.
ZAiKSu to ja nie zasponsoruję głównie dlatego, że nie chce mi się babrać z raportami ;p.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
inteligentny dom • rent a car okecie • Noclegi nad morzem • Dlaczego mamy tak wysokie poda • Darmowy serwis aukcyjny • Tworzenie stron • studnie • Mieszkania Kraków • Adidas • katalogi seo • wynajem podestów ruchomych • Łożyska • filmy u • Kredyt hipoteczny • Disto
phpBB SEO