Post Wt maja 20, 2014 11:30 am

Martyn Carruthers - TWOJE RELACJE Z SUKCESEM - nowy warsztat

Transformujące wakacje - dzikie wybrzeża Dalmacji

Martyn Carruthers - TWOJE RELACJE Z SUKCESEM - nowy warsztat tematyczny - unikalne połączenie Treningu Relacji Soulwork i hawajskich metod uzdrawiania

20-27 CZERWCA 2014

Wyspa Pasman, (Chorwacja)


Obrazek
Photo by, License


Nareszcie! Nowy warsztat Martyna Carruthersa - takiego programu jeszcze nie było! Dzika wyspa, noclegi & pełne wyżywienie wege, możliwość przedłużenia pobytu. Poznaj pasjonatów rozwoju osobistego z całego świata! Idealna oferta dla singli ale też wspaniały pomysł na rodzinne wakacje - dzieci do 13 lat 50% ceny, do 3 lat gratis! Opcja profesjonalnej opieki dla pociech. Zapraszamy!

Jeśli jesteś gotowy na konkrety i naprawdę duże zmiany w życiu, to polecamy ci metody coachingu i terapii Martyna z całego serca - to jak założyć prawdziwe siedmiomilowe buty w drodze do sukcesu!

Premierowy program szkolenia oparty na jednej z najskuteczniejszych metod coachnigowych – Treningu Relacji Soulwork w unikalnym połączeniu z tradycyjnymi hawajskimi metodami uzdrawiania.

Prowadzący: Martyn Carruthers
We współpracy z Kosjenką MukCzy twoje relacje dają ci wolność i wspierają w drodze do sukcesu?
A może czasami czujesz się jak marionetka na poplątanych sznurkach?
Czy pamiętasz jeszcze kto nimi steruje?
Czy rola jaką w życiu odgrywasz jest na pewno twoja?
Jaką ilość życiowej energii poświęcasz na próby rozwiązania tych dylematów?
Co mógłbyś z nią zrobić, gdybyś ją odzyskał?


Skupieni na scenariuszach codzienności, nie zauważamy kiedy rzeczywistość zamienia się w teatr lalek, a życie w komedię omyłek. W dżungli poplątanych relacji ciężko jest wyraźnie dostrzec sieć zależności, której początki sięgają często kilka pokoleń wstecz. Zgłębiając te obszary wewnętrznego świata, możesz nawet ze zdziwieniem odkryć, że za sznurki, które tak cię krępują, od dawna pociągasz sam.

Odważ się zapuścić w dzikie otchłanie swoich wewnętrznych relacji. Powrócisz z mocą i jasnością. To, co dotychczas było niemożliwe stanie się proste i radosne. Ten warsztat da ci wgląd w to, jak w zgodzie ze sobą zerwać podświadome więzy i odnaleźć swój stan duszy. 25 godzin praktycznych ćwiczeń, poznawania nowych metod pracy z klientem i odkrywania siebie, przeplatane błogim czasem relaksu i zabawy na dzikich plażach oraz zielonych wzgórzach wyspy Pasman.

Doświadczenie i narzędzia jakie zdobywamy podczas pracy z Martynem są bezcenne, ale przez kilka dni mamy dla Ciebie atrakcyjną cenę first minute z okazji premiery projektu. Przy rezerwacji miejsca do 23 maja 2014 oszczędzasz 90 €!

JEŚLI CZUJESZ, ŻE JESTEŚ GOTOWY ZROBIĆ KROK NAPRZÓD, DOŁĄCZ DO NAS!

Możesz dowiedzieć się na swój temat wielu zaskakujących rzeczy, a my nauczymy cię jak sobie z tą nową wiedzą radzić i jak ją praktycznie wykorzystać.

Jakość twojego życia kształtują relacje - z bliskimi, znajomymi, ze światem. Czy masz wewnętrzne przyzwolenie na najgłębszym poziomie, aby czerpać więcej radości z życia niż twoi rodzicie, rodzeństwo, partner, bez poczucia, że ich zdradzasz?

CZY MOŻESZ BYĆ SZCZĘŚLIWSZY OD NICH?

Czy jedna osoba może być w związku szczęśliwsza od drugiej, czy raczej obie powinny przeżywać tyle samo smutków i depresji? Jaki wpływ na osiągnięcie sukcesu mają twoje relacje? Czy to w porządku, kiedy czujesz się bardziej spełniona/y niż twoi rodzice? Czy będzie fair jeśli osiągniesz większy sukces niż Twoje rodzeństwo?

Polityka rodzinna ma na nas dużo większy wpływ, niż nam się zdaje. Trudno w to uwierzyć, ale z powodu takich nieuświadomionych wpływów, wielu ludzi stosuje sabotaż we własnym życiu. Czy zdarza ci się być blisko osiągnięcia celu, ale z jakiegoś powodu nie zrealizować go? Czy osiągasz sukces tylko po to, by zaraz potem go zburzyć? A może unikasz nawet podjęcia próby?

W programie (między innymi – szczegóły w

• Praca z określaniem życiowych celów i lokalizowaniem przeszkód, które stały nam na drodze do ich osiągnięcia.
• Odkrywanie więzi rodzinnych i wpływu, jaki wywarły na nasze życie, nauka radzenia sobie z toksycznymi relacjami.
• Nietypowe sposoby radzenia sobie z nietypowymi emocjami.
• Tradycyjne hawajskie pieśni uzdrawiające emocje.
• Oraz... niepowtarzalna okazja do zawarcia wyjątkowych międzynarodowych przyjaźni z pasjonatami rozwoju osobistego :).

Możesz zabrać ze sobą dzieci (50% rabatu od 3 do 12 lat, pobyt GRATIS dla pociech do lat 3) i przedłużyć pobyt na Wyspie w atrakcyjnej cenie :).


WIELE GRATISOWYCH ATRAKCJI PODCZAS POBYTU - SPRAWDŹ KONIECZNIE!

Metody używane podczas warsztatu:
Soulwork Systemic Coaching, hawajskie metody uzdrawiania (w tym oryginalne Ho'oponopono)


ZAKWATEROWANIE:

Chorwacja, Centrum Harmonia, wioska Kraj na Wyspie Pasman
(3 km od Tkon, skąd odpływa prom)


Ze względu na intensywny charakter pracy liczba miejsc jest ograniczona.


ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

KONTAKT I ZGŁOSZENIA:


Paulina Maciejewska
tel. 515 357 209
e-mail: p.maciejewska[@]tlen.pl