Ostatnia wizyta: Śro Maj 07, 2008 9:39 am Obecny czas: Śro Maj 07, 2008 9:39 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kryształ OBE
PostWysłany: Śro Lut 27, 2008 4:45 pm 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 20, 2008 2:21 pm
Posty: 93
Miejscowość: Piaseczno
Parę dni temu, przeglądając maila natknąłem się na dość ciekawą ofertę:

Cytuj:
Witaj!

Kryształy są zazwyczaj pięknymi przedmiotami, gdzieś obok nas, najczęściej w gablocie, w kolekcji. Dostrzegamy ich piękno, ale rzadko zastanawiamy się nad tym, co takie kamienie robią z nami...

Prawda jest taka, że każdy minerał posiada dość intensywne (w zależności od jego rodzaju) POLE ENERGETYCZNE. Pola te łącząc się ze sobą, tworzą wspólne pole energetyczne naszej planety.

Jeśli zaś chodzi o nas- ludzi, to minerały i kamienie szlachetne mają nam naprawdę wiele do zaoferowania. Są zbyt długo niedocenianym darem od Ziemi. Posiadają wręcz błogosławienny wpływ na nasze ciała energetyczne i czakry. Oddziałując w subtelnych wymiarach, regulują pracę czakr, oczyszczają kanały z energetycznych blokad. W ten sposób pomagają nam korzystać z całego naszego potencjału energetycznego.

Skutkiem takich oddziaływań jest wyraźnie odczuwalny przez nas wzrost poziomu energii życiowej. Daje to skuteczną ochronę przed chorobami i radośnie nastraja do życia. Łatwiej radzimy sobie z wyzwaniami. Wzrasta również nasz intelektualny potencjał.

Kiedy nasz własny system energetyczny zaczyna załamywać się pod naporem stresu, prosty, lecz potężny rezonans kamieni może pomóc oczyścić i wzmocnić osobisty, harmonijny wzorzec zdrowia. Wprowadzenie elementu porządku do obszaru chaosu i bezładu zawsze prowadzi do zwiększenia ogólnego stopnia uporządkowania.


KRYSZTAŁY DO OOBE

> KRYSZTAŁ DYMNY (kwarc dymny) - PLN 29.99,-
( link: http://sklep.spojrzenie.com.pl/product_ ... cts_id/124 )

Kryształ dymny oddziałowuje na nasze ciało energetyczne sprzyjając odmiennym stanom świadomości. Kryształ dymny umieszczony pod poduszką nastraja Ciebie i przestrzeń i ułatwia opuszczenie ciała fizycznego podczas snu (OOBE - Out of Body Experience - ang.).

Poza tym korzystnie wpływa na brzuch, nerki, trzustkę i narządy płciowe. Zwiększa energię płodności i instynkt samozachowawczy. Dlatego szczególnie polecany do pracy z drugą czakrą. Oczyszcza blokady energetyczne, stymuluje czakry. Równoważy energię seksualną i pobudza kundalini.

Kryształ dymny wspomaga również pracę nadnerczy oraz płodność zarówno kobiet jak i mężczyzn . Przynosi ulgę w schorzeniach serca, zaburzeniach neurologicznych , depresjach , melancholii, infekcjach i nowotworach. Cierpiący na zanik mięśni powinni umieszczać kryształ kwarcu pod kością ogonową. Chroni przed negatywnym promieniowaniem oraz wyziewami zatrutego środowiska. Wspaniale nadaje się do medytacji

Nowe kamienie należy przed użyciem oczyścić. Usuwa się w ten sposób niepożądane energie i przywraca pierwotną dziewiczość. Trzymaj kamień w strumieniu bieżącej wody, a potem połóż go na słońcu do wyschnięcia.

Kryształ do OOBE można zakupić już teraz za jedyne 29.99,- w Spojrzenie Sklep MP3 OnLine. DARMOWA WYSYŁKA PRIORYTETOWA na terenie Polski!


Co myślicie o tego typu rzeczach? Czy to jest jakiś kolejny przekręt, jak to jest z płytami synchronizującymi półkulę na allegro... Niestety zapas już się wyczerpał, bo koszt tego kamienia, nie był szokująco duży ja kto czasem bywa.

_________________
Spadam
Co się wyprawia?
Cały w spadaniu
Cały ze światła
Spadam
Jaka zabawa
Jaki tu spokój
Równowaga... *Coma

http://www.pozaschemat.pl


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Kryształ OBE
PostWysłany: Śro Lut 27, 2008 6:04 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 27, 2008 8:23 am
Posty: 67
Miejscowość: Olkusz / Kraków
Wiesz, swego czasu interesowałem się różnego typu amuletami, pierścieniami etc., które za zadanie miały odpychać od nas złe energie, bądź po prostu podładowywać "akumulatorki". Pewnego pięknego dnia postanowiłem nawet sprawić sobie takowy. Wybrałem Krzyż Atlantów, srebrny.

Krzyż atlantydzki oznacza życie, a jego działanie jest wyłącznie odbudowujące i odnawiające. Kształtem jest podobny do „Klucza Nilu”, lecz nie promieniuje jak tamten zielenią ujemną V-. Górna część krzyża emituje zieleń dodatnią V+, górne prawe ramię promieniuje również kolor zielony dodatni V+, lewe ramię natomiast kolor biały. Ramię poprzeczne krzyża z prawej strony emituje kolor czerwony, zaś lewe kolor fioletowy. Kolory te nie zmieniają się po odwróceniu krzyża o 180 stopni. Krzyż atlantydzki może być noszony jako „amulet”, który w zetknięciu z żywym organizmem wzmacnia go swoją energią i działa zabezpieczająco przed wszystkimi zewnętrznymi negatywnymi wpływami. Może być noszony na obydwu jego stronach i to zarówno bezpośrednio na ciele jak i na ubiorze.

Nosi się go w celu energetyzacji organizmu.

Spełnia funkcję ochronną. Wykorzystuje energię kształtów i symboli. Zawiesza się go na rzemyku lub bawełnianym sznureczku.


Nosiłem go tak jak nakazano, na rzemyku. Po około dwóch tygodniach poczułem zmianę samopoczucie... na gorsze. Odłożyłem krzyż do szuflady, chciałem się upewnić. Wszystko wróciło do jako-takiej normy. Całkowicie zapomniałem o zdarzeniu.

Któregoś pięknego dnia postanowiłem posprzątać pokój, zajrzałem do szuflady, wywaliłem wszystkie jej bebechy na dywan i zobaczyłem ów krzyżyk. Nie namyślając się długo, założyłem go na szyję i nosiłem... Tym razem tylko przez pięć dni. To samo. Złe samopoczucie, niechęć do życia i tak dalej. Właściwie to upewniło mnie w przekonaniu, że wszystko dzieje się przez ten zakichany kawałek srebra.

Czy ktoś ma jakiś pomysł dlaczego krzyż atlantów zadziałał na mnie wyraźnie, jednak w zupełnie odwrotnym kierunku? Mógł być naenergetyzowany "ciemną" energią?

W zasadzie też zastanawiałem się nad założeniem podobnego tematu, dziękuję, że mnie wyręczyłeś :)

Pozdrawiam serdecznie.

PS: Aha, a z kryształem wolę nie próbować :DDzieje się ostatnio ze mną całkiem nieźle, nie ma co ryzykować ponownego "odwrotnego skutku" ;).

Pozdrawiam.

_________________
Rzeczy niezwykłe istnieją. To ludzie są zbyt ułomni, żeby je zaakceptować.
Słuchaj mnie na: http://myspace.com/wojtekbajer


Ostatnio edytowany przez glut, Śro Lut 27, 2008 7:40 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Kryształ OBE
PostWysłany: Śro Lut 27, 2008 6:30 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 7:21 am
Posty: 22
mozliwe, ze wymaga oczyszczenia z negatywnych energii (co powinno sie robic po kazdym zakupie czy to krysztalu czy innych amuletow, ktore łatwo chłona energie otoczenia,niekoniecznie pozytywne) a jesli mimo to dalej ma na Ciebie taki wpływ to moze nie jest Ci 'przeznaczony'. Wiecej info w temacie pod tym adresem:
http://www.czarostwobelladonny.fc.pl/magia_kamieni.htm


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Kryształ OBE
PostWysłany: Śro Lut 27, 2008 9:02 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 27, 2008 8:23 am
Posty: 67
Miejscowość: Olkusz / Kraków
A czy takie oczyszczanie z negatywnych energii można wykonywać samopas, czy są to jakieś skomplikowane, szamańskie rytuały? ;)Ewentualnie kto może/potrafi zainicjować takie oczyszczenie?

Niewątpliwie chciałbym spróbować jeszcze raz, może po takim właśnie "oczyszczeniu" krzyż zadziała tak, jak chciałbym żeby działał.

_________________
Rzeczy niezwykłe istnieją. To ludzie są zbyt ułomni, żeby je zaakceptować.
Słuchaj mnie na: http://myspace.com/wojtekbajer


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Kryształ OBE
PostWysłany: Śro Lut 27, 2008 10:23 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:46 pm
Posty: 203
Miejscowość: złota kula nad światami
Kiedyś też nosiłam Krzyż Atlantów i równie źle na mnie działał po kilku dniach. Zablokowało mi dopływ energii, jakieś bóle serca (nosiłam na łańcuszku na szyi). Po ściągnięciu przeszło. Coś jest z nim nie tak - odradzam tego typu wspomagacze:(

_________________
...Jak biec to do końca potem odpoczniesz,
Potem odpoczniesz cudne manowce...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Kryształ OBE
PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 7:12 am 
Offline

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 7:21 am
Posty: 22
Można sie spotkac takze z pozytywnymi opiniami ludzi, którzy twierdzą, że krzyż altantów bardzo im pomaga.Na mnie osobiście,wysoce dobroczynny wpływ mają kryształ górski i obsydian. Nalezy oczywiscie pamiętać by dokonac oczyszczenia czy to biżuterii czy minerałów, które, jak juz wspomniałem, chłoną róznego rodzaju energie jak gąbka. Pod podanym adresem znajdują sie proste techniki dot. oczyszczenia minerałów z negatywnych energii, nie zaszkodzi jednak spróbowac z krzyzem atlantów : http://www.czarostwobelladonny.fc.pl/magia_kamieni.htm


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Kryształ OBE
PostWysłany: Sob Mar 22, 2008 8:17 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 5:54 pm
Posty: 62
Miejscowość: "mieszkam w wysokiej wiezy otoczonej fosá..."
Na temat krysztalów sie kiedys wiecej rozpiszé narazie goráco POLECAM :)
Od setek lat szamani na calym swiecie uzywajá krysztalów do uzdrawiania i podrózy astralnych

Przy zakupie najlepiej kierowac sie intuicja,ale takim podstawowym zestawem jest:
-Ametyst(fioletowy kwarc-swietnie dziala na 3cie oko)
-Krysztal Górski (uaktywnia min.czakre korony)
-Kwarc Rózany (dziala na wew.czakre serca)
-Cytryn (zólty kwarc-dzila na splot sloneczny)
-Herkimer (malenki diament,dosc drogi ale daje czadu-fachowa pomoc przy obe)

_________________
"Its a long way to the top if U wanna rock-n-roll!!!" AC/DC jejeje


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Kryształ OBE
PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 10:10 am 
Offline

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 7:21 am
Posty: 22
kryształ górski: ''Pomaga połaczyc nasza dusze z dusza wszechswiata, w umysł i dusze wnosi jasnosc i czystosc. Nieustannnie ładuje nasze akumulatory życiowe nową energią. Pogłębia medytację i intuicję (...)ceniony na świecie jako kamień do medytacji. Wnosi tez jasnosc w sny jesli na noc polozymy go w poblizu siebie (...) Neuralizuje negatywne promieniowanie Ziemi (...) harmonizuje, oczyszcza i chroni aurę, usuwa zatory i blokady, które utrudniaja swobodny przeplyw energii''

Brzmi zbyt pięknie. A jednak (w moim przypadku )działa :D

Polecam


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Kryształ OBE
PostWysłany: Śro Kwi 02, 2008 1:58 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Mar 06, 2008 2:28 pm
Posty: 9
Od niedawno w moim łóżku, pod prześcieradłem leży kryształ górski [albo inny biały kamień go przypominający :lol:] i w ciągu tygodnia miałam 1 LD i 1 małe OoBE [w końcu! :DDD jeee!]
Pozdrawiam


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
obrazy • zakłady bukmacherskie • prace licencjackie • programy dla piekarni • Adidas • Najlepsze kasyna online • Piwniczna Zdrój noclegi • Fundusz emerytalny • kredyty mieszkaniowe • gadzety reklamowe • Teksty piosenek • Trance • Jak spodobać się dziewczynie? • Kredyt gotówkowy • Wyszukiwarka mp3
phpBB SEO