Ostatnia wizyta: Sob Lut 28, 2009 2:54 pm Obecny czas: Sob Lut 28, 2009 2:54 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: List
PostWysłany: Pią Lut 27, 2009 2:01 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 4:27 pm
Posty: 33
W czwartek rano moja Matka przyniosła mi testament Jana Pawła II. Pojechałem do Kościoła św. Trójcy w Radomiu, koło więzienia. Byłem tam też w środę i wahałem się czy jest sens w takiej sytuacji się spowiadać. Ksiądz powiedział, że nikt nie jest bez grzechu. Dołączyłem następnego dnia do wspólnych modlitw różańcowych, a potem wyspowiadałem się.

Jak się modlę jestem na dobrej drodze przydarzają się dobre rzeczy. Tak też było wczoraj. Taksówkarz wybiera drogę przez obrońców, zamiast przy cmentarzu. W radiu leci Dziś są twoje urodziny, leży kluczyk i butelka wody mineralnej i tym podobne zdarzenia. (Sen kiedyś miałem z Janem Pawłem II. Był bardzo pozytywny. Kończył się w sumie tak, że razem planujemy rozszerzyć działalność szerzenia Ewangelii - wtedy spisując nie zastanawiałem się nad tym - czy to może mieć jakieś głębsze znaczenie).

Nie wiem czy uda mi się zadośćuczynić Bogu i Wam, ratować jak miałem, ale będę się za Was modlił i próbował dalej.

Otworzyło mi się dziś Pismo Święte na Drugim Liście do Tymoteusza.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Nuxe • Zarabianie przez internet • Świąteczne Opisy • Przepisy • konta bankowe • Nadciśnienie • gry online karciane • foldery • zakłady bukmacherskie • Odzież ciążowa • Wiatr • zakłady bukmacherskie • Praca • nieruchomości elbląg • audyt stron www
phpBB SEO