Ostatnia wizyta: Czw Mar 19, 2009 3:54 pm Obecny czas: Czw Mar 19, 2009 3:54 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Mbelly - Dzień dobry :)
PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 8:10 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 28, 2009 6:23 pm
Posty: 14
Witam

Krótko o mnie:
Co robię ->studiuję medycynę - kierunek lekarski IV rok i na nic nie mam czasu. Zacząłem studiować ten kierunek głównie dlatego że interesowałem się zdrowiem i wiele rzeczy w medycynie konwencjonalnej mi nie pasowało ( i nadal nie pasuje ! ), ale żeby móc ją zacząć krytykować to musiałem ją poznać no i staram się poznać. Ogólnie już teraz mogę powiedzieć że to co się dzieje to jest po prostu horror. Lekarze nie leczą, a zaleczają. Walczą tylko z objawami chorób, mają w dupie pacjentów (nie wszyscy - a Ci co nie mają to i tak ze swoim ograniczonym spojżeniem na świat nikomu nie pomogą). Ogólnie mogę powiedzieć tak, jesteś chory to stosuj terapię dr. Gersona ( na youtubie i w innych miejscach jest fajny filmik, ale wypadałoby się zaopatrzyć w książkę - jeśli kogoś nie stać to pisać na priv ) oraz warto poczytać książki Tombaka o zdrowiu oraz wiele innych :).
Tak naprawdę to dzisiejsza medycyna jest potrzebna tylko w nagłych przypadkach np. medycyna ratunkowa, chirurgia urazowa, ogólnie stany nagłe gdzie potrzebna jest natychmiastowa pomoc aby uratować życie. Jeśli ktoś będzie miał jakieś pytania medyczne to śmiało pisać na priv. Jeśli będę w stanie pomóc to pomogę, a jeśli nie to zgłębię temat i też postaram się pomóc :).

OBE zainteresowałem się z powodu roku 2012, a raczej 2012 przyciągnął mnie w odpowiednią stronę po tym jak zacząłem drążyć temat ( w którym wiele rzeczy mi nie pasował ). Po około 2 tygodniach udało mi się zrozumieć co się dzieje na Ziemi :), szkoda że przez całe życie (krótkie) dawałem sobą manipulować :).

Nie doświadczyłem jeszcze OBE ... ale kiedyś miałem sen erotyczny, w którym chyba byłem świadomy :oops::D.

Zawsze brakuje mi czasu :)więc OBE mogę długo nie doświadczyć ale mam przeczucie że nie będzie tak źle.

Pozdrawiam wszystkich :)

_________________
Myślcie o OBE ale nie zapominajcie o pomaganiu ludziom w tym świecie, po coś tu jesteśmy ;)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Mbelly - Dzień dobry :)
PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 8:50 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 11, 2008 4:21 pm
Posty: 321
Miejscowość: Sanok
mbelly napisał(a):
Zawsze brakuje mi czasu :)więc OBE mogę długo nie doświadczyć ale mam przeczucie że nie będzie tak źle.
jak myślisz: zdążymy obaj z pierwszym wyjściem przed 2012?
witaj Słońce :)

_________________
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.aztekium.fora.pl/
KOCHAM WAS :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Mbelly - Dzień dobry :)
PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 11:17 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 28, 2009 6:23 pm
Posty: 14
Mam nadzieję że tak :). Jednak samo OBE nie jest dla mnie aż tak bardzo ważne. Bardziej zależy mi na tym aby przekonać/uświadomić jak największą liczbę osób co do OBE oraz tego co się dzieje na Ziemi :). Oczywiście próbuję i będę próbował ... jednak dziś mi budzik nie zadzwonił i wslałem o 10:00 :oops::D.
Na razie próbuję z rodziną ale coś nie zabardzo mi idzie. Może dlatego że nie ma mnie w domu, a sami się do tego nie palą.

Proponuję obejżeć filmy (tylko krytycznie bo taki np. Zeitgeist - trochę nieudolnie to tłumaczy, krytykowanie religii na początku, bez wiarygodnych przykładów jest bardzo naiwne, większość ludzi może się oburzyć itp.itd)

11 września niewygodna prawda
5 kroków do tyranii
911 - in plane site
911 Mysteries - Demolitions
Alex Jones TV2009 - Police State
Ameryka - od wolności do faszyzmu
Aspartam rakotwórcza słodycz
Beyond the cutting edge (David Icke)
The Business of Being Born
The Brandon Corey Story
Filmy na cenzurowanym
Chiny w kolorze blue
Codex Alimentarius - Dr Robert Verkerk
The Corporation
Corporation
A Crude Awakening The Oil Crash 2006
Cud terapii Gersona (mogę udostępnić przepisy dr. gersona w formie elektronicznej -> pisać na priv)
Człowiek stojący za Obamą
The Disclosure Project
Przekręt w Enronie
Esoteric Agenda
Farenheit 9-11
David Icke - The Freedom Road
GITMO - nowe prawa wojny
The Great Global Warming Swindle
Google's Master Plan - Plan Nadrzędny Google :D
GUITU ( nie pamiętam od czego to skrót ale pewnie w Google wyskoczy )
Hamas - prawdziwe oblicze
ICKE w Avebury - Maj 2007
Obejrzec po ICKE w Avebury ( zbiór krótkich filmików, na rapidshare i podobnych będzie + najnowsze z Youtuba )
Illuminati część pierwsza
Illuminati część druga
inconvenient truth
Inkwizycja
Dr Rath - kartel chemiczno-farmaceutyczny-naftowy
Katolicyzm - kryzys wiary
Who Killed The Electric Car
Loose Change
Loose Change Final Cut
Mardi gras. Wyprodukowano w Chinach
Meet Your Meat ( prawda o mięsie - nie obejżałem całego, zbyt okrutne, ale wystarczy kawałeczek żeby się przekonać o co w tym chodzi )
Money As Debt
Money Banking and the Federal Reserve
Nadprodukcja - terror konsumpcji
Nakarmimy świat
Neuromarketing
Niewłaściwy lek
Odliczanie do wieczności
Opus Dei. Utajniona Krucjata
Orwell przewraca się w grobie
Painful Deceptions
Police state
Winter Dan - The Purpose of DNA - przeznaczenie DNA
Reptilian agenda
Reptilian agenda 2
Revelations of a mother goddness
Revolution OS
Rewolucja
Root of all evil
The Illuminati Secret Space Vol.1 - Conquest of Space
The Illuminati Secret Space część druga
Super Size me
świński patent monsanto
Tajemnicza historia kart kredytowych
Test cywilizacji
The secret ( uważam że manipuluje i skupia się nie na tym co trzeba ale ogólnie wporzo :))
Thunderbolts of the Gods
David Icke top bristish hero
Przemysł tytoniowy historia spisku
Wake up call
What the BLEEP do we Know Rabbit Hole
Why We Fight - Anatomy of The American War Machine
World according to Monsanto
wysoki koszt niskich cen
Wywiad z Aaronem Russo
Z serca Świata. Ostrzenie starszych braci
Ziemianie
Zwalczaj nowy porządek świata
Życie wymyka się spod kontroli

Jak widać dość dużo tego a nie jest to pełna lista :). Można oglądać i oglądać. Nie mówie że wszystko co w tych filmach przedstawiają to prawda ( już nie pamiętam w których mi coś nie pasowało dość dawno to oglądałem ).
Ogólnie to polecam filmy ( i książki ) Davida Icke - nie wiem czemu ale jak oglądam jego wypowiedzi to czuje się dobrze, nawet jak mówi o strasznych rzeczach to nie czuje się strachu, gość na mnie działa usokajająco :); filmy Przeznaczenie DNA - Dan Winter no i inne jak ktoś ma czas. Możecie samemu czegoś poszukać i mi polecić:)
Naprawdę jak się poskłada różne informacje do kupy to o dziwo wszystko się zgadza i uzupełnia.

Bardziej niż 2012 obawiałbym się tego roku. Nie wiem co myślicie o Krzysztofie Jackowskim ale dużo jego przepowiedni się sprawdziło. Zobaczcie co mówi o okresie wakacyjnym tego roku.
http://www.youtube.com/watch?v=qXDK5qa80WE
http://www.youtube.com/watch?v=SDSWNWsO ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=nKBf_Kj9_F8

Co do samych przepowiedni to uważam że trzeba być świadomym ich istnienia ale za dużo o tym nie myśleć bo zgodnie z prawem przyciągania możemy sami to przyciągnąć :P.

_________________
Myślcie o OBE ale nie zapominajcie o pomaganiu ludziom w tym świecie, po coś tu jesteśmy ;)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Mbelly - Dzień dobry :)
PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 7:38 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Maj 24, 2008 11:00 pm
Posty: 49
mam w zasadzie jedno pytanie: stosujesz terapie Gearsona?

ps. Moim zdanim film Zeitgeist przedstawia dowody na swoje tezy dot. religii. Wystarczy posluchac. Zawsze w takich filmach zostaje pewna czesc "a jesli to nie tak jak w tym filmie mowia?" - wyeliminowanie tej czesci wymaga juz pracy

Pozdrawiam

_________________
Kto uważa siebie za głupca, ten jest mądrym człowiekiem. Kto uważa siebie za mędrca, tego słusznie nazywa sie głupim.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Mbelly - Dzień dobry :)
PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 8:29 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 28, 2009 6:23 pm
Posty: 14
Staram się stosować tą terapię, a właściwie całkiem inny styl odżywiania. Tylko jest kilka problemów:
1. Skąd brać żywność hodowaną "porządnie" bez tego całego syfu? Jak już nawet się znajdzie odpowiedni sklep to i tak nie ma się pewności czy taka żywność którą sprzedają jako organiczna jest naprawdę organiczna. ( przykład - na własne oczy widziałem jak wygląda uprawienie np. truskawek - niczym się nie różni po prostu hodowca stosuje opakowanie na którym jest napisane jak wspaniale to są uprawiane itd. )
Najlepiej dogadać się z jakimś rolnikiem / albo samu hodować. Na razie jestem studentem więc w tym temacie za dużo nie mogę zrobić :). Chyba jednak jaka by taka np. marchew nie była to i tak będzie lepsza niż słodyczne i inny syf.
Chciałem kupić sobie organiczną kawę ale nic nie znalazłem ! poza jedną kawą która MOŻE jest organiczna.
To co teraz sprzedają to syf na maksa a i tak w Polsce nie jest jeszcze najgożej.
2. Koszty. Odpowiednia sokowyciskarka (tak wyciskarka nie sokowirówka) swoje kosztuje. Taka jak na filmie około 11000zł. Tańsze od 1500 do ponad 3000. Są jeszcze ręczne (od 270 - najtańsza jaką udało mi się znaleźć do ponad 600zł) no ale wiadomo że nie każdy ma czas stać i kręcić korbką ;).
To znaczy takie żywienie nie jest na dłuższą metę droższe bo po pierwsze lepiej się czujemy = więcej "niestraconego" czasu, dłużej można być w zawodzie no i dłużej zarabiać. Chodzi mi o to że dla studenta wydanie ponad 2000zł to jednak większy problem.
Na razie mam sokowirówkę :)lepsze to niż nic :)
3. Nastawienie rodziny/osób z którymi się mieszka - ja akurat nie mam tego problemu :Dno ale nie trudno sobie wyobrazić co wszyscy "normalni" myślą o np. nie jedzeniu mięsa, eh szkoda gadać.
4. Trudno się odzwyczaić od tego całego syfu, który się jadło przez całe życie. Chyba najgorsza jest sól ale odrobina samozaparcia i będzie dobrze. Jesli człowiek zobaczy że z dnia na dzień po prostu zaczyna czuć się lepiej to nie będzie chciał wrócić do starego odżywiania. Sam tak miałem że jak jadłem w miarę "ładnie" to czułem się świetnie ale jak już nie mogłem się powstrzymać i zjadłem jakiś syf to po prostu szok od razu źle się poczułem, po takim czymś nie mam już ochoty wracać do "paszy".

Z drugiej strony stosowanie terapii nie znaczy że nie można od czasu do czasu sobie zjeść czekolady, ciastka, napić się piwa, wódki, zapalić coś mocniejszego :). Wszystko można tylko z umiarem :)

Wydaje mi się to czy ktoś stosuje terapię Gersona czy nie, nie jest aż tak ważne:). Staram się pokazać jak największej liczbie osób że w ogóle coś takigo istnieje. Był kiedyś jeden profesor nauk medycznych ( :)) , który bardzo promował styl życia bez papierosa. Na każdym kroku krytykował palenie, uświadamiał swoich pacjentów co do konsekwencji palenia itd. ... ale sam palił jak smok :!:. Chodzi mi o to że ważne jest samo mówienie o tym co jest dobre. Oczywiście jeśli taki profesor sam stosowałby swoje zalecenia to byłby bardziej wiarygodny. Ale jak myślicie? Lepiej że palił i mówił żeby nie palić czy lepiej żeby nie palił i nic nie mówił?

Ok. Chyba trochę zakręciłem :). Skoro to dział przedstaw się to powiem że mam okropną wadę. Nie potrafię przekazać tego co myślę w 100% więc proszę się nie denerwować jeśli ktoś mnie nie zrozumie :).

Co do Zeitgeista to właśnie nieudolnie się wypowiedziałem :). Przepraszam. Nie mówię że mi nieodpowiada krytykowanie religii. Przedstawiono tam dowody, mi to pasuje ( swoją drogą to religia w szerokim tego słowa znaczeniu denerwowała mnie od 10 roku życia ). Ale jeśli taka, dajmy na to, 50 letnia, wierząca, normalna, pracująca, bez zaburzeń psychicznych osoba obejży na początku takie coś to może olać to co będzie dalej. Wydaje mi się że poprostu ta część mogłabybyć nie na początku filmu ale pod koniec. Może się czepiam, no niby jak przekazać pewne informacje na temat religii? Pewnie osoby głęboko zmanipulowanej nie da się tak prosto uświadomić.

_________________
Myślcie o OBE ale nie zapominajcie o pomaganiu ludziom w tym świecie, po coś tu jesteśmy ;)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Mbelly - Dzień dobry :)
PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 9:19 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Maj 24, 2008 11:00 pm
Posty: 49
o stosowanie terapi pytalem sie z ciekawosci i dzieki za wyczerpujaca wypowiedz. Ten kodeks o zywieniu ktory wchodzi w zycie chyba w 2010 utrudni utrzymywanie terapii ale zycze Tobie aby jakos znalazl sposob aby ja kontunyowac mimo przeciwnosci :)

co do zeitgeista - napewno kiedys dojdziemy do prawdy jaka by ona nie byla bo "kto szuka ten znajdzie, kto kolacze temu otworza!"

ps. fanatyk religijny wytlumaczy absolutnie wszystko wiec nie ma co sie tymi ludzmi przejmowac bo ida ta droga ktora chca isc co jest z kolei pienke na swoj sposob :)

Pozdrawiam

_________________
Kto uważa siebie za głupca, ten jest mądrym człowiekiem. Kto uważa siebie za mędrca, tego słusznie nazywa sie głupim.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Mbelly - Dzień dobry :)
PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 7:22 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 11, 2008 4:21 pm
Posty: 321
Miejscowość: Sanok
DayWalker napisał(a):
Ten kodeks o zywieniu ktory wchodzi w zycie chyba w 2010 utrudni utrzymywanie terapii ale zycze Tobie aby jakos znalazl sposob aby ja kontunyowac mimo przeciwnosci :)
o jakim kodeksie mówisz?

_________________
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.aztekium.fora.pl/
KOCHAM WAS :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Mbelly - Dzień dobry :)
PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 10:46 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Maj 24, 2008 11:00 pm
Posty: 49
jesli dobrze pamietam nazwe: Codex Alimentarius

ps. tutaj o tym gdzies cos bylo i na forum przebudzenie.pl tez o tym pisali ale obecnie tamto forum przechodzi reorganizacje.

_________________
Kto uważa siebie za głupca, ten jest mądrym człowiekiem. Kto uważa siebie za mędrca, tego słusznie nazywa sie głupim.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Mbelly - Dzień dobry :)
PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 1:58 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 28, 2009 6:23 pm
Posty: 14
Troszkę linków:
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=3818
http://www.stopcodex.pl/
http://chomikuj.pl/Markowski/*e2*96*ba* ... a*e2*97*84
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=4242

_________________
Myślcie o OBE ale nie zapominajcie o pomaganiu ludziom w tym świecie, po coś tu jesteśmy ;)


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
rent a car Poznan • Mustela • automotive website • Fundusz emerytalny • NAJLEPSZE I DARMOWE EBOOKI • prognoza pogody • tanie laptopy • koparki • Piosenki • Projektowanie stron • Pozycjonowanie • długopisy z nadrukiem • dzwonki Real Music • Nagłośnienie • programy p2p
phpBB SEO