Pierwsze oobe. Jak tego dokonać?

Tu dzielisz się swoimi pierwszymi przeżyciami związanymi z OOBE

Moderator: Opiekunowie

Post Cz sie 12, 2010 3:24 pm

Pierwsze oobe. Jak tego dokonać?

Witam!

Jestem Krystian, mam 14lat i jestem nowy na forum dlatego chciałem się przy okazji przywitać.

Od pewnego czasu zacząłem interesować się oobe, świadomymi snami itp. Czytałem na różnych stronach jak wejść w stan oobe i większość rzeczy jakie się tam dowiedziałem dotyczyły wizualizacji jak się wychodzi z ciała. Przez kilkanaście nocy próbowałem wyjść z ciała ale z nigdy mi się nie udało. Starałem się rozluźnić, uciszyć umysł i wyobrażać sobie jak wychodzę z ciała ale jednak nic mi się nie udało. Czytałem gdzieś że jak się próbuje oobe i jest się na etapie rozluźnienia ciała to ciało tak się ma rozluźnić że aż straci się czucie w np. nogach, ja nic podobnego nie miałem. Zawsze gdy próbuję oobe to mój umysł jest taki chaotyczny, cały czas napadają mnie myśli. Nawet gdy już niby mój umysł się uspokoił to nadal napadają mnie myśli typu: „nie możesz myśleć”, „jak pojawi się myśl od razu ją odżuć’ itp. Wyczytałem gdzieś na temat techniki 4+1 i jak wiadomo chodzi tam oto żeby spać 4h i potem jedną godzinę przeznaczyć na totalne wybudzanie się ze snu. No dobra, jak już się wybudzę i położę na łóżku żeby próbować oobe to nie wiem czy dalej mam stosować to wyobrażanie sobie wyjście z ciała czy co. Na pewno robie coś źle tylko nie wiem co. Wieżę w oobe, wieżę że jest to możliwe i ze wszystkich sił chcę tam wejść, wejść w astral no ale nie mogę… Bardzo proszę o rady.
Jak coś to moje gg: 7791660

Post Pt sie 13, 2010 8:44 am

Re: Pierwsze oobe. Jak tego dokonać?

cześć... raczej mało kto Ci odpisze na takiego posta bo powinieneś sam poszukać - masz parę działów które mógłbyś przeczytać zamiast zadawać głupie pytanie "co mam robić?" :P Przeczytaj sobie tematy w dziale Techniki i w dziale Pas startowy. Sprawdź jaka metoda na Ciebie działa (przetestuj je) bo my tego nie wiemy - Ty znasz siebie najlepiej więc sam musisz poszukać czegoś odpowiedniego dla siebie. Następnie wyluzuj :P i zajmij się TYLKO JEDNĄ techniką (która Ci się spodobała i która działa na Ciebie) i ją doskonal. Przede wszystkim NIE staraj się osiągnąć OBE tylko ćwicz tę technikę którą wybrałeś.

np. jeśli wybrałeś wizualizację (jako laikowi powiem Ci że w wizualizacji używa się WSZYSTKICH ZMYSŁÓW) i ćwicz ją - olej OBE (wyobrażać możesz sobie co chcesz, nie tylko wychodzenie z ciała, równie dobrze możesz sobie wyjść przy wizualizacji lasu ;) ). Kiedy już rozwiniesz wizualizację OBE samo przyjdzie - tylko ćwicz ją systematycznie. Jak będziesz "na chama" próbował wychodzić to nic się nie uda a i jeszcze się nabawisz frustracji - lepiej odpuść i zajmij się doskonaleniem jednej techniki relaksacyjnej.(medytacja, wizualizacja, trening autogenny, autohipnoza itp.)

Następnym razem przeczytaj zanim zapytasz o coś, o co już setki razy pytali inni :P

Pozdro ;)
Temet nosce.

Post Pt sie 13, 2010 11:31 am

Re: Pierwsze oobe. Jak tego dokonać?

Wielkie dzięki za pomoc! Następnym razem będę zakładał bardziej sensowne tematy.

Powrót do Pierwsze OOBE